Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atoidi

Kobieta powinna mieć czyli moj ideal kobiety

Polecane posty

Gość Atoidi

Kobieta powinna miec biust pupe cialko kolo ud oponke na brzuszku - bo nie wazne jest jak wygladasz tylko jakim jestes czlowiekiem - ma byc ciepla uczuciowa i zadbana bez wzgledu na tuszke .Mam do czego sie wtulic z kims porozmawiac cos popiescic a wieszac sie na sztywniaku pocierac o wystajace kosci i zastanawiac sie czy mysli o mnie czy liczy w mysli kalorie. TAKA POWINNA BYC WG MNIE KOBIETA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie tez taka powinna być...ja nie mam oponek tylko dlatego ze dużo ćwicze, ale uwielbiam jeść i nie liczyć kalorii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurfa
autor tematu to debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_
bez spacji za pierwsza jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
ten tekst już był nudą wieje a ja lubię pulchniutkie, nie uogólniaj koleś, zawsze miałem skłonności do większych gabarytów. Dla mnie kobitka musi mieć czym oddychać i na czym siedzieć. szczupłe laseczki są ładne i tyle. Wszystkie jakieś takie same. a babka musi mieć to coś, mnie kręcą pulchniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_
do chyba- wyjatki sa potwierdzeniem reguly :) chociaz ja osobiscie nie znam faceta, ktory sie oglada za puszystymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypowiedzi wyżej
Dzięki;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedział
że mam 110 / uważasz, że słoń do słonia ? jestem normalny 178 cm 73 kg, tak trudno zrozumieć, że nie muszę lubić tego co ty każdy kurna ma lubić to samo, ja modzie nie ulegam, rajcują mnie grubsza babki i dla ciebie tego nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie sobie co
chcecie, że musi być szczupła, mieć długie nogi... a ja kobiecość widzę w czymś innym, dla mnie kobieta musi mieć to coś ciepło, duszę moja żona jest taką ciepłą wesołą i okrąglutką osóbką i nie zamieniłbym jej na żądną inną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
Jak idziesz z kobietą po ulicy która jest zgrabna jest ok a jak idziesz z takim słoniem patrzą na ciebie jak na dziwoląga wole szczupłe kobietki to mój typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ktoś nie wie
o co chodzi to pisze tylko o d*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_
aha i jest takie cos jak wskaznik masy ciala (BMI) Czyli waga(kg) podzielic przez wzrost(m) 17,4< moze byc juz anoreksja 17,5 - 18,5 - niedowaga 18,5-24,9 - wartosc prawidlowa - tyle maja dziewczyny szczuple, ktore nazywacie wieszakami 25,0-29,9 nadwaga 30,0-34,9 I stopień otyłości 35,0-39,9 II stopień otyłości >= 40,0 III stopień otyłości (otyłość kliniczna) Jak widac waga szczuplych dziewczyn jest ZDROWA a reszta to juz choroba... zarowno anoreksja jak i otylosc nie sa mile widziane, wiec przestancie wkoncu nazywac dziewczyny z prawidlowym BMI wieszakami! Nie schudniecie od tego. Wasza zazdrosc mnie czasem powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcupłe laski są cool
grubaski do koncentracyjnych obozów odchudzających i świat będzie na pewno piękny i pełen dobrych, mądrych, uczuciowych ludzi hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_
wzrost do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi hahah BMI nie jest wskaznikiem obiektywnym jezeli chodzi o ocene wizualna tuszy mam BMI 22,2 a nigdy nikt nie nazwal mnie wieszakiem ;( ;( ;) jestem raczej dosc konkretna kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_
22,2 jest prawidlowe :) mnie tez nie nazywaja wieszakiem bo na zywo nikt by nie mial odwagi, tylko na forum wlasnie o takich co maja prawidlowa wage pisza ze sa wieszakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _żenada_
to temat założony przez jakąś grubaskę, na sobotni, samotny wieczór, podającą się za faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIKUTAZ
Jak przeczytać nick autora od tyłu to mamy jego całe oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj.....
Skoro BMI 24 jeszcze mieści się w normie, to przy moich 165 cm mogę ważyć 65 kg. czyli biodra ok. 104. I co, byłabym wieszakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówkarski
kobieta powinna mieć przede wszystkim piczę bo teraz jest kupę meskich zboczeńców co kobitkę udają a odbyt nadstawiają tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta powinna
mieć 1. Zgrabny jędrny tyłeczek 2. Jędrne, kształtne piersi reszta sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad orator
powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh jasne
Ale jest idealny Sprzedawca Słońca;). Pzdr.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube jest piękne
Tak tak! Ja mam lekką nadwagę, przy 165 cm ważę 74 kg i nawet nie wiecie jakie mam powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gruby
Jestem gruby i nie mam powodzenia Grubi tez maja serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzgórzeyapa9
Taki gruby, taki chudy może świętym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×