Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

Pogada ktos ze mną po francusku?

Polecane posty

I troszkę mnie przepyta? Dopiero zaczęlam naukę...Cięzko na poczatku:( Na razie umiem (albo tak mi sie wydaje:P) liczby do 50,miesiace,tygodnie,kilka zwierzakow,pory roku,czasowniki miec,byc i mieszkac,nazwy paru panstw i ich mieszkancow, przedstawic sie,powiedziec ile mam lat i skad pochodze, zapytac sie o to,zapytac sie kogos jak sie miewa. Bede strasznie wdzieczna za pomoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zna francuskiego? A wszyscy tak sie chwala,jacy to wyksztalceni:P A jak przychodzi co do czego,to nikt nie zna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbeczka ja moja
pogadajcie sobie po francusku o kobietach, które nie cierpią zakupów, ponieważ wszystko by chciały mieć, ale marnie zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie:(Juz sie przyzwyczilam do tego,ze jak zaloze jakis temat,to jest on ignorowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbeczka ja moja
Jak to IGNOROWANY? Z pasją zaglądam tu po raz wtóry! Nie znam wprawdzie francuskiego, ale chętnie się poprzyglądam! No jak możesz pisać, że jesteś ignorowana? Nie chcesz rozmawiać o zakupach, to porozmawiaj o tych paru zwierzątkach! Że we wrześniu kupiłaś kotka, który w październiku zamienił się w trzy pieski, a w listopadzie to już w ogóle miałaś urwanie kapelusza, bo pieski zignorowały to, że nazywasz się tak i tak, masz tyle i tyle lat, pochodzisz z Polski....i zamieniły się w osiemnaście krów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbeczka ja moja
Pisz do mnie, przynajmniej Cię nie będę krytykować, gdyż - jak wspomniałam - francuskiego nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba-un poisson pies-un chien królik-in lapin baran-un mouton świnka morska-un cochon d\'Inde żaba-une grenouille mysz-une souris żółw-une tortue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habiter j\'habite tu habites il/elle habite nous habitons vous habitez ils/elles habitent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że ne kaprom pa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le jours de la semaine-dni tygodnia lundi mardi mercredi jeudi vendredi samedi dimanche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA....................
Monolog. I to niezbyt ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
les saisons-pory roku l\'hiver-zima le printemps-wiosna l\'ete-lato l\'automne-jesien Uciekam na obiad ale jeszcze tu wroce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze sobie w ten sposob:D kto powiedzial,ze mam was tym zaciekawic?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut Leanne. Comment ca va? Je suis ravi de faire ta connaissance. Tu peux repeter, s\'il te plait?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancki pan bez wulgaryzmow, a jesli juz chciales napisac zrob mi loda, to trzeba bylo - suces la bite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie Ci idzie Leanne, ale jesli mogę poradzić to spróbuj raczej tworzyć jakieś proste konstrukcje zdaniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh naprawde?:D najwyrazniej popelniasz bledy, a mieszkasz zapewne w slamsach skoro takiego jezyka używasz :classic_cool: żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz skoro umiesz tylko przeklinac i do tego z błedami to nie ma czego zazdrościc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×