Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hello Bylismy dzis na imieninach u prababci Borysa ,rozgadal sie nam chlopak na maksa , krzyczł , piszczal i oczywiscie sie slinił :D Tylko problem mamy z takimi wyjsciami bo po jakis 2 godzinach zaczyna byc spiacy ( tzn marudzi i poplakuje ) a nie ma szans zeby zasnoł ... jak to jest z waszymi dzieciaczkami , bezproblemowo zasypiają ?? Kiwi he he podnioslysmy nieco z Pinią temperaturke ... a co !! od czasu do czasu dla rozruszenia towarzystwa przyda sie nieco pieprzyku :P ... i co w koncu z tym wózkiem ?? Emilko jak nastoje? dalej masz dołka ? jak Olek ?... Asia co z tą Twoja głową ? byłas u lekarza ? moze to przez to ze sie nie wysypiasz ? a tak apropo to dzis w nocy o pierwszej zanim spojzalam na zegarek to modlilam sie zeby to juz piata była :O od 20 do 1 w nocy budził sie chyba z 10 razy a o 5 zrobił mi awanture ze głodny - to juz kaszaka mu nie starcza ? dzis spróbuje da mu mleko z odrobinka kaszki - zobaczymy co sie bedzie dzialo ... Pinia jak na basenie? Aniu robiłas tą zupkę ? Lece chyba siódmą kawe sobie zrobic ... no ale co poradzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej My juz po baseniku dzisiaj bylo jeszcze fajniej niz ostatnio jutro lub w poniedzialek zgram filmik to na bobasy dodam zobaczycie jak natalka plywa:P hehe a dodoalam zdjcia z dzisiaj na bobasy to sobe zobaczcie... oki zmykam... ps.KIWI i jak wozek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłasm wózek Primi Sogni Ciak Red w innym sklepie. Zobaczymy, czy bedzie dostępny, bo na poprzednim sklepei sie przejechałam. Wystawiają na sprzedaż to, czego nie mają. Dziś byłam na full zakupach, bo jutro przychodzą goście. Przy okazji zakupiłam fajny dwupak body Disneya z Kubusiem Puchatkiem za 19.90. W Carrefourze są. MINIU, 7 kawa:p Daje ten Borysek gazu. PINIU, jak basen? Dzis mieliśmy sądny dzień z Pierworodną. Tak niegrzeczna to dawno nie była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile czlowiek moze funkcjonowac tak w zasadzie bez snu :P Dzis powtorka z rozrywki pobudka co godzinę ( na herbatkę - pociumka odrobinke i zasypia , nie wiem o co chodzi ) o 5 mleko i spanie do 7 :) chociaż tyle ze do siódmej Wieczorami jestem padnieta a i tak nie moge zasnac ... chyba z przemeczenia a teraz cos z innej beczki ... wiecie co mój synek ukochany wczoraj zrobił? jak zwykle wieczorkiem w kapieli po umyciu plumka sobie jeszcze przez chwilkę z gumowymi zabaweczkami ,ja go czymam pod paszke jedna reka a druga oblewam wodą - co by nie zmarzl - I on w pewnym momencie chwycil sie wanienki i wstaje .. normalnie bylismy z Mackiem w szoku... Dzien wczesniej go postawilam w wanience,tzn nózki mial w zasadzie w powietrzu i kopal sobie w wode to potem jak chcialam go posadzic to tak sie zaparl tymi nóżętami ze nie mogłam go posadzic :P smiejemy sie z Mackiem ze zacznie chodzic zanim nauczy sie przekrecac z brzuszka na plecki :P:P Kiwi to dzis impreza urodzinkowa ?? a powiedz mi jak zmienialas mleko Lence z jedynki na dwojke to tak od razu czy stopniowo - Własnie sie przymierzam do zmiany mleka i nie wiem jak to zrobic..Czy bedzie dobrze jak co trzy dni bede zwiekszac dawke tzn o jedna miarke wiecej dwójki ?? No i jeszcze jedno, dziewczyny czy odkąd wprowadzilyscie inne jedzenie niz mleko zmieniła sie bardzo konsystencja kupek waszych dzieciaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini nie wiem