Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hejka ja juz po wizycie:) Dzisiaj sie wyczekałam jak nigdy,byłam 2 ,ale lekarz pózno przyszedł. Co do wyników to mam ok.Cytpologia ok:szyjka gładka I gr.16Hbd nastepne badanie za rom mam powtórzyc. Na za 2 tyg.mam zrobic Test na poziom alfa-fetoproteiny (AFP) we krwi:(badanie prenatalne)a przy okazji morfologie i mocz. Pytałam o tą klinike i On powiedział,ze ten sprzet co Oni maja niczym nie rózni się od tego co jest w Katowicach i usg tez nie bedzie sie niczym różniło tylko jak On tą ujął kolorami,widokiem,ultrasonografią.No jakos tak.Zostanę wiec przy tym co On powiedział.USg mam miec w 22tc Uspokoil mnie powiedział,ze jestem młoda,zdrowa i wszytsko jest ok. Aha mówił,ze za jakiś czas moge odczuwac ruchy malenstwa,a ja mu na to ,ze juz chyba odczuwam od tygodnia czyli poczatku 17tc.Hmm chyba sie zdziwił,ze I ciaza i tak wczesnie,powiedział,ze lepiej jak sie czuje wczesniej niz wcale,i ze moze to o tym swiadczyc,ze ciaza jest duza:):).Kazal mi to obserwowac i sie wczuwac w ciało.Hmm juz sama nie wiem ,a jak jednak to nie sa ruchy jeszcze:(No cóz poobserwuje ,ale jak na moje oko to juz sa ruchy:):) Zawsze jak ide do Niego to przed wizyta jestem rozdrazniona ,oczywiscie męzowi się oberwało bez powodu ehh,ale jestem juz spokojna grzejemy pizze sobie:):) MINIU-załatwiłaś wszysytko? ja chyba w piatek pojade do UM przy okazji jak zawiozę do pracyL4 PINIU a co tam u Ciebie ?? jak pogaduchy?? KIWI-mam nadzieję,ze u Ciebie komp juz działa,a TYtrzymasz sie dzielnie po ciężkim dniu pracy:) ASIU-a Ciebie znowu gdzieś wywiało?? Kurcze dobrze ,ze mamy yte topik jest sie komu wygadac nikt tak nie wysłucha kobiety w ciązy jak kobieta w ciazy:):):) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU przy tym zdaniu gdzie napisałam o tym badaniu ATP nie powinno byc smutnej minki,nie wiem czemu mi wskoczyła😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU przy tym zdaniu gdzie napisałam o tym badaniu ATP nie powinno byc smutnej minki,nie wiem czemu mi wskoczyła😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj bylam w tym urzedzie i zapisana jestem na poniedzialek na 10:30 :) Musze zrobic sobie zdjecie dowodowe. jak myslicie moze byc czarno-białe? Wczraj tez skozystalam z okazji i odwiedzilam fryzjera -obcielam moje jaskóły ale grzywke zapuszczam nadal;) Aniu super ze u Ciebie wszysko ok , i napewno to co odczuwasz to ruchy dziecka , szczesciaro;) Ja nadal nic na brzuchu i w brzuchu nie czuje ...nic sie tym póki co nie martwie Moja mama miala dlugo malutki brzuch tak ze do konca ciąży niektorzy nawet nie zauwazali tego Wczoraj rozmawiałam z tesciowa (przesłalismy jej zdjecie dziecka z ostatniego USG) i byla w szoku ze juz widac człowieka... ona jak miała USG to nawet w 8 miesiacu nic nie było widac tylko to ze serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, jak sie domyślacie, dalej nie mam kompa. Mąż kupił sterownik i dalejn ie działa. Ma dzis sie kontaktować z tym serwisem, co nam kompa naprawiał. Aniu, to fajnie, że wszystko ok. USG juz niedługo. U Ciebie to wypadnie jakoś przed samymi swiętami chyba. Wyznaczył Ci konkretny termin? Ja chcę umówić się właśnie na usg i zastanawiam sie, na który dzień najlepiej. Myslicie, że 21tc6 dni bedzie ok? To wypadałoby 17 grudnia. Tak normalnnie wyznaczyłby m isam na wizycie 04.12, co niby mam miec wizytę, ale chcę ją odwołać. I muszę sie sama umówić. Miniu, jak nowa fryzurka?? I co to są jaskóły??? A ruchy już niedługo poczujesz, zobaczysz. A jak brzusio, urósł Ci już troszkę? Asiu, Piniu, co u WAs? Wczoraj byłam w lumpku. Zakupiłam kolejny pajacyk 62 cm, biały w niebieskie sloniki (pastelowy) i golfik w kolorowe paseczki dla córki. Sporo juz mi sie tych ciuchów nazbierało, zwłaszcza na 62cm. Uciekam do pracy, dzis dyrektorka nas nawiedza:( Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja tez wczoraj dokonalam zakupów w