Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej ja juz po wszystkiemu:) dzieciaki mi dzis opowiadały co dziwnego jadły. slimaki , osmiornice itp. Zdecydowanie wygral chlopak ktory oswiadczyl ze w przedszkolu zjadał mrowki . mowił ze czerwone sa kwasne a czarne slodkie he he he usmiałam sie jak norka:):):) Aniu ale masz brzusio wow ja chyba nigdy takiego miec nie bede :( no ale dzis ledwo co zapielam spodnie to znaczy ze jest dobrze .Ja USG mam 20 ciekawe czy potwierdzi sie płec czy tym razem nic juz nie bedzie widac.. Pinia jak tam w szkole?? Kiwi no oby komp był naprawiony , dobrze ze chociaz masz w pracy... a ja dzis bylam w sklepie z chinskimi ciuchami i zostawiłam tam reklamowke z ciuszkami dla dziecka :( dobrze ze w szafce na kluczyk., i dobrze ze kluczyk mam. jutro bede sie musiala tam wybrac.... przymusowy spacerek mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... ja dzis w pracy bylam i klade sie zaraz bo jutro tez ide... dziewczyny jakie ja ma piekne bombki u siebie w sklepie... normalnie cudo... zrobie zdjecia az zeby wam pokazac... a wlasnie kupilam sobie aparat na mikolajki... lece spac dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ma internet:)i kompa naprawionego:):) Asiu no to mikołaj był chojny w tym roku ;) czekam na zdjecia brzusia i pieknych bombek i syna bys jeszcze obfotografowala i pokazała jak aktualnie wyglada... ja czekam własnie na kupelke i licze na pozadne pogaduchy :) szkoda ze do tego nie mozemy wypic choc butelki winka he he (za rok nadrobimy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu hojny mi wykropkowalo ?? chyba zrobilam byka ortograficznego :( przepraszam ( niestety jestem niepoprawna pod tym wzgledem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, od wczoraj mam internet. Napisałam sie wczoraj tyle i wszystko mi wcięło przez tę kafeterię. Net chodzil tragicznie. Piszę więc dzisiaj. Asiu, czekamy na zdjęcia: i brzusia, i synusia, i ubranek, i bombek....Męża?:) Miniu, na kafe jest niezla cenzura. A bykami się nie przejmuj, każdy je robi:) Fajne masz podejście do dzieci. A ubrankami sie nie martw, grunt że masz kluczyk. Piniu, śliczna choinka. Ja własnie coś takiego chće kupić, taką gęstą. W Careofurze nic nie było, więc w przyszłym tygodniu robimy podchody do Nomi i Leclerca. coś już musimy kupić, bo potem nie bedzie czasu. Ja też lubię złote bombki. Na pewno Twoja choinka będzie ślicznie wyglądać, robisz jeszce sama różne ozdoby. widać, ze wkładasz w to serce. U nas bedzie czerwono-zlota chiona ze zlotym czubem i białymi, niemigoczącymi światełkami. Nie mam jeszce łańcucha, bo nam sie jakoś nie podobaja te grube, co ich peóno w sklepach. Podpowiedzcie, co można zawisić zamiast łańcucha. Myślałam o złotej wstążce z materiału, widziałam w katalogu z Nomi tak przystrojoną choinkę i mi sie spodobało. Ale nie spotkałam jeszce takiej wstążki w sklepie. Aniu, już niedługo będziemy znać płeć. Mm nadzieję, ze nasze dzidzie nie zrobią numeru i się nie odwócą tak, że nic nie będzie widać. Aniu, a u Ciebie mama rodziła w którym tyg. ciąży? Bo jak mam wczesnie rodziła, to u Ciebie też duże prawdopodobieństwo. Dziewczyny, czy Wy też macie odrazę do mięsa? Ja non stop bym jadła nabiał, naleśniki, makarony, kluski, ryby, a mięso mnie odrzuca, nie mogę. Najgorzej, że musze z teściową kombinowac i wymyślać, czemu kolejny raz nie chce jej kotletów jeść:p Dobra, spadam popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, kropkuje. Ale \"hojny\" juz musi dobrze napisać. Próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura kompletna. Piszę hojny przez samo \"h\", a i tak tu się pokazuje przez \"ch\" z cenzurą do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi no nie ze cos nie tak z tym H O J N Y M jesli chodzi o miesko to rzeczywiscie ostatnio cos srednio mam na nie apetyt zwlaszcza na wieprzowinę . Zreszta u mnie z apetytem cos kiepsko :( niby glodna jestem ale jak mam cos zjesc to rosnie mi w buzi:(:( A dzieciaki uwielbiam wlasnie takie z ktorymi mozna juz sie jakos komunikowac za pomoca słów .. Niemowlat sie boje z wzajemnoscia:) mam nadzieje ze swojego nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, ja własnie tych starszych sie boję, raczej nie mam podejścia do dzieci. Cudzych. Bo z własnym umiem gadać:D Niemowlaki są słodkie, za wyjątkiem momentow kiedy robia kupę prosto na mamę, jak to kiedys udalo się mojej córce. Ale to dawno było. Ja jej zdejmuje pieluchę, a ona hyv i zbryzgała mnie i połowę łazienki. Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to ladny musiala miec wystrzal he he kurcze fajnie sie chyba wspomina takie przygody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki:) KIWI-super ,ze w koncu masz naprawiony komputer,dobrze MINIA pisze,ze chociaż w pracy masz i jesteś z Nami w kontakcie. Ale u mnie dzisiaj leje i leje, musze zawiezć L4 do pracy,a potem do babci na obiad idziemy,ale chyba zaczekam na męża jak wróci z pracy i razem pojedziemy autem,bo nie mam zamiaru w taką pogode autobusem sie tłuc 50min:(:( Eh nie nastraja optymistycznie taka pogoda nic a nic:( PINIU-co U Ciebie??jak wrażenia po szkole rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas na kawke,bo jak prawie w ogóle głowa mnie nie boli, tak teraz daje o sobie znać niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, u nas też popaduje, pogoda pod psem:( Cieszę się, że mam neta w końcu w domu. Ja to przynajmmniej mam w pracy, a mąż nie. Jak się woczraj dorwał do kompa, to do nocy siedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYPOWIEDZ Z WCZORAJ OCZYWISCIE KAFE MI NIE DZIALALO WRRR Hej laleczki! Juz po szkole! Ale kiszka dzisiaj byla nie ma co dzisiaj jakas babka gadala o Naturalnym Planowaniu Rodziny no dajcie spokoj same kobitki z brzuchami ktore zaraz urodza a ona mowi tu o planowaniu rodziny i ze antykoncepcja jest niezdrowa i takie tam bla bla bla.... moj maz tez niezbyt zadowolony:P wiec nic Wam nie opowiem bo nie ma co:) ale za tydzien jest spotkanie z ginekologiem wiec napeno duzo ciekawsze bedzie!!!! ANIU--- super ze Ci sie podoba choinka:) mowi ci na zywo tez taka co mnie zdiwilo bo sama wiesz jak jest ze w katalogu to super a pozniej wielkie rozczarowanie a tu prosze niespodzianka. A co do brzuszka to wydaje mi sie typowo dziewczynkowy:) MINU--- to widze ze szalejesz w spodenkach sie nie dopinasz gratulacje:) KIWI---chyba faktycznie komp jeszcze nie dziala tak?? Ja zmykam troche z mezulkiem posiedze sobie bo jutro znowu idzie na caly dzionek do pracy wiec troche mi sie za min teskni:p to do jutra papateczki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja od rana takie sprzatanie urzadzilam ze noramlnie padam z nog ufffff Jak ja to mowie sprzatnie permanentne:) czyli wszycho ale niestety juz nie dallam rady posprzatac lazienki bo zabardzo zmeczona jestem ale nic jutro posparztam. Ale kuchnie i oba pokoje wychuchane:)podlogi pomyte i dzisiaj zrobilam