Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lambhorgini

Kosmetyki dla 6-latki

Polecane posty

ale czego ona wlasciwie uzywa oprocz kremu czy jakiejs pomadki ochronnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no tak, nie pomyslalam ze kosmetyki to rowniez szampony, zele do mycia itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli żel pod prysznic,mydło,szampon,płyn do kąpieli,krem ochrony do twarz,krem do ciala (ma bardzo sucha skore) itd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak ma suchą skóre to kup jej kosmetyki z seri balneum oilatum;) z resztą kosmetyków to chyba moze używać takich jak dorośli... tylko nie przesadzaj z ilościa bo bidulka za pare lat będzie miała wsyztskie alergie świata:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dziecinne sa łagodniejsze, więc mniejsze ryzyko, ze skóra dziecka zostanie podrażniona. Myślę, że mozesz spróbować na początek od jednego. Jak nie będzie mieć uczulenia, to po kolei wprowadzaj następne... Myślę jednak, ze z szamponu dziecinnego nie powinnaś rezygnować na rzecz zwykłego dla dorosłych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem.Mała uzywa tylko tego,co niezbedne,ale ciało i twarz czymś smarowac niestety musi. Dotychczas używała serii Nivea Baby dla dzieci,ale te kosmetyki są dosc drogie i o malej pojemności,wiec dlatego się pytam,czy może już zaczac stosowac to,co my. Czy ta seria Balneum jest droga? Buteleczka balsamu Nivea baby starcza Marynie na 3-4 dni:,ponieważ musi się smarowac często i obficie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma bardzo suchą skórę, to nie powinnas wprowadzać jej \"dorosłych\" kosmetyków, bo zaszkodzisz. Krem Nivea do twarzy lub Lipobase, mleczko do skóry Nivea Baby. J abym nie rezygnowała z łagodnych kosmetyków na rzecz tych wysuszających o wiele bardziej zwykłych Ktoś napisał o kosmetykach Balneum (lub Oilatum). Polecam! Są rewelacyjne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
twoja córka ma atopowe zapalenie skóry;) skocz sobie do apteki i poproś o olejek do kompieli i balsam do ciała do skóry atopowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoŻe spróbuj do trzarzy krem Bambino - jest dość tłusty i bardzo wydajny. Balneum i Oilatum to dość drogie kosmetyki, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog moze Ci na recepte wypisać specjalny krem do smarowania tzw. \"chłodzący\". Składa się z wazeliny, wody (lub boraksu), euceryny i lanoliny. 50g kosztuje jakieś 5-6 zł na receptę (bez recepty - ok. 20 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś-tez podejrzewałam,że Martynka ma azs,ale poszłam z nią do dermatologa i powiedział,ze nie.Wydalo mi sie to dziwne,ale nasza pediatra tez mowi,ze to nie jest azs:O,tylko po prostu sucha skora. Moze kupie to Oilatum,slyszalam o nim wiele pozytywnych opinii. Co do szamponu,wszyscy używamy łagodnego z apteki (Svr provegol),więc podejrzewam,że mała może już zacząc go uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wybiorę się z córką prywatnie do dermatologa,bo coś mi się nie chce wierzyc w diagnozę tego lekarza.To przecież nie jest normalne,żeby sześcioletnie dziecko miało taką skórę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×