jak ty ale ja juz bez snu dluzej nie wyrobie... dzis mala sie budzila co pol godziny (specjalnie na zegarku sprawdzalam) wiec spalam moze w sumie ze 3 godziny bo zanim zdazylam przysnac po pobudce to mala sie znow budzila... efekt taki ze wstalam od razu z bolem glowy... teraz juz wiem ze te migreny to z przemeczenia... zaprzegne meza do wstawania do niej w nocy przynajmniej co druga noc bo sie wykoncze... bedzie niezla awantura bo on twierdzi ze on ciezko pracuje a ja przeciez i tak nic caly dzien nie robie... ale sie z nim pokluce dzis... wsciekla jestem jak osa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no to witaj w klubie ja tez ze 4 godziny moze spalam - bo jakos tak ciezko mi sie zasypia ostatnio - a jak juz zasne to maly zaczyna plakac :O choc ja o tyle mam dobrze ze jak mąż idzie na 11 do pracy to od 6 czy 7 zajmuje sie Borysem a ja sobie odsypiam dwie - trzy godzinki .. dzis tez sie polozyłam ale za nic w swiecie nie moglam zasnac :( jakas nadpobudliwa sie zrobiłam :P ) A męża zaciagaj i bo sie wykonczysz .. ja swojego nawet nie próbuje bo wiem ze zanim on by sie obudził to ja juz dawno bym zdążyła uspokoic Boryska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. tak myslałam ze ta migrena własnie od nie wyspania ,bo ja tez cos ostatnio czesto miewam bóle glowy :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ja też przemęczona, ale u mnie to Olga nie śpi w nocy:( MINIU, ja od razu wskoczyłam z Bebiko 1 na Bebiko 2, bez żadnego mieszania, po 4 miesiącu Wczoraj byłam w Carrefourze i bebiko juz dostosowało mlejka do najnowszych zaleceń. Czyli początkowe maja teraz do 6 miesiąca, a Bebiko 2 po ukończeniu 6 miesięcy. Co ciekawe, sparwdzałam skład starego Bebiko 2 (po 4 miesicu) i nowego (po 6 miesiącu) i jest identyczny, wszystkie ilości składnikow odżywczych i witamin takie same. Więc o co tu chodzi? ASIU, męża zaprzęgaj, a co. Facet jak nie robi przy dziecku, to sobie nie zdaje sprawy, jak to jest. Tak, dzis imprezka urodzinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, odkad wprowadziłam obiadki i desreki to kupki są raz rzadsze, raz bardziej twarde, ale ciemniejsze niz jak była na samym mleku. Ja bym Borysowi dała od razu 2, bez stopniowania. W smaku są chyba identyczne. Przynajmniej ja nie wyczuwam różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! U Nas tez tak w nocyjest tylko za natalka sie nie budzi tylko przes sen placze jakby jej sie cos zlego snilo ale dzisiaj bylo wmiare oki moze ok 3 razy wstalam zeby jej smoka dac i tyle ale czsem sa gorsze noce wrrr nie wiem dlaczego kolezanka mi powiedziala ze to koszmarki hmmm??? Pozatym mam dzisiaj dosc kiepski dzien:( wrrr nerwy mam jakos ale nie wiem na co:( :( Moj Maz ma dzisiaj imieninki w prezencie dostal odemnie i Natalki klapeczki na basen i kapielowy:) taki zestaw mu sprezentowalysmy bo nie moglam jz na te jego stare patrzec a takto akurat okazja byla do zakupu nowych, jeszcze tylko czepek ale to juz sam niech sobie kupi bo ja juz funduszu nie mam prezencik kosztowal mnie prawie 200zl wiec na czepek nie starczylo... Ide chyba polezec bo cos jakos humorek mam kiepski wrrrr ASIU---nie denerwuj sie zagon meza i tyle bo sie nam Dziewczyno wykonczysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzięki ... ja tez juz widzialam nowe opakowanie ale nawet nie zwrocilam uwage ze od 6 miesiaca pisze ze jest ... No to juz nie wiem czy mu wprowadzac