mycie mebli w kuchni i czyszczenie wszystkich szuflad to juz na switea wiec naprawde sie narobilam. A teraz biegne na miasto bo Moj Ukochany Mezulek kupil mi na gwiazdke zegarek taki wymarzony na allegro mu kiedys pokazalam i On mi kupil ale pokazal mi bo jest bransoletka zadluga i musze isc do zegarmistrza ja skrocic wiec wole sama zeby byl dopasowany mowie wam jak sie ciesze bo to taki zegarek bransoletak zaraz wam link przesle http://www.allegro.pl/item276781128_zegarek_charles_delon_sparkle_12_m_cy_gw_fvat_.html to jest ten z bialymi cyrkoniami mowie wam na zywo jeszcze ladniejszy bo sie swieci tak ladnie i jeszcze podejrzalam jak dzisiaj sprzatalam ze maz mi kupil do zegarka kaplet bizuteri z apartu koczyki i przywieszka :) ale mnie rozpieszcza ale nie moge sie tak bardzo cieszyc bo to niespodzianka a ja wsibska i podejrzalam wiec do gwiazdki musze wyczekac:) a ja musze tez kupic cos mezowi on chcial szlafrok bo w moim chodzi cwaniak wiec musze po sklepach polazic moze cos wypatrze chcialabym z takiej milutkiej frotki mu kupic. Dziewczynki a moze mi poradzicie gdzie takie szlafroki meskie sa?? moze w jakis hipermarketach co?? ANIU--- no na bol glowy kawka super pomaga przynajmniej mi ale tez nie zawsze:( u mnie tez leje buuu nie cierpie takiej pogody:( a musze wyjsc na miacho:( KIWI---super ze kompik dziala:) oby juz zawsze dzialal i sie nie psul!!! Moja mamcia tez ubiera chionke na czerowno zloto:) ANIU--- a ty na jaki kolor ubierasz?? ASIU--- to tylko takiego mikolaja sobie zyczyc jak ty mialas aparat no no super:) zrob zdjecie tych babek ciekawa jestem jakie sa:) A u mnie wczoraj mikolaja nie bylo:( chyba bylam niegrzeczna:( ale jakos nie ma u nas takiego zwyczaju na mikolajki nie kupujemy sobie nic no chyba ze jakies mikolajki czekoladowe:) KIWI a Ty co dostalas?? Mini?? Aniu?? prosze sie pochwalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, to ładnie mąż się spisał. Taki fajny zegarek sprezentował:) Na Mikołajki dostałam..czekoladę z orzechami:) Za to moja córka miala wczoraj swój dzień. Dostała m.in. komplet naczyń kuchenych i nie rozstawala sie z nim ani na chwilę. Wszystkim robiła herbatki i kroiła tort. Co do szkoły rodzenia, to wykład o metodach zapob. ciązy dla ciężarnych to niezłe. Że tez mąż musial trafic na tak interesujący wykład:p Ja dzis tez zabieram sie za sprzątanie wieczorem, jak co piątek. Tak mi sie nie chce. Zawsze jestem padnieta po calym dniu ,a tu jeszce sprzątnia. Mąż dziś całka, to muszę za niego odkurzyć. Kiedy ja no to zwolnienie pójdę, ze 2 miesiące jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj KIWI--- to faktycznie nie zazdroszcze ja sprzataam sama no ale ja do pracy nie chodze wiec mi zawsze latwiej a ty Biduleczko nie dosc ze praca to jeszcze w domu obowiazki ufff duzo tego:P to super ze udaly sie prezenty dla corci brawo faktycznie fajny prezent dla dziewczynki taka kuchnia pamietam ze jak bylam mala to tez cos takiego mialam ale nie takie sliczne jak teraz tylko poprostu pare garnkow a i jeszcze mialam zlew:P hehe smiac mi sie chce jak sobie przypomne wlewalo sie tam wode i kranik byl i sie zmywalo tylko to taka miniaturka byla ale ile fradjy mi sprawila to do dzis pamietam:) Moja mamacia robila dzisiaj porzadki w pawlaczach i wiecie co znalazla?? taki korzuszek jak ja bylam mala:) jej ale go lubilam pamietam mamcia w Pewexie mi go kupila dam go do pralni chemicznej i jak sie ladnie wypierze to moja corcia bedzie miala za pare