Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

W Leclercu. Oczywiście, cena na półce 39.90 okazała się 49.90 przy kasie. Ale i tak wzięliśmy, bo z allegro tak samo by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale udalo nam się tanio kupić w Leclercu ładną, gęstą choinkę (jodła). 75 zł za choinkę 1.80m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak bywa ... ale fajna ta zabaweczka . Aniu jak tam doszukalas sie informacji o tamtum rossa?? Ale ja mam ostatnio wilczy apetycik nawet maz mnie nie poznaje i smieje sie ze w zyciu by nie przypuszcal ze jestem w stanie tyle zjesc:) Wlasnie biore sie a obiadek bo juz mi kiszki marsza graja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, tyle sie napisałam i mi wszystko wcięło:( Miniu, jedz na zdrowie. Ile juz przytyłaś od początku ciąży? Jak brzuszek? Aniu, i co, wyczytałaś coś? Co do prezentów: -mąż - chcę dziś mu coś kupić. Myślę o spodenkach albo pidżamce(koszulka z krótkimi spodenkami). -rodzice- dostaną od nas i brata: maszynkę elektryczna do mielenia mięsa, mikser do ciasta, podkłqdki bambusowe na stół z Jyska, krem do rąk Neutrogena (mama), skarpetki (tata) - teściowa - balsam do ciała i krem do rąk Neutrogena, podkładki bambusowe z Jyska i coś jeszce muszę dokupić -teść - planujemy kupić mu radiobudzik i skarpetki, -szwageir i szwagierka- nie mam pojęcia. Im trudno cos kupić, bo majętni ludzie. -brat- sam mi powie, wiec myślenie z głowy:) A jak Wasze pomysly na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU--- wiesz ja tez mam uplawy:( i nawet bym powiedziala ze okropne:( no ale nic mi sie nie dzieje no moze czasem mnie cos piecze jak siusiam ale chyba tylko raz czy dwa tak mialam a teraz nie ale uplawy sa i jak mowie dosc duze:( A co do Tantum Rossa to na 100% mozesz bo ja sie pytalam mojej Gin jak bylam nie oststnim razem tylko przedostanim i powiedziala ze moge wiec podejrzewam ze Ty napewno tez!!! to nie jest szkodliwe a wrecz przeciwnie!!! Ale Aniu idz idz do lekarza nie ma co sobie lekcewarzyc rzadnych nawet najdrobniejszych rzeczy jak tylko zejdzie opuchlizna natychmiast ROZKAZUJE CI idz!!!! i niczym sie nie martw podejrzewam ze to w ciazy naprawde czesto takie rzeczy sie zdarzaja! ANIU a moze te uplawska mamy od tych bakteri i bialka w moczu co?? nie wiem sama ale tez mnie one mecza:( KIWI--- wanienka w srodku nie jest profilowana ale ma na dnie takie antyposlizgowe gumeczki w ksztalcie fali no mowie ci super jest ja miomo tego ze bedzie dziewczynka skusze sie na nia naprawde fajna!!! MINI--- dzisiaj czuje sie lepiej u mnie tez sloneczko swiecilo:) zaraz jade na poczte odebrac przesylke bo zamowilam kocyk i podusie dla dzieciateczka mojego jak tylko odbiore to zrobie zdjecia to zobaczycie. To buzka lee bo maz do pracy na 19.00 a jeszcze na poczte i do tesciow na kolacje :/ nie chce mi sie ale juz tam to buzka do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi myslalam ze przytyłam ze dwa kilo conajmniej ale dzis sie wazylam u lekarza i waze 36,6 :( poprostu porazka... chyba mam tasiemca Pinia czekam na zdjecia... Ja dzis dostalam na uplawy jakies tableteczki , A wiecie co sie okazalo ze nie chorowalam na rozyczke i musze uwazac i nie kontaktowac sie z dziecmi. No i pani doktor potwierdziła ze to chłopak:) (Borys, Bruno albo Olaf) Mnie sie podobaja dwa pierwsze ale maz cos oponuje i chce Olafa . A wam ktore z tych trzech sie podoba najbardziej (Kiwi przypuszczam ze Tobie Borys he he) ogolnie wszystko w pozadku nastepna wizyta 3 styczen ( a u panstwowego mam 2 stycznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzis lekarka wspomniala o łozysku :( jeszcze nic nie wiadomo bo to dopiero po 20 tyg mozna cos powiedziec ale moze byc przodujace....a Ty teraz na wizycie sie dowiesz cos wiecej na temat swojego łozyska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastasia22
