Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hektor55

PRACA W ACN CZY WARTO?

Polecane posty

Gość hektor55

Jesli chcesz cos, czego nie masz musisz zrobic cs czego jeszcze nie robiłes,--jesli bedziesz myslał tak jak teraz, to bedziesz miec to co teraz, Jezeli zmienisz swoje myslenie, zmienisz to co masz!!!!to zobacz tu- www.acn. netmark. pl i napisz gg 7091914 Michalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cashfflow
No to jest partner a nie jakiś Naga Prawda co nawet numeru telefonu nie poda, nazwiska ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Witam , ja sadze ze tu i to jest mozliwe po 3-5 latach masz juz emeryture ok 3000zl , wiec pytam czy warto? A chcesz pracowac 30 lat na taką samą emeryture? Ja mam emeryture górniczą i pomimo to zabrałem sie za ACN ! GG 7091914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACN Managment
Do Hektor55---->to bardzo dobrze że, masz emeryturę górniczą!!!! Ktoś nas musi utrzymać! Pamiętaj! Kupuj dużo materiałów !!!!! Naganiaj dalej frajerów!!! ------------------------------------------------------------ ACN Managment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K. z KRAKOWA
Hektor 55 to zafajdany pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
do Grzesia, a czemu tak twierdzisz ze to zafajdany pedał na jakiej podstawie? Mysle ze to obraza? Tak? Bo pedałem nie jestem a mam Zone i dwóch synów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
acn menagement,poda j maila to pogadamy ,a anonim? czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
EUROSTAR-, wiesz co? Powiem ci , Ze człowiek biedny to człowiek bez celu, bez mozliwosci nauki i bez checi do zmian,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Cashflow, Warto zawsze byc uczciwym człowiekiem, bo wtedy masz powazanie u wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACN Managment
Do Hektor 55-------> OK Pisz na maila: mediacontacts@acneuro.com Powinieneś go znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×