Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojejku.16

Wkładanie palca w pupę.

Polecane posty

Gość ojejku.16

Mam przed tym ogromne opory:O Mój chłopak ostatnio się zadomowił w tych rejonach i ciągle próbuje mi się wpakować z paluchem w pupsko, a ja mu ręke odciągam, bo poprostu jestem pewna , że włoży palec i wyjmie brudny w kupie:O Bo przecież tam nie jest czysto! Wykąpie się, bardzo dokładnie tam umyje, a poźniej włoże pół palca i itak jest brudny i śmierdzi . Jak u Was z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku.16
no możliwe , ale chodzi mi konkretnie o to, że wyjmuje się brudnego palca poźniej, czy to tylko ja jestem jakaś inna:O Jak z tym u Was, nie brzudzicie sie zapachu kupy itp?:( nigdy się nie przełamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob sobie kanapke
ja codzinnie wkladam palec i wyciagam ...juz tak 3 lata podczaqs prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku.16
oj spiżdzaj obsrańcu. Odpowie mi ktoś na pytanie, proszę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku.16
znaczy do podszywacza to było. Odpowiedzcie mi na pytanie, co z tym brudem z którym się wyjmuje palec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ogórek napisał
"dojrzejesz do tego... :)" Spokx jak masz opory z 🖐️ to eksperymentuj z gadżetami [pomysłowość nie zna granic] zabawa jest cool i uzależnia !!!! :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się, że masz 16 lat i już myślisz o analu. No cóż, przynajmniej od tego w ciążę nie zajdziesz, ale do rzeczy. Jeśli umyjesz się, to i tak w środku odbytu pozostaną resztki kału. Umycie śię w środku jest możliwe tylko z użyciem lewatywy. To nawet jest zdrowe, takie oczyszczenie organizmu. Poszukaj w necie opisów, jak to zrobić, nie będę powielał tematów. W Twoim wieku jednak, zastanowiłbym się nad analem, bo nie pozostaje bez efektów ubocznych. Ponadto, zapach pozostaje prawie zawsze, co facetowi może nie przeszkadzać, albo po sprawdzeniu spłoszy się, czy też, co gorzej, stwierdzi, że to Twój brak higieny. Seks jest zawsze bardzo intymny, a ten krok jest chyba dla Twojej grupy wiekowej, za dalekim krokiem w dorosłość. Możesz powiedzieć swojemu chłopakowi, że anal nie sprawia Ci przyjemności i to, co widział na filmach, nie sprawi Ci radości. Jak jest mądry, to zrozumie i odpuści sobie coś, na co nie jesteś gotowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mówi
ja też walę w dupala tylko jak panna mnie o to błaga do tego trzeba dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dym lece po Pawlaka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×