minimi spojrz na topic kobiety o drobne masie ciala a porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki! Dzisiaj czwartek ale nie poszlam do szkoly rodzenia bo Meza Dziadek jest w szpitalu i bylismy Go odwiedzic a potem bylam na tej poczcie i u tesciow oplacalo sie pare groszy wpadlo:P MINIU--- jejku niezazdroszcze czyli od poczatku ciazy schudlas 10kg?? bo na poczatku wazylas 46kg tak?? czy poprostu pomylilo Ci sie i napisalas 3 zamiast 4 no 36kg to naprawde malo!!! ale super ze potwierdzil sie chlopczyk mi podoba sie OLAF moja kolezanka ma synka Olafcia i fajny taki jest:) i moze dlatego najbardziej OLAF z tch 3. przesle wam link tej poduszeczki i kocyka bo identyko na zywo jak na tym zdjeciu jestem bardzo zadowolona kocyk milusi i piekniusi taki jak na zdjeciu a poduszeczka jeszcze sliczniejsza:) (tzn dla mnie wiadomo kazdy ma inny gust ale dla mnie CUDO) http://www.allegro.pl/item278895005_posciel_polarowa_kaczka_hit_.html http://www.allegro.pl/item278894997_kocyk_polarowy_zyrafka.html pierwsza to poduszka a drugi link to kocyk KIWI--- faktycznie tanio kupilas choineczke 1,80 za 79zl oplacalo sie naprawde bo ceny choinek sa naprawde kolosalne. WIEC KIEDY UBIERAMY CHOINKI KOCHANE MOJE?? JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!! ANIU---jak samopoczucie?? pewnie troche zmarwtiona jestes co tam sie dzieje co?? nie przejmuj sie mowie Ci podejrzewam ze to naprawde typowe u dziewczyn w ciazy w koncu nasila sie siusianie i to jest tak nadmiernie uzywana czesc ciala ze poprostu ma troche dosc i sie zbuntowala:) ale bedzie dobrze trzymam kciuki koniecznie informuj co i jak!!!! MINI--- ja tez mialam te tabletki na uplawy i pomogly ale na tydzien moze albo na dwa i znowu sa dosc duze no ale powiem mojej GIN jak teraz bede a wiecie co?? dowiedzialam sie ze ta GIN do ktorej chodze to jest specjalistka od uplawow wlasnie i duzo pozytywnych opinii na jej temat wlasnie slyszalam ze portwfi zaradzic temu no ale w ciazy to chyba inaczej jest niz normalnie!!! Ide na herbatke znowu sama Mezulciu moj w parcy ehhh juz chce zeby sie moja dzidziunia urodzila bo przynajmniej nie bedzie mi sie nudzic:) to buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he rzeczywiscie fatalna pomylka 46,6 -----36,6 to ja mam temperature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFF Miniu--- to dobrze bo mowie Ci zmartwilam sie nie na zarty jak pomyslalm sobie ze moglas az tylke schudnac. nie martw sie zobaczysz jak ruszysz z kopyta to przytyjesz pare kilo niewiadomo kiedy i bedziesz jeszcze z tego powodu marudzic tak jak ja:( ja sie dzisiaj wazylam i waze 53,5 kg wiec juz mi przybylo od poczatku 6kg wiec niemalo:( no ale ja to mam juz brzuchol duzy wiec pocieszam sie za 4 kg to dzidzius plus wody plodowe i lozycko a 2 kg to moj tluszczyk :) ale pewnie tak nie jest bo dzidzia wazy niecale 600dkg czyli niecaly kilogram ale co tam po porodzie wezme sie ostro za siebie i znowu bede super szcupla i kupowala sobie bluzeczki tak jak do tej pory ehhh kiedy to bedzie oki zmykam ide pranie poskladac to papa milej nocy wam zycze kochane trzymajcie sie do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia 6 kg z twoim brzuchem to nie duzo . Piersi napewno tez Ci urosly i to te dwa kilo a nie tluszczyk:) a pozatym to po porodzie zniknie nawet nie bedziesz wiedziała kiedy. Zobaczysz ze jak przyjdzie Ci wstawac w nocy i nosic dziecko na rekach to fitness club juz Ci nie bedzie potrzebny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pinia slodkie zyrafki mnie tez sie ostatnio zyrafki podobaja :) bardzo ładny komplecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie to wyglada na to ze to tylko ja przesiaduje tutaj od rana do wieczora;) zaraz sie zbieram na miasto do firmy po pieniazki na swieta:):) a potem moze jakies zakupy?? