Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna czy nie

Dostałam prace w BANKU.Nie chce jej.Czy ja jestem normalna?

Polecane posty

no to tym bardziej powinnas zrezygnowac albo dowiedziec sie na czym dokladnie maja polegac Twoje obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna czy nie
a stanie z ulotkami po to zeby wiecej sie sprzedawalo produktow bankowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli nie tylko to ok, najwyzej zrezygnujesz po okresie probnym jak cos bedzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znam życie skończyło by sie na noszeniu ulotek i łażeniu po firmach. Tak oni mają. Dlatego wiecznie szukają pracowników bo uciekają od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrezygnowałam z jednej pracy pierwszego dnia :D I nie było źle. Zamiast tego dostałam super prace w międzynarodowej firmie, jako asystent menadżera i było super. Gdybym została w tej pierwszej, to kserowałabym papiery i parzyła kawę. Jasne, było trochę głupio bo miałam już wszystkie papiery, szkolenia BHP i jeszcze tam jakieś, no i wtedy nie miałam zaklepanej drugiej pracy. Ale jeśli serio myślisz o karierze, to nie zgadzaj się na podrzędne pozycje, bo potem najbardziej zainteresowane będą Tobą firmy szukające takich właśnie \"wciskaczy\" ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"normalan czy nie\" a w jakim banku to teraz sie stoi z ulotkami?????, z tego co wiem to do takiej pracy zatrudniaja za grosze studentów albo stażystów np. w AIG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×