Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

umylam cala kuchnie i lazienke ugotowalam obiadek( dzis spagetti ) nastawilam pranie i jak narazie padłam z nóg , ale widze ze nie tylko u mnie dzis pozadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie w domu dzieja sie takie rzeczy ze szok!!! dlatego nie pisze bo nie mam czasu... ale mysle ze za jakies 2 dni juz wszystko wroci do normy to sie odezwe i powiem co i jak... powiem jeszcze tylko ze wczoraj bylam u lekarki i wszystko z dzidza wpozadku...napisze wiecej jak juz sie troche uspokoi tu u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ciesze sie ze z dzidzia w pozadku:) ale mnie zaintrygowałas ta swoja wiadomoscia;) mam nadzieje ze te dziwne rzeczy sa z tych pozytywnych. Czekam z niecierpliwoscia na informacje a u mnie znowu leniwa niedziela, a co tam. Pogoda taka ze w cale a wcale nie zacheca do spacerow .Trzymajcie sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak mija niedzielka?? bo mnie dzisiaj brat odwiedzil na obiad przyszedl a maz w parcy:( ale juz wraca o 19tej wiec luzik:) Dziewczynki mowie wam jak wczoraj moja dzidzia kopala i to juz tak normalnie nawet jak sie reke przylozylo to mozna wyczuc:) super mowie wam ale cos nocny marek jest bo dopiero o 22.30:) pewnie jutro na kafe sie spotakmy bo dzisiaj kazda leniuszkuje:) asiu--- az sie zmartwilam mam nadzieje ze to co sie dzieje to dobrego cos a nie zlego?? oki to zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak mija niedzielka?? bo mnie dzisiaj brat odwiedzil na obiad przyszedl a maz w parcy:( ale juz wraca o 19tej wiec luzik:) Dziewczynki mowie wam jak wczoraj moja dzidzia kopala i to juz tak normalnie nawet jak sie reke przylozylo to mozna wyczuc:) super mowie wam ale cos nocny marek jest bo dopiero o 22.30:) pewnie jutro na kafe sie spotakmy bo dzisiaj kazda leniuszkuje:) asiu--- az sie zmartwilam mam nadzieje ze to co sie dzieje to dobrego cos a nie zlego?? oki to zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak mija niedzielka?? bo mnie dzisiaj brat odwiedzil na obiad przyszedl a maz w parcy:( ale juz wraca o 19tej wiec luzik:) Dziewczynki mowie wam jak wczoraj moja dzidzia kopala i to juz tak normalnie nawet jak sie reke przylozylo to mozna wyczuc:) super mowie wam ale cos nocny marek jest bo dopiero o 22.30:) pewnie jutro na kafe sie spotakmy bo dzisiaj kazda leniuszkuje:) asiu--- az sie zmartwilam mam nadzieje ze to co sie dzieje to dobrego cos a nie zlego?? oki to zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak zyjecie po weekendzie? Ja oczywiście dalej nie mam kompa. W piątek nie zdążyli nawet do niego zajrzeć. Dziś mamy zadzwonić, mam nadzieję, że już sprawdzone co mu dolega. Miniu, super, że z dzidzią wszystko dobrze. widzisz, niepotrzbnie sie martwiłaś:) Co do terminu z usg, to na każdym usg może być inny, zależy to od wielkości dziecka. Lekarz tygodnie ciąży zawsze liczy wg dnia ostatniej miesiączki. Piniu, to może piłkarz ci sie szykuje??? Moje maleństwo sie rusza, ale nie aż tak mocno. ale to pewnie daltego, że ja mam więcej tłuszczyku w talii:( Asiu, ja też mam ogromnego lenia i bym sobie chętnie pospała. co tam się u Ciebie dziwnego dzieje, bo nie skumałam za bardzo? Aniu, i co, udało Ci się dodzwonić do Katowic?? Aha, Piniu, czekamy na relację z dzisiejszej wizyty. Fajnie, gdyby udało Ci się poznac dziś płeć dzidziusia:) Ja w sobotę przetrzepałam