Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

czy ze mna jest cos nie tak jesli...?

Polecane posty

czy tylko ja nie planuje zadnego prezentu dla mojego z okazji dnia chlopaka:o? bo jak widze wszystkie juz od 2 tyg szaleja i mmysla co tu kupic wiec czy ze mna jest cos nie tak skoro ogranicze sie do zyczen🖐️?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ja te nic nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious_ -- to ja chyba też się na to zdecyduję, bo jak mówię o nim mój chłopak to sie buży, bo mu \"nomenklatura nie odpowiada\" ;) czyli nici z goździka, hehehe, a do marca to w doniczce mu wyhoduję! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidne to nasze chopoki. z kompleksów se dwa święta ustalili, a mówią, że równouprawnienie mamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziecinada
w szkółce to chyba było tak że jak był Dzień Kobiet to wszyscy chłopacy kupowali te wymęczone kwiatki a jak był ten pseudoDzień Chopaka to też każdy dostawał jakąś bzdurę u nas było tak że zarówno faceci hurtem kupowali te kwiaty jak i my hurtem kupowałyśmy takie same prezenty dla wszystkich chłopaków kiedys dla jaj kupiliśmy im smoczki a przewaznie to kupowaliśmy słodycze....durne te święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeże mowiac to poprostu nie mam pomyslu na prezent i czasu zeby chodzic i szukac :D A do Marca cos sie znajdzie, szczegolnie ze przeciez to MEZCZYZNA a nie chlopak :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×