czy jeszcze poczekac ?? Pinia no wlasnie , Borys tez tak budzil sie na smoka po kilka razy 3-4 w nocy ale teraz juz przechodzi samego siebie ... i smoka juz nie chce tylko herbatke sobie ciumka ( robie mu taka wodnistą zeby go do wody przyzwyczaic bo juz niedługo w nocy przechodzimy na sama wode ) i nie wiem co jest grane moze to zmiana pogody tak na te nasze dzieciaczki dziala ?? Moje siostry synek tak samo sie zachowuje .. . Ja chyba wysle meża na spacer z dzieckiem a sama sie poloze bo zaczynam miec maly kryzys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) KIWI-przede wszystkim spóznione,ale szczere najserdeczniejsze życzenia urodzinowe,Mikołajek przesyła dużego całuska. Wczale nie jesteś taka stara,ja tylko ro młodsza jestem od Ciebie:P Swoją drogą ro rzeczywiście trzydziecha na karku:)jak nic:) MINIU-zupki jeszcze nie gotowałam Mikołajkowi,narazie daję mu z mięskiem ze słoiczka,takich z mięsem na pewno nie bedę gotować ,bo jakoś boję sie kupować mięso w sklepie dla Małego. Mikuś uwielbia obiadki z mieskiem i rzeczywiście są smaczniejsze:) Co do kupek,to po wprowadzeniu deserków ,obiadków są one bardziej tak jak kiedyś napisałaś plastelinowate,nie przeciekąją :) Czeka mnie jeszcze nauczenie Mikołaja jedzenia kaszek,bo jak narazie strasznie się krzywi na sam widok i pluje,a tak to przynajmniej po kąpieli dałabym mu ją i może przespał by mi noc,bo niestety budzi się jeszcze raz w nocy na cycola. PINIU-mała pływaczka z Natusi rośnie:)świetne zdjęcia z kołem ratunkowym. Kurczę kusi mnie też basen,ale mam jakoś obawy o stan wody ,żeby nie było tam nasikane przez ludzi itp.:( My zaraz zbieramy się i jedziemy na grilla jeszcze do kuzyna. To papapa,tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, to jakas sciema z tymi bebiko 2. sklad maja identyczny. twoj wybor, czy dasz juz 2 czy pocekasz jeszcze miesiac. ja bebiko 2 dalal po 4 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, fajny prezencik. Moj maz do wody niestety nie wchdzi. A podobno kiedys mial nawet karte plywacka. Tak przynajmniej twierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moja siostra robi tak ze gotuje warzywa i dodaje na przemian pół zóltka albo miesko ze sloiczków- gerber robi takie ,sam kurczak albo sam indyk ... ja tez mam tak zamiar robic bo mimo iz Borysek juz raz jadl mięsko to na razie robie mu przerwe na wprowadzenie mleka dwójki ale potem juz bedziemy działac z mieskiem :) Kiwi to wprowadze ta dwójke ,ale jednak stopniowo bo boje sie troche nagłej zmiany ze wzgledu na to ze on mial te kolki i ulewania,bo to znaczy ze uklad pokarmowy jeszcze nie radzi sobie tak swietnie ... a dziewczynki jak teraz spia w ciągu dnia wasze dzieciaczki ? borys jeszcze do niedawna spal 4 razy po 45 minut jakis miesiac temu mu sie zmieniło i spi trzy razy - dwa razy po 45 m i raz okolo 1,3-2 godzin a dzis spal tylko dwa raz 1,5 g raz 40 minut ... wyslalam wam zdjecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:( wrrrr Ahhhh mowie Wam wychodze z siebie:( juz sama nie wiem co robic dziewczyny ratujcie... Natalak dzisiaj pobila sam siebie jest wsumie przez 3/4 dnia marudna i płaczliwa juz mam dosc. Bylismy na spacerze w lesie to bylo oki ale pozniej juz zaczela miaczec i tak jest do teraz... ehhhhhh Nie wiem moze to jest skutek tego ze je mleko tylko 3 razy a nie 4 no ale wsumie tak wychodzi co 4 godzinki no i dostaje zupke lub obiadek wiec nawet nie