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WAm:) MINIU-bo ty ranny ptaszek jestes i już:) NIc sie nie martw wagą,ja tez na początku w ogóle nie tyłam (prawie) teraz od poczatku ciąży przybyło mi jakieś 4 kg,a to juz 5 mc.Pewno po NR waga podskoczy mi ,ze hej:):) Dzisiaj wydaje mi sie,ze opuchlizna mi zeszła(tak myślę) tylko te upławy fuj,fuj,nadal są.:( KIWI-co do prezentów ,ja sama nie wiem. HMM na pewno wiem,ze mojej mamie kupujemy z siostra na pół wykładzinę do przedpokoju.Dzisiaj po nią jedziemy. Zaraz ruszam na miasto i idę coś kupic mężowi,moze jakąs bluze?? Siostrze i Jej mężowi pewno jakieś kosmetyki,albo cos do domu,bo tez sie dopiero urządzają:) Mam problem co kupić tesciowej,bo 24 gr.ma imieniny,konczy 50 lat i rocznica slubu więc mamy mega problem z mężem. PINIU-kusi mnie tez kocyk,jej taki mięciutki :):) Poszukam czegoś tez na allegro w wolnej chwili:):) AHa mnie MINIU podoba się OLAF imię,ale CI dobrze ,ze lekarka potwierdziła płeć,Jeszce KIWI i ja zostałśmy. KIWI u Ciebie juz nie daleko do usg to juz w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, ale mam dziś urwanie głowy. W pracy jestem sama, szef wykorzystuje zaległy urlop:) Miniu, super, ze u lekarza ok. Co Ci powiedziała o wynikach cytomegalii? Co do łożyska, to dopiero teraz zauważyła, ze jest nisko usadowione czy już wcześniej? Ja się też denerwuje, bo u mnie w 13 tc było nisko i jak się nie podnioslo to też zagrożenie przodującym. W poniedziałek sie dowiem.Żadnych dolegliwości nie odczuwam z tym związanych, a Ty? Fajnie, że już nasz pleć. Czyli to prawda, że przy chlopaku usg rzadko się myli. To mi pewnie też potwierdzi chłopca. Z imion najbardiej mi pasuje Borys i Olaf. Ale ostatnio tak rozmawialam z rodzcami i mówią, ze Borys tak ostro, żeby potem nie mial jakiegoś ostrego, twardego charakteru. Tak przemyślalam sprawei doszłam do wniosku, że maja rację. Mężowi na razie podobają sie wszytkie moje propozycje, bo tak naprawde jeszczesię nad imieniem nie zastanawiał, bo przeciez \"dużo czasu jeszcze\". Mysle też o Grzegorzu, dobrze mi sie kojarzy. Piniu, żyrafki slodkie, takie dziewczynkowe. I wcale niedrogo. A wage masz idealną przy swoim typie budowy. Zobaczysz, ze po porodzie w mig zgubisz, więc się nie martw niczym. Ja też mam upławy, ale nie są dokuczliwe, po prostu musze wkładki nosić. Ale to chyba tak moze być w ciąży. Aniu, to Ty masz mlodą teściową:) Z prezentem na az tyle okazji to rzeczywiście problem, bo byle czego kupic nie mozna. A mąż nie ma pomysłu? Rzeczywiście, jako jedyne nie znamy płci. Ale już w najbliższym tygodniu, mam nadzieję, sie dowiemy. Boisz sie usg? Ja strasznie, czy jest zdrowe, czy z łożyskiem ok, i ...tak bym chciała córeńkę... Wczoraj udało mi się kupić prezent dla meżą. Granatowe, krótkie spodenki i koszulkę polo w tym kolorze. Reeboka. Powinny mu się podobać. A w Pepco nakupilam toreb do pakowania przenetów: duże, ładne torby z błuyszczącego papieru po 3 zl. Strasznie tanio. zresztą w tym sklepie przejsć sie teraz nie da, tyle ludzi i towaru. Problem mam zukryciem prezentów przed córką. Bo wypakowuję je z auta, a ona jest przeciez ze mną. A ona pyta. Wczoraj dorwała te torebki na prezenty, akurat swoją z Kubusiem Puchatkiem. Nie zdążyłam nawet tego schować. Iść do sklepu po prezenty teraz juz z nią nie można, bo wygada, co mama kupiła i zero niespodzianki. Dobra, wracam do roboty. Będe wypisywać kartki