lumpku:) przesle wam zdjecia za chwilke A jaskóly ha ha ha to wloski takie styl odrastajace (ja tak nazywam fryzurki zwlaszcza u facetow ktorzy z przodu maja normalna krotka fryzure a z tyl okazuje sie ze jednak dlugie wlosy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeslalam a brzus nic a nic sie nie porusza do przodu:( wiem ze ma jeszcze czas Kiwi ja juz tez tyle mam tych ciuchow a i tak jak zobacze cos fajnego to nie moge sie powstrzymac a do maja jeszcze tyle czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej .Zaraz sprawdze pocztę to sobie obejrze zdjęcia:) Kiwi no ja będe miala to usg w 22tc czyli tak okolo 18-20 grudnia konkretny termin mi wyznaczy za dwa tyg .jak będe w 20tc. U mnie znowu za oknem znowu \'\'wiosennie\'\'.Ja jutro wybierem sie na miasto więc mam nadzieje,ze cos upoluje -w koncu:):) musze i juz :D No własnie gdzie się podziewaja dziewczyny 😠 A Ty sie Miniu nie martw nawet sie nie obejrzysz jak Ci sie pojawi brzuszek,ja cały czas \'\'wsłuchuję\'\' sie w swoje ciało i utwiedrzam sie w tym ,ze to są ruchy.Przeciec moga byc wczesniej a nie tak jak pisze w podręcznikach co nie ??;) Smiac mi sie tylko chciało jak powiedział,ze to duza ciaza,moze urodzę jakiegos 4,5 kg koloska :):)Jezeli to o to mu chodziło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU!!! przesliczne ogrodniczki:):):):) gdzie WY wynajdujecie takie cuda:(:( jak ja nic jutro nie wynajdę to sie pogniewam na siebie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, śliczne ciuszki. A te ogrodniczki to juz w ogóle cudo. ? Jaki to rozmiar??? Będą idealne na lato. Piękne. Drogo u Was w lumpku??? Spałam dzis 8h a tak chce mi sie spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, moze rzeczywiście bobo duże. Ma to swoje zalety, jesli chcesz rodzić przez cc np.:) Ważne, aby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kiwi to Ci wspólczuje ,ja śpię po prawie 12h i cały dzien chodzę nieprzytomna,a o 22 to juz padam na ryjek.A poza tym mam niskie cisnienie wczoraj jak mi mierzył to mialam 100/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12H? Ale zazdroszczę.Też mam niskie ciśnienie:( Szkaradziejstwo, tylko spać się chce non-stop:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, jes tu kto? Wszystkie zalatne kobity dzisiaj. Ja zazarz do domu zmykam. Ciężki to był dzień w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, jes tu kto? Wszystkie zalatne kobity dzisiaj. Ja zazarz do domu zmykam. Ciężki to był dzień w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wlasnie te ogrodniczki wisialy na wystawie i skusiły mnie do wejscia ;) za nie zaplacilam 5 zł a za reszte 4 zł a co do cen to zlalezy od lumpka , gdzie polozony i czy na wage czy z wieszaka... A ja dzis pojechalam jako opieka na basen z moja bratanica. co tydzien jezdzi z klasa.. fajnie bylo, strasznie glosno i duzo sie dzialo , ale takie własnie sa dzieciaki... ahhhhh napilabym sie piwa:( chyba kupie sobie bezalkoholowe... A jak myslicie karmi ,czy jakies takie mozna pic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Melduje Sie! Pierwsze co Wam napiesz to omaly wlos a lezalabym juz w szptalu(nawet skierowanie mialam) szok!!!! Wczoraj jak juz Wam pisalam bylam u kolezanek i zlapal mnie straszny bol brzucha i plecow moja kolezanka powiedziala ze to moga byc nerki wzielam nos-pe i na pol godzinki przeszlo ale potem od nowa. Wieczorem jakos zasnelam a rano obudzilam sie z ponowym bolem poszlam do mamy mojej (maz w parcy caly dzien :( ) i poszlysmy do brata bo ma urdziny i u niego znowu mnie zlapalo tak mozniej bo caly czas mnie boli ale tak mniej i on mieszka przy szpitalu i mama mowi ze nie ma na co sie ogladac tylko isc ale w miedzy czasie zadzwonilam do mojego ginekologa ale nie przyjmowala dzisiaj wiec na izbe przyjec tam dostalam skierowania do ginekologa i skierowanie do szpitala po jakiejs godzinie czekania bo przedemna byla dziewcyzna