ma gdzie tego 4 mleka teraz wcisnac a jak jeszcze deserek to juz wogole... nie mam pojecia co zrobic??? a moze gdzies w miedzyczasie zrobic 90ml mleka tak po obiadku lub zupce jak myslicie... Pozatym oki nawet maz zabral mnie i natalke na obiad urodzinowy w ramach podziekowania za prezent ale sie obzarlam:P teraz zdycham:) oki zmykam pappapapa ps. MINI---ja tez jak przechodzilam z 1 na 2 to robilam tak: jak np daje sie 150ml to jest 5 miarek wiec pierwszego dnia dawalam 4 miarki 1 i jedna 2 kolejny dzien 3 miarki 1 i dwie 2 kolejny dzien 2 miarki 1 i trzy 2 kolejny dzien 1 miarka 1 i cztery 2 i ostatniego dnia juz dalam 5 miarek dwojki i przeszlam ostatnecznie na 2 tak mi nawet pediatra poradzila ale jak moiwi KIWI przeszla odrazu to moze i mozna odrazu nie wiem nie mam doswiadczenia w tych sprawach ja w kazdym bardz razie zrobilam tak jak napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dzieki ,wlasnie tak zrobie jak napisalas a moze Natalka marudna bo ząbki jej ?? Nie ma opuchnietych dziaselek ?? .. Ja daje mleko Boryskowi jakies dwie godziny po obiadku , dzis np zjadl 150 ale on nie je mieska na razie wiec po samych warzywkach moze szybciej robic sie głodny ...a tak to je co 3-4 godziny po poludniu czesciej tzn ok 13 obiad 15 mleko 17-18 deserek i 20 mleko lub kaszka .. i zjada wszystko ładnie , widac potrzebuje choc pewnie jak bym mu rzadziej dawała to nic by wczesniej nie wolal ,taki z niego mily chlopak :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja dzis przemeczylam lilke i polozylam ja dopiero o 17 spac to pospala do 19.30 a ja razem z nia... tak sobie pomyslalam ze moze ona za duzo spi w dzien i dlatego tak zle pozniej spi w nocy... moze jak bede ja tylko raz dziennie kladla w dzien to w nocy bedzie lepiej spala... no nie wiem przekonam sie za kilka dni co wyjdzie z tego mojego eksperymentu bo jeszcze dzis to raczej skutku nie przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po imprezce. akle starsza dała czadu. Normalnie jakbym opis czterolatka w książce czytała: ucieka, nie słucha się, wszystko na przekór, głupio sie śmieje, krzyczy, histeryzuje, wyje. Normalnie kongo. Podobno ja byłam taka nieznośna w dzieciństwie. Za to moja, przynajmniej na razie, oaza spokoju (czyt. Lenka) była nadzwyczaj dziś grzeczna. Co do spania, to u Leni wygląda to tak: budzi się ok. 5 w nocy (a czasem i przesypia dłuzej) na mleko, potem od razu zasypia, pobudka o 7.30 na mleko, śpi dalej do ok. 11-12. Potem mleko. Ok. 13 pół słoiczka obiadku + woda. Potem spacer, na którym śpi 1-1.5h. Po sapcerze ok. 15.30-16 mleko. 17 deserek + woda. Potem z pół godziny drzemki. 18 mleko. 20 mleko na dobranoc i kimono:) To wyszło mi ok.6 razy dziennie mleko plus dwa posiłki po pół słoiczka. Tyle, ze mleka wypija tak 150ml, czasem i nie. I duzo śpi na dobę. Oby juz tak jej zostało. PINIU, może faktycznie Natalce idą ząbki, może kolejny skok rozwojowy, a może jest głodna???? Bo Lena to 4h by nie wytrzymała. A próbowałaś dać jej butlę jak płacze? Jak chętnie zje, to jesteśmy w domu. MINIU, zdjęcia superowe. I fajnie tak mieć w domu pianino, sama bym chętnie pobrzdąkała. Borys z Frankiem (jeśli dobrze pamiętam imie synka Twojej siostry) w ogóle niepodobni. Skóra Boryska wygląda już lepiej. smarujesz dalej? Dywan w kotyśliczny. Zapominałam napisać, że wczoraj kupiłam sobie plaszczyk na zimę w Croppie. Taki sportowy, mnóstwo przeszyć, kolor