Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska777777

ile mozna zarobic w solarium pracujac w weekndy??????

Polecane posty

Gość ciekawska777777

bardzo porsze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska777777
dzieki, ale tak ok. ile płaca za godzine netto? jest oferta pracy i sie zastanawiam czy zadzwonic. treaz stoje jako hostessa ale ta praca mi sie juz znudzila, szukam inne,a z racji tego,ze studiuje dziennie innej pracy nie znajde...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. jako hostessa masz pewnie 7zł/godz na rękę (przynajmniej mi tyle płacici, więc tak zakładam) i raczej w sol więcej ci nie dadzą.. zależy może też jak duże to solarium - wiadomo ze więcej pracy jest w takim przykładowo sieciowym Galaxy gdzie jest 8-12 łózek, niż w takim przy okazji salonu kosm z max 2-3 łóżkami.. a ile byś godzin miała pracować (jak jest otwarte)? w tym galaxy do którego chodziłam babeczki pracowały weekendowo, więc chyba zarobki nie są takie złe (jak za siedzenie przed kompem i przetarcie łóżka płynem i raz na jakiś czas podłogi - na pewno lepsze niż 10godz na nogach jako hostessa :) ) ale pewnie opalanie będziesz miała za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska777777
dzięki, zadzwonie tam i sie dowiem, tak bedzie najlepiej. Ale przynajmniej wiem czego moge sie spodziewac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam przez 7 miesiecy w solarium na weekendy, stawke mialam 5 zl za godzine w sobote i 6 zl za godzine w niedziele, oczywiscie netto. w miesiacu wychodzilo mi srednio jakies 400 zl, pracowalam po 6 godzin w sobote i 9 w niedziele, do tego dochodzily czasem dni swiateczne, w ktore rowniez pracowalam i czasem moglam wyciagnac nawet ponad 500 zl. Tak to sie tylko wydaje, ze to nic meczacego, ale ja na przyklad pracowalam w dosc sporym solarium i uwierz, ze po powrocie do domu mialam tak napuchniete lydki, ze po weekendzie po prostu ich nie czulam:) non stop latanie miedzy kabinami i wycieranie, do tego scieranie sie z niektorymi upierdliwymi kolientami, no aole da sie przyzwyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×