lat na zime niezle co:) hehehe ANIU--- ja tez czekam na meza i ide do babci ale na kolcje i po prezenty mikolajkowe wiec znajac babcie i dziadzkow to na 100% to bedzie czekolada:) hehehe MINI--- gdzie sie podziewasz caly dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny wrocilam do domku przed chwilka i powiem wam ze straszna ulge poczulam jak rozpielam spodnie:) Musze chyba sie porozgladac za jakimis biodrowkami albo juz ciązowkami przynajmniej luziejszymi na brzuszku.... Aniu jak po obiadku napewno bylo cos pysznego, babcie to potrafia gotowac Pinia ale sie udal wykład twojemu mezowi;) a Ty chodzisz tam co tydzien??bo juz sama nie wiem . Czyli mowisz ze tam wiekszosc kobiet jednak z bardziej zaawansowana ciąża?? Kiwi moze od stycznia na L4?? w pracy napewno sobie poradza a Ty przynajmniej odpoczniesz sobie cos nieco przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale Ranny Ptaszek Ze Mnie Co Nie?? :) Ale bylam odwiezc meza do pracy bo potrzebuje dzisiaj auta, znowu mam wypadowy dzien jade do moich psiapsiol:) najpierw do jednej a potem do drugiej bo musze az 30km jechac zeby sie z nimi psotkac wiec robie tak zeby jednego dna dwie obskoczyc:P Wczoraj wieczorem jak zwykle Kafe mi nie dzialalo:( ehhh a Wam tez?? chyba tak bo zadna wieczorkiem sie nie odzywala! MINI--- tak tak ja chodze do szkoly rodzenia raz w tygodniu w czwartek a od lutego bede chodzila do innej ale juz platnej bo ja prowadzi polozna ktora pracuje w szpitalu gdzie chce rodzic i to bedzie 2 razy w tygodniu a placi sie 100zl zl wypada 8 spotkan w miesicu wiec sie oplaca. I tak wiesz do takiej szkoly to chodza raczej juz takie dziewczynki z dosc duzymi brzuszkami tzn u kazdje juz ta ciaze widac a u niektorych to baaaardzo:) takie male paczuszki:P ANIU--- jak wypad do babci:) ja bylam u swojej na kolacji i po prezent mikolajkowy jak podejrzewalam czekoladka ale i krem do rak dostalam:) babcie to sa fajne nie?? zawsze pamietaja o wszytskim:) Oki lece sie kapac i szykowac bo ok 9.00 wyruszam:) jak wroce to dam znac wiec trzymajcie sie moje Kochane milej Soboty!!!! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tez juz wstałam :) i przyszlam wam pozyczyc milej soboty . ja jeszcze nie wiem co dzis bede robic ale chyba sie wybiore na jakis spacerek .... a moze jakies zakupy??:) wszak wyplata juz dotarla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu ciezko powiedziec przynajmniej mi... ja nie pamietam zeby moje dziecko mialo kiedykolwiek taka mala noge... on mial od razu kajak... teraz ma wkladke dlugosci 21 cm i to jest rozmiar buta 32!!!! a on ma dopiero 5 lat!!! juz nie wspomne o tym ze ma 123cm wzrostu i wazy 26 kilo!!! jest olbrzymi on bedzie mial chyba ze 2,15m wzrostu normalnie... zdjecie meza... hm... on sie nie daje fotografowac ale moze go kiedys ukradkiem przydybie... chyba mam gdzies jedno ale ciemno bylo i jest malo wyrazne zaraz poszukam to wam wysle... zdjecie jest z przed roku gdzies... teraz jest grubszy... hihi... sobie porobie jak bede miala chwile co moze nastapic niepredko bo caly przyszly tydzien mam prace a teraz to wogole pisze ze szkoly... malego sprzedalam do babci bo nie ma kto z nim siedziec jak my z mezem do pozna w pracy wiec jego tez na razie nie mam jak sfotografowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to musze sobie jeszcze sprezentowac karte pamieci bo w telefonie sie miesci az 9 zdjec wiec nie za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×