świateczne, trochę ich jest. do póxniej, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się boję KIWI tego usg,najważniejsze,zeby wszystko było dobrze z maleństwem,tez marzę o córuni:)ale i tak jednakowo będę się cieszyć z synka i córki. To Twoja córcia juz mała spryciura:)jeszcze troche i będzie dom przeszukiwać,my tak z siostra robiłysmy:) Nawałem pracy sie nie martw ,niedługo odpoczniesz:) i tak masz dobrze,ze masz taką pracę,ze mozesz na kafeterii poudzielać sie :P Oj jak mi sie nie chce wyruszyc na miasto,ale musze cos dla tego męzulka kupić,jak będe sama ,zeby miał niespodzianke.Juz i tak chodzi po domu i sie pyta-A co mi kupiłaś :Pjak dziecko hehehe:) No i zreszta jak co piątek u babciuni obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, żeby było zdrowe, najważniejsze:) A z córką naprawdę nie lada problem. bo co tu wymyślać? Tu jej gadamy o Mikolaju, a z drugiej strony widzi, że sie robi zakupy w sklepie:( Mój też wczoraj wypytywł, co mu kupiłam i gdzie schowałam. to mu powiedziałam, że jak znajdzie, to nie bedzie mial niespodzianki, wiec niech nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi własnie o łozusku nic wczesniej nikt mi nie wspominał ostatniio tylko powiedziala ze moze byc boczno-przodujace czy cos takiego ale powiedziała zeby sie tym nie martwic bo dopiero po dwudziestym tyg mozna to tak naprawde ocenic... a z cytomagelia ok wyniki prwidlowe a powiekszone IGG w normie jednak Co do imienia ja własnie lubie takie twarde :) mojemu mezowi za to podobaja sie Wiktor, Mikolaj, Aleksander,Olaf a mnie własnie Borys , Bruno, Eryk... a Grześ bardzo fajne imie mam brata Grzeska :) i w tych czasach bardzo oryginalne:) Aniu ale ty masz dobrze z ta babcia . Mojego meza babcia tez dobrze gotuje wpadamy czasem do niej na obiadki. Nawet jak sie nie zapowiemy to obiad albo dwa ma przygotowany na wszelki wypadek;) he he A ja dzis odwiedzilam kolezanke i dostalam spodnie ciazowe -dzinsy bardzo uniwersalne bo juz moge w nich chodzic a ona w nich chodziła do konca ciązy wiec przypuszczam ze i mnie tak długo posłuza:) a oprócz tego bede miec od niej łózeczko (jej synek juz z niego wyrósł ) Kolejny powazny wydatek mi odpadl :) A dzis kupilam sobie na grzemarku koszule nocna ciązowa niby S ale jakaś taka wielka sie wydaje Przynajmniej do tyrania szpitalnego nie bedzie mi jej szkoda bo za grosze ja kupiłam . ... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! JEJ JUZ PO!!!! nalazilam sie jak niewiem co umieram poprostu! Ale zakupy gwiazdkowe mam juz za soba:) ufffffff :) Ale juz nie bede Wam wypisywac co komu bo mam dosc liczna rodzine wiec chyba bylm cala strone zapisala w kazdym badz razie mezowi kupilam szlafrok bo sobie zazyczyl w tym roku i niepowiem szarpnelo mnie po kieszeni bo 120zl kosztowal ale warto bo z bardzo mieciutkiej frotki i taki milutki w kolorze bordowym:) ale jezeli chodzi o pozostalych to niektorym kupilam prezenty w Ikeii np.bratu, siostrze, tesciowej a niektorym kosmetyki czyli dwom szwagrom, bratowej, no i chrzesniakowi meza kupilismy takie PLASTO-CIATO ze mozna takie figurki robic i minki jakies no naprawde fajne, a mojemu chcrzesniakowi kupilam dzisiaj taka gitare co ma przyciski w ksztalcie owocow i gra takie melodyjki rozne i kolorowiutka jest wydaje mi sie ze trafilam w prezenty ale to sie okaze:) ANIU--- bardzo sie ciesze ze sie zmniejszyla opuchlizna i juz bedzie dobrze zobaczysz! a co do uplawow to ja tez mam fuj fuj i tez wkladki wymieniam non stop ale widac jak Ty tak masz j ja i KIWI, MINI tez cos wspominala to sie nawet nie martwie tym:) Oki dziewczynki narazie zmykam maz mi szykuje jedzonko bo widzi ze jestem slabiutka wiec nawet nie marudzi ze musi gotowac:) A