ktora poronila:( ale plakala bidulka:( :( i wkoncu zostalam przyjeta na szczescie skonczylo sie na strachu powiedziala ze narazie do szpitala mnie nie bedzie kladla ale kazala brac nos-pe forte i urinal bo mam cos z nerkami i to one mnie bola tak w dole brzucha i mam siekrowanie na badanie moczu no ale to od mojej lekarki tez dostalam no i mam sie oszczedzac duzo pic i lezec. Aha bylam tez w szkole rodzenia bo to kolo szpitala i wyobrazcie sobie ze jest u mnie za darmo:) raz w tygdoniu w wczartki od 17 do 19tej godzina teori i godzina praktyki lekarz jest i polozna podobno super. w nastepny czwartek pojde sobie aha i mozna z mezem chodzic:P tylko ze moj parcuje no ale moze jakos nam sie uda to pogodzic:) oki to opowiedzialam wam moja historie jakiego stracha mialam to szok mowie wam ale nie jest zle oki zmykam papap aha MINI ubranka CUDO!!!!!!!!!! zwlaszcza ogrodniczki jej masz szczescie do takich slicznych ubranek:P ANIU to super ze z dzidzia duza:P wszytsko oki a tak apropo ja tez mam niskie cisnienie:( ostanio mialam juz po kawie bo bylam o 11tej 100/65 oki lece papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisze bo mam lenia... i mi sie nic nie chce... aniu w tym okresie ciazy duza ciaza oznacza mniej wiecej to ze jest starsza niz liczac od ostatniej miesiaczki... w tym okresie ciazy nie ma jeszcze takiego indywidualnego rozwoju w kierunku wzrostu i wagi... piniu z nerkami nie ma zartow!!! moja siostra cioteczna przelezala z nerkami w szpitalu pol ciazy... na szczescie synek zdrowy... i tyle ide dalej leniuchowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU- ojej to Ci wspólczuje,ale cale szczescie ZE JUZ WSZYSTKO JEST OK,TAK WIEC ODPOCZYWAJ,WYPOCZYWAJ DUZO LEZ I DUZO PIJ. Wierze CI,ze strachu sie\" najadłaś\" duzego..Bedzie dobrze:):):):) ASIU- no własnie mnie tez lekarz mowil ,ze byc moze zaszlam w ciaze wczesniej i stad to okreslenie duza.Ale ja dokładnie wiem kiedy zaszłam wiem na 100%,ze to byl 3 sierpnia:):):):):):):) MINIU- my tez przed chwila wrócilismy z basenu ,bylismy w takim parku wodnym,ale sie wyszalałam swietnie było:):) KIWI- mam nadzieję,ze teraz sobie siedzisz ze swoja rodzinka i odpoczywasz po ciezkim dniu pracy.Dobrze,ze jutro juz piatek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Piniu, to niezłego stracha napędziłaś. Do tego mąż w pracy. Dobrze, że mama po ręką. Kuiruj sie kochana i dbaj o sibie, z nerkami nie ma żartów. Dobrze, że tylko na strachu się skończyło. Asiu, leniuszku, kiedy zaczynasz pracę? Aniu, Ty miałaś już usg??? Bo nie kumam. Wygląd brzucha jeszcze o niczym nie świadczy. Mam kolezankę również w 19 tc i ona ma brzuch ze dwa razy większy ode mnie. Mówi, że w poprzedniej ciąży też tqk miała. Może masz predyspozycje do dużego brzuszka po prostu? Zapytaj swoją mamę, jaki ona miała. Mini, basen, fajna rzecz. Na basenie to ja osatnio byłam na drugim roku studiów. Oj dawno to było, dawno:) A ceny w lumpku to u Ciebie niskie, fajnie. U nas też zależy od lumpka. Ja przewaznie staram sie kupować na jakichś promocjach typu 50% ceny albo 2 zł za sztukę. Zrobilam wczoraj wywiad z mamą i jak sie okazuje, wiele rzeczy dotyczacych ciąży i porodu jest dziedzucznych. dowiedziałam się np. Ze obiwe w ciążach nie miałysmy wymiotów w ogóle, obie nie miałyśmyu pokarmu, obie przez cc rodziłyśmy:) A dzis to miałam dziwny sen: śniło mi się, że urodziłam córkę, bardzo szybko i naturalnie. I wszyscy byli smutni z tego powodu, że dziewczynka:( A jeszzce niedawno śnilo mi się, że urodziłam syna. W robocie spię. Jutro mamy imprezkę w domu, to jakieś zakupy trzeba porobić, sprzątnąć. Kolejny ciężki dzień dziś przede mną. A co do kompa, to w serwisie powiedzieli, że musimy przeinstalować całego Windowsa. Tylko najpierw musimy go zdobyć;) Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dbaj o nereczki bo to straszny bol podobno jak cos im dolega. A co do szkoly rodzenia to przy szpitalach