Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patusia_23

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Warszawa

Polecane posty

Gość patusia_23

PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW!!! dluzszewlosy.republika.pl Przedłużam włosy metodą keratynową. Metoda ta, jako jedyna jest bardzo trwała,mało inwazyjna,daje super naturalny efekt,a przy tym jest komfortowa w noszeniu. Zabieg polega na łączeniu pasemek z włosami naturalnymi przy pomocy ciepłej keratyny za pomocą urządzenia termicznego.Pod wpływem temperatury keratyna roztapia się i formuję 2cm tzw.zgrzewy.Przedłużanie wykonuję włosami naturalnymi słowiańskimi,są one super gładkie i lśniące.Można je farbować,kręcić i prostować prostownicą.Długość włosów to 45cm lub 55cm. Po każdym przedłużeniu wykonuję strzyżenie,aby fryzurka wyglądała naturalnie. Włosy można nosić przez 4-6 miesięcy. Po tym czasie się je ściąga i zakłada na nowo. Można wykorzystać te same włosy. Kontakt GG 3491223 lub 505497385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hollywood Hair , duży wybór odcieni włosków i metod zakładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta

Na przedłużanie włosów polecam salon Miraflores w Łomiankach pod Warszawą. Warto wyjechać kilka kilometrów za miasto żeby otrzymać usługi na najwyższym poziomie. Ja przedłużałam metodą Quikkies Hairdreams. To przedłużanie metodą kanapkową, za pomocą pasm mocowanych na specjalnej, wykonanej z microfazy taśmie. Z natury mam włosy delikatne i bardzo cienkie i pasma Quikkies wpasowały się w nie idealnie, całość jest gładziutka i bardzo naturalna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienka90

Również polecę Miraflores, ni dość że miła obsługa to i jakość usług mega, przedłużanie włosów super i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja w kwestii przedłużania i zagęszczania włosów polecam ekspertki z Miraflores, potrafią wyczarować cuda na głowie i znają się na tej kwestii jak mało kto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita

Polecam przedluzanie włosów z Hollywood Hair. Dwa mies temu miałam okazje spróbować i jestem zachwycona!!!  Wlosy bardzo naturalnie wygladaja, nie niszczeja i dodaja uroku niesamowicie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwixa

W tej sprawie mogę wam polecić godny salon w Warszawie 🙂 tam dziewczyny znają się na rzeczy i  w 100 % wykonują robotę perfekcyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiik

Przecież można wykonać nieinwazyjne zagęszczanie włosów. Mocuje się taki specjalny system na głowie i tego w ogóle nie widać, a człowiek wygląda tak, jakbym miał swoje włosy. Poczytaj sobie tutaj o tym wawerclinic.pl/uslugi-kosmetyczne/niechirurgiczne-metody-zageszczania-wlosow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy jakiś salon w Warszawie jeszcze ktoś poleca?? Kiedyś przedłużyła na keratyne Ale źle wspominam ta metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda

Swietnie sprawdzil sie u mnie salon hollywood hair ! Powiem wam ze efekt nieziemski 😉 Piekne wlosy geste naturalne i dlugie to marzenie kazdej z nas a panie z tego salonu naprawde mi to uczynily polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei z ręką na sercu polecam studio Miraflores, już 3 razy robiłam tam włoski i jak do tej pory jeszcze ani razu się nie zawiodłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam salon Headstyler, najlepsze miejsce do przedłużania i zagęszczania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×