JUTRO UBIERAM CHOINKE!!!!!! MAZ MA WYTRZEPAC DYWANY WIEC SPRZATANIE BEDZIE ZAKONCZONE WIEC CHOINKE MOZNA UBRAC:) :) :) :) OKI LECE PAPAPAPA MOZE POZNIEJ ZAJRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wzgledu na to ze Pinia zaniedbuje poprawiam tabelke ;) NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------25---- ---- 114--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------24----- -- 119--11.04.08---47--50kg +3kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------22---- ----131--23.04.08---54--55,5kg +1,5kg >>> ? AnnaM--------Ania-------------27-----------22.----- --134--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------18-------- 162--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kilogramy prosze sobie samemu dopisac bo nie wiem komu ile :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochane, mam neta. Jak maż otworzyl dzis kompa to mało nie padliśmy. Wyczyszczony do cna!! Null, zero. Cały system przeinstalowali. Dobrze, że mąż na drivea pozgrywał najwazniejsze rzeczy i zdjęcia. Mam nadzieję, ze z kompem już dobrze. Jakby nei było impreza kosztowala nas kilka wizyt w serwisie, miesiąc bez kompa i 110 zł. Piniu, to Ci fajnie z tymi zakupami. Też bym chciała wszytko hurtem załatwić i mieć spokój, ale nie mam kiedy. I tak ratami kupuję. Mój mąż też kiedyś cos wspominał o szlafroku, ale watpię, czy by nosił. On w domu zawsze chodzi w koszulce i krótkich spodenkach. U nas chionka zostanie ubrana za tydzień w niedzielę, jakoś tak u nas się zawsze późno ubiera. W dzieciństwie to w ogóle z bratem dopiero w Wigilię ubieraliśmy, bardzo miło to wspominam:) Aniu, buszowanie po szafkach w poszukiwaniu prezentów, skąd ja to znam;) Chciałabym jednak, żeby córka jak najdłuzej wierzyła w św. Mikołaja. My z bratem bardzo długo wierzyliśmy. Zawsze w Wigilię tata zabierał nas do malego pokoju, gdzie wyglądaliśmy przez okno, czy Mikołaj nie idzie. W tym czasie mama wyciągała wszystkie prezenty z szafek i podrzucała pod choinkę:) To były czasy. Udało Ci się kupić coś dla meża? Miniu, ja też mam brata Grzesia. I mojego męża brat też Grześ:) Ale ja uwielbiam to imię. Dlatego mąż nie za bardzo jest chętny, bo za duzo się tych Grześków porobiło. Z mężem to będziecie se musieli dogadać. Ale gdzieś kiedyś czytałam, że w 90% przypadków to matka wyboera imię, wiec peniw będzie mały Borysek:) Chyba poczytam sobie trochę w necie o tym łożysku, czy to w ogólem oże bezobjawowo przebiegać. Asiu, jesteś pracusiu? Mi udalo sie dzis umyc okno w małym pokoju. Jutro mycie w dużym. Całe szczęście mąż dziś pojechał do myjni z autem, juz zaczęły się kolejki. Autko slicznie błyszczy, lubię jak jest takie czyściutkie. Dobra, zmykam. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam swoją wage. Dane dotycza ważenia wieczorem, rano pewnie z 1kg mniej ważę. NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------25---- ---- 114--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------24----- -- 119--11.04.08---47--50kg +3kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------22---- ----130--23.04.08---54--56,5kg +2,5kg >>> ? AnnaM--------Ania-------------27-----------22.