Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luk4sz_16latek

Szukam dziewczyny na swoj pierwszy raz KOSZALIN

Polecane posty

Gość Luk4sz_16latek

Witam wszystkich.Mam 16 (niedlugo 17lat) i szukam dziewczyny na pierwszy raz z koszalina.Naturalnie w okolicach mojego wieku albo niewiele starsza ktora lubi mlodszych. Z wygladu (podobno) jestem dosc przystojny i zachowuje calkowita higiene. Co do rozmiarow penisa to zle nie jest bo ma ponad 18cm i jest gruby to z tym chyba problemu nie bedzie.Oczywiscie chodzi mi o powazne propozycje.Napiszcie dziewczyny na e-mail lub GG 3466889.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 steczka i
kto szuka ten znajdzie a potem ucieka bo znajoma ma dąsy:P wiec trza jej zdanie sie liczyc ale ze zdaniem ukochanje nie jak wy mozecie wiecie jak to boli? jak to rani.. jak tak mozna krzywidzc ukocahna nie baczac na nią tylko na jakas znajomąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należności licencyjne
"za młody jesteś na Heroda":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk4sz_16latek
Może być też miły starszy pan gustujący w młodszych:) Jestem otwarty na wszelkie propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk4sz_16latek
Kurwa cioto wyzej nie podszywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
tosz ty gowniarzem jeszcze jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk4sz_16latek
Gustuję też w biseksualnych emerytowanych wojskowych:) Zapraszam wszystkich chętnuch ze sprawnymi lufami i wyciorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk4sz_16latek
Patrzcie patrzcie.Wszyscy teraz gowniarz gowniarz.A tak to juz 13letnie dziewczyny i chlopacy sie tu wypowiadaja i kurcze nikt im takich rzeczy nie potrzefi powiedziec.A ty palancie wyzej sie nie podszywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk4sz_16latek
Możecie mnie spokojnie przeruchać. Mam dziesięcioletnie doświadczenie w duszeniu tatusiowego potwora więc taki zupełnie zielony to nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×