czekoladowy, długi do kolan, dopasowany. Fajny, podboa mi się. Jeszce golfy w Reservedzie mierzylam, ale jakieś takie za kuse były. A choruje ostatnio na kolor soczytej zieleni i poluję na golf w takim kolorze. Wysłałam Wam zdjecia z dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys dzis budzil sie o 20:30 ,3 ,4-4:30 zjadł i potem spal do 6:30 Asiu wiesz ze ja doszłam dokladnie do tego samego wniosku - ze moze za duzo spi w dzien - choc przecziez klade go tylko wtedy jak jest spiacy wiec troche to dziwne - no ale wczoraj mial jakis lepszy dzien i nie byl tak od razu po 2 godzinach spiacy wiec spal tak jak wam pisalam tylko dwa razy i nocke mial dużo lepsza niz poprzednie :) wiec to chyba to ... Kurcze tylko nie wiem czy dam rade tak jak on mi tak krotko bedzie spal w ciagu dnia - bo w zasadzie cały czas musze byc przy nim - bardzo rzadko i bardzo krotko sam sie bawi - a juz najlepiej jak jestesmy we dwójke z Mackiem i jedno znas go trzyma a drugie rozmawia - wtedy jest przeszczesliwy :D O której Lilka wstala ze ja do 17 przetrzymalaś ?? Kiwi dostalam zdjecia - Lenka ma superową ta kraciasta sukienke :D i jak ona sobie tą stópke wyjeła ? he he he Lilka to niezły spioszek -:) Borys ostatnio śpi tak ood 20-7 rano ( z przerwami oczywiscie ) no a potem zasypia dopiero kolo 10( a jeszcze niedawno o 8 padał ) a mnie juz pomyslow barkuje jak mu zagospodarowac czas - i sobie zeby znalesc go na wszystko ... .. to prawda Boryskowi skóra sie znacznie poprawiła - smaruje go caly czas choc nie tak intensywnie jak wczesniej - dobra ta masc z witamina A :) Przeslij zdjecie płaszcza ... a ja lece sprzatac puki dziecko spi - generalka mnie dzis czeka - mąz ma wolne to nam szybko pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec u mnie dzis noc duzo lepsza... mala poszla spac o 23 po butli kaszy obudzila sie o 3.30 na cycka pozniej o 7.00 i o 10.30 juz wstala... no ale przynajmniej sie wyspalam... ale glowa i tak mnie boli... moze musi minac wiecej czasu zeby mnie przestala bolec... a poza tym wydaje mi sie ze mam za niskie cisnienie i dlatego mnie ta glowa boli... strzelilabym sobie kawe ale sie boje bo przeciez karmie... z racji tego ze mala dzis tak dobrze spala to ja odtad bede kladla w dzien tylko raz... w dzien sie z nia przemecze bo i tak maly jeszcze jest a w nocy musze sie wysypiac bo w dzien nie mam jak i kiedy... piniu natalka jest tak spokojnym dzieckiem ze gdyby chociaz jeden dzien ci nie dala popalic to bys nie czula ze matka jestes... raz na jakis czas kazdy ma gorszy dzien... a jesli chodzi o to ze sie tak przebudza w nocy z placzem to moze ona tak ma po dniach w ktorych ma duzo wrazen np. po basenie??? bo dzieci jak maja tak duzo wrazen w dzien to pozniej im sie trudno wyciszyc i jeszcze w nocy przezywaja i moga tak niespokojnie spac... kiwi wiesz z jednej strony to dobrze ze olga taka charakterna jest bo przynajmniej sobie poradzi w zyciu... nie da sobie w kasze dmuchac... nie bedzie taka ciapa... a ty sie ciesz ze lenka taka spokojna bo jakbys miala 2 takie charakterne baby to by dopiero bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dupa jasia. Nie będę miała Primi Sogni Ciak Red. Nie ma go też w3 kolejnym sklepie. Trzbea pomyśleć o czyms innym, chyba Sprincie Baby Design. Albo Tiny. PINIU, a Sprint to bardzo ciężki, bo w opisie 8.5 kg napisali, ze wazy. Bo ja już nie wiem. Ty masz Travel, a on waży 8.8kg (tak napisali na