Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysia pipaa

no i urodzilam - zalamka

Polecane posty

Gość mysia pipaa

4 dni temu wyszlam ze szpitala a moja cipka nadal wyglada jak balon, spchnieta, wstretna i sina, czuje sie jakby mi ktos granata tam wlozyl, ciagna szwy troche ale nie boli boli jedynie kiedy tam patrze i mysle ze jak sie zagoi bede ygladala jakby ktos mmnie podzgal widelcem i porozrywal na strzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj ciesz sie macierzynstwem i dzieckiem , nie kazdej z nas jest pisane zostac mamusią ja nie mialam takich dylematów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo cc
nie mialabys takich dylematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pipaa
nie za cc dziekuje - moja kolezanka wygladala przez tydzien jak smierc, a przez 4 dni tak cierpiala ze wpadla w depreche az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że może teraz trudno Ci w to uwierzyć, ale to minie. Wszystko się zagoi i będziesz nówka. A po cc może c**ka jest nienaruszona, ale blizna boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 2 cc. Ekspresowo doszłam do siebie. Została mi cienka kreseczka. a w 3 dobie to prawie biegałam po oddziale )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicku--
4 dni po porodzie chyba nie myslalas ze bedziesz wygladala jak przed zajsciem? :-o sorki ale ile ty masz lat ja nie bylam cieta, ale tez przez pierwszy miesiac nie wygladalam superowo, mialam glupie mysli ze tak juz zostanie, ale po pologu wygladalam juz super, dokladnie tak samo jak przed ciaza nie zamarwiaj sie tym teraz, bo to nie wplywa pozytywnie na psychike daj czas organizmowi dojsc do siebie, porod to nie jest latwa rzecz trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellas80
chej ja nie bylam cieta ale tez wszystko mnie bolalo a po 4 dniach od porodu nie mozna wymagac od siebie zeby czuc sie i wyglodac jak przed zajsciem w cioze bo to byloby zbyt piekne by moglo byc prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od razu po porodzie weszlam w swoje jeansy i jak przyjechalam po wypis ze szpitala kazdy sie dziwil ze tak dobrze wygladam jakbym wogole dziecka nie urodzila ale wiadomo nie wygladalam na twarzy ciekawie - popekane naczyka na twarzy, brak solarki, pare kilo wiecej cyce jak donice ( waze 55 kilo a mam rozmiar 75 DD - wiec wyobraź sobie jakie mialam po porodzie cyce) ale kocham moja córeczke ponad życie i ona ma juz 3 latka i nawet gdybym wiedziala ze po niej mam 100 kilo wazyc to i tak bym chciala zeby sie pojawila natym swiecie bo jest moim skarbulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbh
brak solarki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia pipoo--a ty myslałas ze poród to obcinanie paznokci ? co dla ciebie jest wazniejsze> tylko to ze masz pipke w opłakanym stanie ? :D:D:D:D:D:D:D:D no cóz niewiedza rodzi czasem rozczarowanie ile masz lat dzieweczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem zmartwienie ale jakoś kobiety dochodzą do siebie i ich C**pki też , znów są atrakcyjne łacznie z nimi.A takie podejście do sprawy nic ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarunia brak solarki????? :D:D:D:D:D:D to niedopuszczalne!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D brak słow czasem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze moja wypowiedz was zbulwersowala ale chyba zle sie wyrazilam ja przez cala ciaze ani razu nie bylam na solarium a ze slońcem tez bardzo ostroznie a mam cere przeźroczysta z siateczka żyl i naczyn, widac wyraznie podkrazone oczy i fioletowa skóre pod oczami. Dlatego normalnie ( tzn jak nie jestem w ciązy ani matka karmiąca) lubie sobie pójść czasami na solarium wtedy naprawde wyglądam calkiem inaczej nie jestem przeźroczysta. JA WIEM DOSKONALE ŻE W CIĄŻY SOLARIUM JEST NIEDOPUSZCZALNE !!! i jak już znacie kolor mojej cery to wyobażcie sobie jak musialam wygladac po tych 9 misiacach po porodzie - fioletowa twarz, popekane naczynka po porodzie i takie krwinki na policzkach, opuchnieta twarz, wiszace policzki - bo wiadomo w ciąży zawsze sie przytyje- i cyce jak u krowy dojnej wracajac do tematu - zrozumcie ze jak juz potem moglam pojść na solarium moja twarz nabrala kolorków a swoja droga musialyście mnie wziac za jakas małolate, hehe w ogóle to przeciez sie nie patrzy na wygląd po porodzie tak do końca tylko cieszy sie dzieciaczkiem, prawda ? aha jeszcze jedno - przypomnialo mi sie jak moja znajoma mi opowiedziala ze 2 dni przed porodem poszla sobie zalożyc tipsy żeby na porodówce ładnie wyglądac. i co wy na to ? Wrócila do domu tylko z dwoma bo tak palce wbijala z bólu i łóżko podczas skurczy a z drugiej strony to troche was rozumiem ze troche sie poruszylyście moja wypowiedzia bo tak to przemyślalam i sobie mysle ze jestem na dziale macierzynstwo a wy jestescie pewnie w ciazy albo karmiace wiec temat solarium jest dla was odlegly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O to jest chyba jakis glupi zart lub prowokacja! ja sie modle o zdrowie dla naszej dzidzi, o w miare spokojny porod, o to zebysmy sobie dali rade...a tu prosze... brak slow:O:O:O nie jedna chcialaby tylko takie problemy... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babsko - ja przed porodem mialam identyczne obawy jak ty, ale ja pisze z perspektywy 3 lat bo moja córeczka ma 3 latka a topic ten jest o samopoczuciu i wyglądzie po porodzie a nie o tym czy sie stresujemy porodem gdybym weszla na topic o stresie przed porodem to pisalabym wlasnie o tym a o wygladzie bym nie wspominala wiec nie pisz nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarunia ja nie zauwazylam zeby tak bylo jak piszesz \" topic ten jest o samopoczuciu i wyglądzie po porodzie a nie o tym czy sie stresujemy porodem\" moze masz racje ze po porodzie bede myslala o innych rzeczach ale nie wydaje mi sie zeby \"no i urodzilam-zalamka\" kojarzylo sie komukolwiek z wygladem czy uroda:P zreszta tak jak napisalas ten dzial to nie o tym... zreszta kazdy ma prawo do wypowiedzi, powodzenia i najlepszego wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×