----- --134--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------18-------- 162--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... dzis mam parszywy dzien... nie dosc ze kupilam buty z zepsutym suwakiem i jutro musze je wymienic (ciekawe jak dlugo bede musiala sie wyklucac) to jeszcze mam bardzo zle wyniki badan!!! mialam test obciazenia glukoza i wyszedl bardzo zle... norma jest do 140 a ja mam 200!!! szukalam w necie i tam jest napisane ze jak ciezarna ma od 140-180 to jeszcze nie jest tragicznie... a jak ma wiecej to co?! nic nie wiem i strasznie sie boje... jutro ide do lekarza to moze dowiem sie cos wiecej ale nie jest dobrze bo to jest podobno bardzo duzo ponad norme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kurcze to chyba nie dobrze ze takie wyniki daj znac co i jak po wizycie . Z tego co czytalam ( Ty pewnie tez) czasami wystarczy przejsc na diete bezcukrowa czyli zero slodyczy , unikanie sera zółtego, mleko 0,5% tłuszczu i koniec z białym pieczywem, no i jogurty najlepiej naturalne:) ... i wyniki sie poprawiaja Koniecznie napisz co lekarz Ci powiedzial... A to cos specjalnie dla Ciebie na poprawe humoru http://www.joemonster.org/filmy/5628/Najbrutalniejszy-film-w-historii-3 Kiwi no gratuluje serwisowi ;) w koncu sie udało he he ... a jesli chodzi o Grzesie to wlsciwie znam tylko jednego , wlasnie mojego brata :) a teraz chyba mało wśród dzieci jest Grzesków . Ja wczoraj jescze poczytalam o lozysku i krwawienia sa dopiero powodem do niepokoju... Kiwi ale puki co sie nie martw to naprawde zdarza sie bardzo zadko czasami nawet pod koniec ciązy moze lozysko odslonic ujscie macicy :) Pinia u mnie w domu rodzinnym tez choinke ubieralo sie w Wigilie a rozbierało w trzech króli .Ponoc taka jest tradycja ;) Ale tak naprawde to Tobie ma to sprawic przyjemnosc i tego sie trzymaj:):):) Wczoraj wieczorkiem chyba poczulam ruchy pierwsze :) nie wiem czy to to ale to takie uczucie jakby sie flaki przewalaly tylko delikatniejsze i w dziwnym miejscu.Jakies trzy palce pod pepkiem. No i jak przylozyłam reke to tez mogłam to wyczuc. mój maz tez :):):) Jak myslicie to moglo byc To .. No i dzis rano tez czulam tylko nie tak długo jak wczoraj , ze dwa plumkniecia:):) milego dnia dziewczynki:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Mini sie zaniedbalam z tabelka przepraszam:p ale wiesz co chyba lepiej bedzie jak kazda bedzie uzupelniala sama wage oraz tygodnie ciazy bo takto jedna ma duzo roboty, juz wpisuje wage chyba wygrywam:) no nie wiem jak Asia bo tez mowila ze tak jak ja rowno tyjemy:) NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------25---- ---- 114--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------24----- -- 119--11.04.08---47--53kg +6kg >>>C Kiwi79--------Kasia------------28-----------22---- ----130--23.04.08---54--56,5kg +2,5kg >>> ? AnnaM--------Ania-------------27-----------22.----- --134--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg >>> ? mini55--------Agnieszka------26-----------18-------- 162--24.05.08---46-- 47kg +1kg >>> S morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Choinka ubrana:) U mnie w domu tez ubiera sie pozniej ale ze to nasze pierwsze swieta w domku z mezem wiec juz nie mogl sie doczekac i dlatego ubralam chcialam mu zrobic niespodzianke:) bardzo mu sie podoba jest zadowolony!!!!! Ale przed ubraniem zrobilam mega sprzatanie musialam znowu myc jedno okno w malym pokoju bo bylo tak zachlapane ze hej:( mezulek wytrzepal dywany:) a ja wycieralam kurze i pomylam podlogi, zrobilismy tez generalne mycie lazienki i przedpokoju wiec juz mam w domku swieta teraz bede sobie leniuszkowac:P hehehe Oki zmykam bo padam z nog odpoczynek mi sie nalezy!!! ASIU---NIE MARTW SIE BEDZIE DOBRZE! NAPEWNO DLATEGO MASZ PODWYZSZONY CUKIER BO JAK TO BEDZIE CORCIA TO PEWNIE JESZ SLODYCZE CO?? JA TEZ CZASEM CZEKOLADKE ZJEM ALE TAK JAK PISALA CHYBA MINI TAK?? JEM TYLKO CIEMNE PIEZYWO, PIJE MLEKO 0,5 I JEM JOGURTY TYLKO NATURALNE I MAM WYNIKI DOBRE WIEC PEWNIE TOBIE TEZ WSZYSTKO SIE UMOWRMUJE MINUTA PIEC TRZYMAM KCIUKI ZEBY BYLO OKI!!!! DAJ ZNAC JAK WORCISZ OD LEKARZA CO I JAK?? TO BUZKA DZIEWCZYNKI ZMYKAM PAPAPAPA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×