zazwyczaj sa za darmo albo za symboliczna oplata;) Moja tez jest za darmo ale zapisy sa od 25 tyg chyba Aniu jak ruchy ?? sa juz wyrazniejsze?? Asiu bylas juz na tym szkoleniu , kiedy zaczynasz ta prace?? Kiwi jak dzis w pracy? Ja na basenie tez 100 lat nie byłam a wczoraj tylko patrzyłam przez szybke na dzieciaki a potem suszylam im wloski;) a tak pozatym to nie potrafie pływac wiec basen nie jest dla mnie atrakcyjny:):) Dzis musze zrobic sobie zdjecie do dowodu ale wczesniej to siebie musze zrobic na bostwo ;) co z pewnoscia bedzie czynnoscia wiece pracochłonna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzynki ja tylko na chwile! Bol nerek ciag dalszy juz mam dosc poplakalam sie bo ten bol jest okropny:( nic nie pomaga nawet na minute nos-pa forte, urinal nic:( rece opadaja jestem zalamana!!!! cal czas leze chciaz jeden plus ze mam laptopa to moge byc z wami bo przy kompie to bym nie wysiedziala. to buziaczki trzymajcie sie bede sie odzywac ale jak narzie to chce mi sie plakac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia bidulko trzymaj sie, moze pij duzo?? A jak to sie stalo ze przeziebilas te nerki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, współczuję. A może jakieś ziołowe leki albo homeopatyczne by Ci pomogły? Oczywiście, po konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nasiadówki jakieś, nie wiem. Trzeba by lekarza sie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-bardzo CI współczuję,moja mama tez chorowała na nerki i wiem jak Ja to zawsze bolało.:(Poczytaj w internecie moze cos znajdziesz co pomoże na ból,gdy jest się w ciąży.Nie płacz ,bo jak Ty płaczesz i to i Twoje dzieciatko jest smutne:(Bedzie dobrze:):) KIWI-no ja to usg będę miała tak jak się robi kolo 22tc. Tak jak pisałam u mnie w szpitalu maja taki sam aparat co w tej klinice,więc lekarz powiedział,ze zrobi mi je własnie w szpitalu.Praktycznie niczym się ono nie rózni,tylko w tej klinice po prostu ludzie maja certyfikaty z ultrasonografii i to moze zwiększa prestiz.Aha ,a co najsmieszniejsz mówił mi ,ze były 2 przypadki,ze to usg genetyczne wykryło kobietom,ze urodza dzieci z zespołem DOWNa,a przy porodzie sie okazało,ze wszystko jest w porzadku.U Nas w karaju nie przeprowadza sie zadnych badan wewnątrzmacicznych,wię całą ciąze az do porodu przechodziły znerwicowane ,blade,przygnebione. MINIU-czy ja czuje ruchy??hmm wydaje mi się ,ze tak.Wczoraj jak rozmawaiłam z moja mamą powiedziała mi,ze Ona też bardzo wczesnie poczuła ruchy. Kiwi mam nadzieję,ze poród nie do konca jest sprawą dziedziczna ,bo moja mama mnie rodziła bardzo długo:( Ale nastawienie psychiczne najwazniejsze:):) Ja zaraz zbieram sie na miasto,jadę z tym moim L4 do mojej pracy(ciekawe jakich newsow sie dowiem:P) a potem do babci na obiadek i na zakupki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---pije duzo bardzo duzo bo to ma przepeplukac nerki. KIWI--- a co do tabletek to wlasnie ten urinal jest ziolowy na bazie zorawiny wiec narzazie jak lekarz kazala biore ten Urinal dodam do tego ze on jest dosc drobi ponad 40zl wiec mam nadzieje ze pomoze. ANIU--- dziekuje za slowa otuchy wiem ze nie moge sie smucic bo dzidzia bedzie smutna ale to nie takie proste nie mam sily:( jak narazie nic lepiej raz mnie tylko na momencik przestalo ale znowu zaczelo ehhhh szkoda gadac:( to bzuaiczki ide lezec zazdroszcze wam ze tak sobie chodzicie po sklepach!!!! papateczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Wam:) PINIU-mam nadzieję,ze juz lepiej:(oj bidulko TY Nasza. Na pewno tableteki Ci pomogą:)MUSZA POMÓC!!!! I JUZ!!!! A ja juz po obiadku u babci i po zakupkach.Niestety udało mi się tylko jesden pajacyk kupic,ale za tp jest ładny:P Potem zrobie zdjecie to Wam przeslę:) Aha no i sobie kupiłam jeansy ciazowe,zastanawiałam sie na spódniczką,ale doszłam do wniosku,ze spodnie są praktyczniejsze. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×