Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaluśka

Roach foods

Polecane posty

Gość Kaluśka

Witam! Mam wyjechac do pracy do firmy Roach foods http://www.roachfoods.co.uk/ Czy ktos pracowal w tej firmie? Prosze o podzielenie sie opiniami! Jest to dla mnie b.wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no witamy
ok , ja pracuje 3 lata . przez firme zarabiam 197 , przez agencje moze zarobisz 150 . Ogolnie porzadna firma wszystko placa. warunki praca w zimnie tak jakbys weszla do lodowki na 8 godzin. praca na dwie zmiany 6 i 14 . ogolnie warto sie zaczepic na rok wyrobic wszystkie swiadczenia i uciekac jak najdalej chyba ze chcesz miec reumatyzm lub cos gorszego ogolnie uwazamy ze praca dla wyzej wymienionej frmy to jedno gowno ale nie ma wyjscia. mozesz napisac gdzie bedziesz pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluśka
Ile zarabiasz? bo nie za bardzo rozumiem.. ja mam miec stawke przez pierwsze 4 tygodni cos ok. 5.54 brutto/h a po 4 tygodniach 5,94 brutto/h. Ile to wychodzi netto? po odliczeniu? A mialabym pracowac jako pakowacz w na produkcji bekonu,itd. A Ty gdzie pracujesz? i jako co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no witamy
nikt w tej firmie tyle nie ma ile ty piszesz tym bardziej przez agencje ,po roku stalejpracy moze bedziesz miala 5,67 ale po roku na umowie nie przez agencje . napisz cos wiecej gdzie do firmy napisz miasto i pierwszy raz slysze ze przez agencje tylko 4 tygodnie a potem przechodzisz pod firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluśka
hhm. moze latwiej nam bedzie dojsc do porozumienia np. przez gg? jesli tak to podaj swoj gg tu na forum lub wyslij na meila kaluska_18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no witamy
napisze na meil ale wieczorkiem , bo teraz wychodze z domu ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluśka
bede czekac!milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no witamy
ok wiadomosc poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akar
pracowalam w roach foods 2 lata temu. podejrzewam,ze teraz sa inne stawki,ale ja zarabialam na okresie probnym 5,09. wytrzymalam nam 2 miesiace, bo taka praca to syf. codziennie stoisz przy tasmie 8 godzin, wykonujesz jeden ruch w 8st.C. poza tym smrod. no,ale przynajmniej dowiesz sie jakie sa warunki produkcji zywnosci w UK;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslisz ze w polsce
jest inaczej ? kolega pracowal w zakladach miesnych bardzo znanej polskiej firmy i ... juz u nich nie kupuje ale zdaje sobie sprawe ze inne zaklady robia dokladnie to samo ale cos musze jesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacysamix
Ja pracowałam w Roach Food w 2005-2006 i miałam stawke 5.05 potem 5.25 a jak zostałam supervisorem to kolo 7.Praca cieżka serio,ale lubiłam to.Pracowałam tam troszke ponad rok,ludzie ok :) Ale roczek wystarczył...Teraz jestem w Irlandii.Pozdro i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mharek
pracowalem w Roach Foods w Redruth na poludniowym zachodzie UK praca faktycznie monotonna ale da sie przyzwyczaic, poza tym trafilem na spoko ludzi, wiec nie bylo zle pierwsze 4 tygodnie zarabialem 5,25 a pozniej 5,75 albo 5,95. Przez 2 miesiace nie zabierali mi podatku, wiec tydodniowo bez overtimow wychodzilem kolo 220 funtow, jak mi sie udalo isc w sobote i niedziele to wychodzilem ponad 350 funtow ogolnie polecam, chociaz nie jest to praca marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinecha87
pracuje w redruth 10 miechów to znaczy tak jak sie trafi na spoko linie spoko ludzi i zalezy jaki kierownik ogulni zecz biorąc lepsza byle jaka praca niż nic ale na długo to nie ja planuje wrucic do polski w grudniu bo mnie tam wszystko za przeproszeniem wkurwia jak juz wspomniałem jade do polski i nie wracam to angli chyba nigdy co najwyzej na wakacje ogulni zgadzam sie z wypowiedziami innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan28
pracowałem 2 w tej fabryce troche w bodmin a a potem w roach pod st.Austell najpierw przez agencje potem pod firmą.Ostani rok pracy w tym kołchozie pracowałem jako magazynier i biegałem w niebieskim kubraczku ten kto tam pracował wie o czym mówię. W skrucie praca ciążka a ludzie to najniszy sort zokolic czyli pijacy i ćpuni albo cos po środku mówię tu o Anglikach. A co do polaków to tyle chamstwa i prostactwa to jeszcze nigdzie nie spotkałem. Nie polecam tego miejsca chyba ze ktoś naprawdę jest bez grosza przy duszy. Chociaż teraz pisząc to przypomniało mi sie gorsze miejsce gdzie pracowałem pod Wolverhampton w firmie pakującej paczki i przesyłki coś jak w polsce firma DHLpowiem tak najgorszemu wrogu nie polecam- jeden wielki kołhoz który często nie płacił na czas. Ludzie pracujący tam bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke,ale jakim cudem
podawane przez was stawki brutto sa nizsze niz srednia krajowa, ktora obecnie wynosi 5.93/h ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjn;ol#'#
patrz na date postow ..i nie ma cudow to nie poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×