Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to pasuje

Dziewczyny doradźcie mi...czy to pasuje?

Polecane posty

Gość czy to pasuje

Hej...Czy możecie mi powiedzieć czy czerwona torba pasuje do jeansów?...Chcę sobie kupić czerwoną torebkę a mój styl ubierania jest raczej luźny tzn.noszę czarne adidasy,jeansy,kurtkę z jeansu lub se skóry....I pytanie czy taka torba pasuje do tego ubioru? o np.taka torebka (chodzi mi o ten styl toreb) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=245731721#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
no pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy ---> dziękuję :) a może jeszcze ktoś się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwinę swoją wypowiedź:) mysle ze taki uklad jest ok:) dzis jest modny czerwony kolorek. A i łączenie stylów tez jest dozwolone:) Ja mam troche inny styl ubierania, ale jakbym miala wdziać jeansy to spoko z czerwoną torebeczką by pasowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też pasuje ;) tylko jakoś mi ta skórzana kurtka nie przemawia ale może sobie wyobrazam całkiem coś innego niż to o czym piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie
podoba mi sie ta czerwona torba i mysle ze pasuje tylko wlasnie zastanawia mnie ta skórzana kurtka do adidasów ciekawa jestem jak to wyglada sama nosze taka ale jeszcze nigdy do takich butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memori
pasuje do tego mozesz ubrac czerwony pasek do spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ! a moze \"czy to pasuje\" tą skórzana kurtke nie zawsze nosi do adidasow;) mozna do czeronej torebki dodac buciki czerwone albo jakies kolczyki czy wspomniany pasek do spodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka bardzo fajna - wyobrażałam sobie całkiem coś innego i dlatego miałam wątpliwości ;) czarne adidaski domyślam sie, że bez zadnych białych bądz innych kolorowych pasków ? :P jak najbardziej wszystko pasuje i tak jak poprzedniczka mówiła - czerwony pasek do spodni i będzie cycuś glancuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
dzięki dziewczyny za pomoć...kochane jesteście... a adidasy mam nike ze skóry z czerwonym znaczkiem nike.... to mogą być takie?...pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na temat adidasków to nie bede wypowiadac bo ja nie chadzam w takim obuwiu (wole czerwone szpileczki;) ) ale skoro adidaski nie są bardzo krzykliwe to chyba tez ok?:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ten znaczek nie jest taki na 3/4 buta to pewnie, ze pasują ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ten krój buta jakoś srednio mi pasuje myślałam, ze masz coś takiego : http://www.allegro.pl/item245713763_nike_sprint_sister_leather_172_roz_39_hit_2007.html tylko oczywiście czarne bo te co pokazałaś są chyba ciut za masywne i typowo sportowe do skórzanej kurteczki i takiej torebki pasowało by coś delikatniejszego i subtelniejszego :) aczkolwiek mogę sie mylić rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
tylko że ja mam malutki rozmiar (36)..i one nie wyglądają masywnie...może przez to że sa takie małe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
bardzo mi pomogłyście dziewczyny :)....oby więcej takich fajnych osóbek na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale one taką podeszwę mają typowo sportową i taką masywną własnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
a to najwyżej założe jakieś inne buty i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies bardziej delikatne buciki by pasowaly do takiej fajnej kurteczki:) jakies pantofelki jesienne. :) nie wiem ile masz lat...ale i jakies szpilki by byly ok:) do jeansów to prawie wszystko pasuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ;) jakieś baletki albo jakies inne pólbuciki i gitara ;) no albo szpilkiiiiiiii :D :D choć wiesz generalnie te tez ujdą aczkolwiek ja bym wolala cos delikatniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy---> mam 24 lata...i nie potrafię chodzić na obcasach :(...zabiłabym się...naprawdę...próbowałam kiedyś ale były kiepskie efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to pasuje---> oooo! to ja jestem tylko rok starsza od Ciebie i tez przez wiele lat myslalam ze nie nadaje sie do noszenia szpilek:) ale od pewnego czasu zmienilam zdanie i teraz śmigam sobie w nich nawet do pracy (choc nie codziennie)> początki tez byly coiezkie w nauce chodzenia, ale teraz jest ok:) polecam szpileeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
a też cie na początku tak strasznie bolały stopy?...bo ja uszłam kilka metrów i myślałam że umre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole ---czy to pasuje--- mozna zaczac od jakichs nizszych szpilek. Nikt nie wymaga od Ciebie od razu 20cm obcasikow. Ja mam ok.8 cm i daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to pasuje----> bolaly to malo powiedziane:( ja zaczynalam treningi w domu, smigalam z jednego pokoju do drugiego ale po czasie okazalo sie ze to nic nie daje:) najważniejsze to wyjsc na dwor na chodnik:) ja od razu skoczylam na gleboka wode i wybralam sie w nich na dluuuzszy wypad do faceta:) pare kilometrow w nich zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
ja miałam kiedyś około 5 cm i myślałam że mi stopy odpadną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też mogę
torebka bomba do jeansów a i owszem... a co do obcasów... kup niskie i szerokie, przede wszystkim wygodne... a potem będziesz zmienaić na wyższe i znaim się obejrzysz będziesz śmigać w taaaakich szpilach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×