stronie producenta), a mówisz, że dużo lżejszy od Sprinta. Który lepszy dziewczyny, doradźcie. http://www.babydesign.pl/babydesign.php czy http://www.babydesign.pl/babydesign.php ASIU, to prawda, Olga nie wygląda na ciapę. Zresztą imię swietnie do niej pasuje. Tylko czekają nas ciężkie przejścia jej buntów. Dobrze, że Lena spokojniejsza. Mam nadzieję, że sie nie będą biły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi mnie sie bardziej podoba ten pierwszy gdyz ma ciekawsza kolorystyke i jest lzejszy a funkcje (oprocz tacki) ma takie same... z tego co sie orientuje to takie tacki mozna kupic oddzielnie... a wy w tym swoim graco nie macie tacki??? moze daloby sie ja jakos przemontowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis moje dziecko naspalo - 40 minut i teraz dopiero znowu padl- bez sensu bo znowu wstanie o 15czy 16 i do 20 bedzie mu cięzko przetrzymac ... Kiwi mnie za to podoba sie bardziej drugi - i na wyglad i moim zdaniem lepszy na zimę - no ale tu jeszcze w gre waga wchodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini moja lila tez padla na cale 10 minut ale usnela sama nie usypialam jej... za to teraz marudna jak cholera ale przetrzymam ja jeszcze z godzine i dopiero ja poloze na dluzej...mysle ze jeszcze ze 2-3 dni i sie przyzwyczai do nowego trybu dnia i juz nie bedzie taka marudna...1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wlasnie Borysowi sie tez sie rytm zmienia - i zanim mu sie pozmienia to kilka dni takich rozbitych bedzie ( tak było jak mu sie z czterech trzy drzemki robily ;) ) no i Borys sam nigdy nie zasypia tzn zawsze go odkladam daje smoka całuje w czółko i on sie obraca na boczek bawi sie swoim kocykiem maskotka i zasypia - czasami musze kilka razy zanim zasnie przyjsc do niego i powtórzyc danie smoka i całuska na dobry sen :D ... teraz tez po 45 minutach sie obudzil ale go juz utulilam \"na sile\" bo płakal a nie mógl sam sobie zasnąc ... a nie chwalilam sie wam jeszcze ale mojej siostry synkowi wyszedł ząbek :D Mówi ze nic w zasadzie na dziąsełku nie zauwazyla - choc był marudny i niespokojny - i dopiero jak ją dzis rano ugryzł to spostrzegła ze juz ma :D Strasznie sie ciesze bo moze mojemu juz tez niedługo wyjdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ASIU---nie wiem moze i od wrazen ale ona nawet ma tak jak nie jestemy gdzies na basenie nawet jak w domku siedzimy wiec nie wiem dobre to ze nie wybudza sie tylko przez sen plakunia ale dzisiaj w nocy bylo oki chyba raz tak miala:).... Dziewczynki jednak to nieznosne wczorajsze zachowanie Natalki to nie od jedzenia bo dzisiaj chcialam jej dac tak jak kiedys 4 razy ale nie chciala za nic zjesc wiec chyba jej cos bylo bo dzisiaj juz duzo grzeczniejsza byla:) troszke rano mardukowala ale pozniej byla taka jak zawsze:) :) :) ASIU---wsumie masz racje Natalka naprawde jest grzeczna wiec nie moge narzekac bo jeszcze mnie pokara jak bede na nia tak narzekac przeciez dziecko tez musi poplakac... dzisiaj nawet mamcia troszke na mnie nakrzyczala ze przesadzam ale juz jest ok:) KIWI/MINI---ale te Wasze pociechy przecudne ehhh mozna patrzec i patrzec lenka sliczna Ksieznicza a Borysek taki piekny chlopczyczek superek kurcze dzewczynki mowie wam mam nerwy probowalam filmik na bobasy dodac i cos sie skopsalo:( buuu ehhh jutro jeszcze raz sprobuje... Oki zmykam na Na Wspolnej papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×