ubranka po córce i wyjęłam takie do pół roczku w kolorze uniwersalnym. sporo juz tego mi sie nazbierało. Jak będę mieć kompa w koncu to porobię fotki. Uciekam, na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panienki! No KIWI--- nawet juz nie mowie jak sie stresuje oczywscie tym zeby wszystko dobrze bylo no ale jeszcze tym ze jestem ciekawa czy dzidzia pokaze co tam ma:P oj tak bym chciala juz mi sie po nocach sni dzidzius i mezowi mojemu tez. moze dlatego ze tak juz sie strasznie czeka na to co bedzie ale juz sie az tak nie nastawiam jak wczesniej bardzo na dziewczynke poprostu chce wiedziec co bedze i to fajne i to:) ale pamietaj jakby u mnie byla dziewczynka a u ciebie potwierdzi sie chlopczyk to ogrodniczki rozowe moje:) a tez ci powiem ze sie zmartwilam co u ASI jakies dziwne sprawy hmmm ciekawe co tam?? ale mam nadzeje ze sie wszystko wyjasni!!!! ANIU MINI---- gdzie sie podziewacie???? aha aniu bylam w ZUSIE ale taka baba wstretan byla ze szok ale ide dalej zalatwic bo jak wiadomo w zusie to na raz nic nie zalatwisz :( wrrrr to moze ta druga bedzie to sie wiecej wywyiem ale dowiedzilam sie ze na zwolnieniu jak sie jest to sie liczy z sobotami i niedzielami no i oni placa tak ze jak im zaniesiesz zwolnienie albo jak twoj pracodawca je dostarczy to od tego dnia 30 dni czeka sie na pieniazki ale wiesz jak jest mozna czekac 30 dni albo 40 dni jak to w urzedach:( eh eh a jeszcze nie spytalam o ten zasilek bo mowie ci taka niemila baba ze az zapomnialam z tego wszystkiego ale 22 na 100% juz zapytam aha ANIU ja jeszcze sobie wyrabialam ksiazeczke ubezpieczeniowa wiec jak jej nie masz(bo moze tobie juz wyrobili w pracy) to dostaniesz takie zaswiadczenie do wypelnienia dla pracodawcy sama tez wypelniasz taki kwitek i potrzeba zdjecie jedno. A co tam jeszcze chcialas zebym sie spytala??? to mi przypomnij bo juz nie pamietam:) ale w kazdym badz razie o tych sobotach i niedzielach juz wiemy i o tym ze pieniadze sa wypalacone po 30dniach od zlozenia zwolnienia w zusie czyli zalezy jak sobie zaniesiesz lub ci zanosa jeszcze tylko o ten zasilek rehabilitacyjny sie wywiem tak?? i to juz wszycho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kiwi brakowala Cie przez weekend. Dobrze ze poszlam do tego lekarza wszystko jest w jak najlepszym pozadku ma watrobe , serduszko, zoładek i pecherz moczowy itd itd i sliczna stópke mi pokazal az paluszki mozna bylo liczyc:) Pinia no to trzymam kciuki zeby juz było cos widac... no i zeby sie okazalo ze to mala Pinia ;) a ja sie zbieram na zakupy moze zagladne po drodze do jakiegos grzemarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, a jak mi Was brakowało. Dwa dni bez pogaduch na kafe:) Piniu, a na którą masz usg? Dziś Ci też będą wszystko sprawdzać jako II genetyczne czy dopiero na tym prywatnym w grudniu? Jesli będę mieć chłopca, a Ty dziewczynkę, to ogrodniczki są Twoje:) Właśnie w sobotę je oglądałam, bo ciuchy wybierałam. Są takie slodziutko dziewczęce i malusie, Tak na 62-68 w porywach. Miniu, ale fajnie zobaczyć paluszki. Jej! Udanych łowów w lumpku. Dziewczyny, sniło mi isę, że urodziłam chlopca. Mozna interpretować sny na odwrót:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO hej ,hej dopiero konczę sniadanko,niestety wstac mi się nie chciało w ogóle:(:( buu zimno. Weekend minął leniwie:D bardzo leniwie. PINIU-dziekuje za informację:) tak właśnie mysłałam,ze to się