Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cisowianka21

Kosmetyki do cery warażliwej

Polecane posty

Gość cisowianka21

Od dawna mam straszne problemy z cerą. Mam bardzo wrażliwą. Jestem alergikiem i astmatykiem. Po za tym mam problemy hormonalne. Nie moge dobrac sobie żadnych kosmetyków do twarzy i ciała. Na wszystko jestem uczulona. Prosiłam o próbki to firmy i apteki twierdza, ze nie dostają nic. Nie wiem co mam zrobić w takim wypadku. Jakie kosmetyki są dla mnie najlepsze?? Gdzie moge znaleść jakieś próbki kosmetyki waszym zdaniem?? Będę wdzieczna za każde porady i podpowiedzi z waszej strony. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMD
Może spróbuj używać marek aptecznych, takich jak Avene, czy Bioderma. Poczytaj opinie w Damskiej Torebce, tam też dziewczyny mają problemy z suchą, czasem nawet atopową skórą. A Apteki podejrzewam będą bardziej skore do wydawania próbekjak się coś u nich kupi. Chociaż nie wiem, ktoś musi sprzedawać te tony próbek na allegro ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbki zawsze dostaje się przy zakupie czegoś. Czasem farmaceutka może \"zapomnieć\" więc poproś o nie. Ja też polecam Biodermę. Ma bardzo delikatne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Nie wiem jak wy! Ja nigdy nie kupie kosmetyku w ciemno. Nie wiem czy nie bede uczulona i co z nim wtedy zrobie. Musze wpierw wyprobowac próbeczke i dopiero wtedy zdecyduje czy kupic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhh
no to nakupuj najpierw próbek na allegro, bo są bardzo tanie i wtedy sama zobaczysz, które kosmetyki Ci odpowiadają, a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×