liczy z sobotami i niedzielami ,a szkoda;)Piniu no jak to babki w urzedach hehehe niezbyt miłe są .Co do legitymacji ubezpieczeniowej to ja ją mam zaklad pracy mi ja wyrobi.Tylko musza ja zaniesc ,zeby mi podbił pracodawca ,bo ostatni raz chyba w czerwcu mialam podbijana myślę,ze jak jestem na L4 to tez nie będzie mi robił z tym problemow,przecież jestem ubezpieczona. PINIU życzę CI z całego serca ,zebys juz poznała płec dzieciątka swojego:):):)Dupcią się nie odwroci na pewno. KIWI-w piatek się nie dodzwoniłam ,dzisiaj jeszcze nie próbowałam ,ale jakby co w srode ,mam wizytę u lekarza i moze mi da namiary na cos innego jeszcze,no zobacze co On powie.:)jestem dobrej mysli. Nawet mam kuzynke która jest w 8tc i tez mysli,zeby w 12tc zrobic to genetyczne. MINIU-a Ty też jeszcze spisz?? ASIU-mieijmy nadzieję,ze te zmiany to oczywiscie na lepsze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj coś pobolewa w podbrzuszu hmm takie kłocie co jakis czas trwa okolo sekundy hmm ?? nie wiem co to jest??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, moze dzidzia gdzieś Cię w bok kopie że boli? Jakby co, to no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, moze dzidzia gdzieś Cię w bok kopie że boli? Jakby co, to no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI to USG mam na 15.30 i to nie to genetyczne tylko zwykle z przychodni a to genetyczne mam w grudniu Dziewczynki NIEDZIEKUJE zeby nie zapeszyc:P jak tylko wroce do domku to zaraz dam wam znac co i jak!!!! Trzymajcie kciuki zeby barbi na USG sie pokazala:P ale KEN tez moze byc:P hihihi to zmykam sie szykowac papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI to USG mam na 15.30 i to nie to genetyczne tylko zwykle z przychodni a to genetyczne mam w grudniu Dziewczynki NIEDZIEKUJE zeby nie zapeszyc:P jak tylko wroce do domku to zaraz dam wam znac co i jak!!!! Trzymajcie kciuki zeby barbi na USG sie pokazala:P ale KEN tez moze byc:P hihihi to zmykam sie szykowac papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI to USG mam na 15.30 i to nie to genetyczne tylko zwykle z przychodni a to genetyczne mam w grudniu Dziewczynki NIEDZIEKUJE zeby nie zapeszyc:P jak tylko wroce do domku to zaraz dam wam znac co i jak!!!! Trzymajcie kciuki zeby barbi na USG sie pokazala:P ale KEN tez moze byc:P hihihi to zmykam sie szykowac papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to chyba normalne ze troche brzusio boli. Macica sie powieksza a pozatym tak jak Kiwi mowila moze gdzies dzidzia juz uciska:) ja mam za to taki dziwny bol w nocy jak sie budze to boli mnie brzusio i wiem ze musze sie isc wysikac choc w cale nie czuje ze bardzo mi sie chce. i jak zrobie siku to przez chwile jeszcze mnie boli (niekiedy jeszcze bardziej) a potem przestaje Dziwne nie?? Pinia zapomnialam Ci powiedzic ze zazdroszcze tych ruchow , to musi byc niesamowite:) czekam na wiesci z USG A Kiwi zawsze sny sie interpretuje na odwrot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem mnie też na poczatku ciąży pobolewał brzuch ale tak inaczej niz teraz.TEraz miałam dziwne kłucie,ale już przeszło.Zobaczę co powie lekarz w srode.Na dodatek pobolewa mnie krzyz czasami. Kafe rzeczywiscie ostatnimi czasy coś szwankuje :> KIWI u mnie z kompem tez cos sie dzieje,chyba chodzi o wiatraczek strasznie buczy co jakis czas jak włączam komputer . PINIu czekamy na wieści co do płci,ale najważniejsze zeby wszystko było ok na usg. MINIU no ja tez juz coraz czesciej odczuwam te ruchy co kiedys pisałam,wiec na pewno to jest malenstwo.Zobaczysz jak i TY za pare chwil będziesz nam o tym pisac. ASIU czekamy tez na Ciebie.OK Uciekam rozpakowac zakupy,bo lezą na podlodze,hehhehe ledwo co weszlam do domu to właczyłam komputer:D No i mąz marudzi ,ze głodny hehhe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki juz po! Niestety nie znam plci:( :( dzidzia byla w pozycji takiej jakby kleczala ale dogory nogami bo glowe ma ustawiona tak jak do porodu:) oczywiscie caly czas sie rusza no ale w czasie badanie bylo tak ulozone:( lekarz probowal tak zrobic zeby sie przekrecilo ale niestety najechal na dupke ale mowi ze nic nie widzi i nie chce zgadywac. a pozatym oki wszystko serduszko super bije i kregoslup dobrze, kolano bylo widac i sutpki super kazdy paluszek no ale niestety nie hialo pkazac co tam ma:( bylam smutna bardzo jak wyszlam ale juz mi przeszlo wazne ze jest dobrze wszystko ze dzidzia dobrze sie rozwija aha i jeszcze lekarz glowke zmierzyl i mowi ze wedle pomiaru dzidzius ma perfekto glowke rozwinieta a USG obliczylo temin porodu na 11 kwietnia to tak jak od pierwszego dnia ostaniej miesiaczki czyli super wszystko tak samo tylko ta plec:( :( buuuu no ale juz tam 4 grudnia powinnam juz wiedziec bo dzidzie wiadac dookola trzeba byc dobrej mysli!!!!!!!i tzrymac kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Piniu nie martw się:)wiem,ze CI troszkę smutno,też by mi było ale najważniejsze ze wszystko jest w porządku z malenstwem,ze prawidłowo się rozwija.A 4 grudnia już niedaleko.Malenstwo chce przytrzymac w niepewnosci rodziców troszkę ,zeby im zrobic prezent na Mikolaja:):)Zobaczysz na następnym usg już Wam sie pokaze w całej swej okazałości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Piniu, nie martw się. Już niedlugo się dowiesz, to tylko 2 tygodnie. Najwazniejsze, że zdrowe dzieciątko. Te czekanie jest straszne, wiem coś o tym. Ja też się nie mogę usg doczekać. Aniu, jak zakupy? Kupiłas coś dla dzidzi? Asiu, Mini, jesteście? Mam już kompa w domu, naprawiony. Ale trzeba od nowa całą neostradę instalować, a to oznacza wiszenie pół godziny na telefonie z konsultantem tepsy. Mam nadzieję, że mąż to dzis zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i co tam śpicie jeszcze??:) Niestety KIWI to były tylko zakupy spożywcze typu:mleko,masło itp W hipermaketach narazie nie kupuje ubranek,jak będę znała płeć to być moze wtedy jak mi się coś spodoba. Juto mam wizytę u lekarza ,a tam obok jest fajny sklep i jak sie wyrobimy do 18 to zajrze i może cos kupię:) Co porabia reszta??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... Pinia szkoda ze jeszcze nie wiesz co i jak, nie chce Cie martwic ale moja bratowa do konca dwoch ciąż nie dowiedziała sie co bedzie;) Kiwi no to super ze komp naprawiony (jak z reklamy wiadomo telewizor jest w domu najwazniejszy a na drugim miejscu komputer no bo do nauki oczywiscie:):)) Aniu jak tam brzusio?? boli czy juz przeszło ?? Asiu a Ty odezwij sie w koncu dziewczyno !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miniu no ból brzusia przeszedł i całe szczęście ,bo już się zaczynałam martwić co to za kłocie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to dobrze ze jest ok z twoim brzusiem a jak z tym USG zalatwilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×