Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

To jest Alex pisalam wam kiedys ze mam goscia ;) i zastanawialyscie sie czyj to kolega moj czy Konradka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie:) ja myślałam,że to kolega Konrada:) a to w takim razie gratuluje,gratuluję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni meil nie chcial mi przejsc to zrobilam z niego dwa;) idzie pierwsza polowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mialam wkleic na fotosik zdjecia ale te co tam sa jeszcze nie posegregowalam w albumy i zrobie balagan jak wstawie kolejne,a juz kiedys obiecalam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex przyjechal do mnie we wrzesniu po prawie dwoch latach twierdzac ze mnie nigdy nie przestal kochac dal mi pierscionek mnie zamurowalo ale oczywiscie pierscionek oddalami powiedzialam ze na dzien dzisiejszy ja mam dosc facetow i boje sie kolejnego rozczarowania ze potrzebuje baaaaaaaardzo duzo czasu jezeli on ma jakies plany wzgledem mnie to niech sie zastanowi czy warto czekac bo ja nic nie moge mu obiecac.On przyjal i przyjechal znowu do nas pierwszego listopada.Nie powiem bylo mi milo jak zajmowal sie dziecmi ,ktore bardzo do niego przylgnely jesli to mozliwe,chociaz Konradek go pamieta,a mi bylo milo jak zrobil kawke,herbate czy polecial po zakupy czy pomogl wynosic plyty na ogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty się zastanów:) lepszy niz pani gosposia:P a tak serio to wcale ci się nie dziwie,że masz dość facetów.Ja na twoim miejscu tez bym miała dość.Ale przecież nie na zawsze co? Fajnie mimo wszystko miec w domu faceta.Zawsze jest w kimś oparcie ale masz dziweczyno powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy twój Konrad to młodociany przestępca?? tak często ma do czynienia z policją...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak koledzy nawet go juz uczyli jak sie poslugiwac palka:DFajnych ma kolegow:) Najlepiej bylo kiedys jak mu robilam kiedys badanie krwi i pielegniarka miala mu pobierac krew i przyszedl znajomy policjant w mundurze jak juz pielegniarka mu wbila igle Konradek mial 4 lata wtedy i na caly regulator Konrad krzyczal do Darka nie widzisz ze ona mnie krzywdzi zaluz jej kajdanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miracle--------ktos ty tak?i:) dawaj rudamaxi,jeszcze mam 60% skrzynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jeszcze śpicie? ja na kawce,ale tak szubciutko,bo muszę wziąść się trochę do roboty.Jak nie zrobię z rana to potem mi się nie chce. rudamaxi-----wczoraj padłam i nie dotrwałam do ostatnich zdjęć:) Obejrzałam przed chwilą.Ale z ciebie laska:) Jaką ty masz figurę! Przyznaj się ,kto ci urodził te dzieci?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ja też poproszę o kilka fotek. Pozdrawiam, Aga wysyłam Tobie kilka naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z netem się dzieje wysyła i wysyła aż niemożliwe że tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Cos tu dlugo mnie nie bylo. Dzis impreza u kruszynki, czyli urodziny Mikolajka. Wyprawiam o 16. Bedzie troche goscie... A jakie przysmaki... :) Pozdrawiam. Nie mialam czasu pisac, bo bylam tak zaabsorbowana synkiem i przygotowywaniem urodzinek, ze same wiecie. Buziaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale nudaaa wiecie co jadlam?tak tak mezus mi kupil paroweczki mniam!!!!! u nas wieje jak diabli brrrrrrrrrrrrr teraz pije zamias coli rosolek ale mnie pali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mamo--------( czuję się jakbym do swojej mamy pisała hihihihi) czekam w takim razie choćby na jedno zdjęcie z tej imprezy.Pewnie będzie super,bo czytałam twoje plany na ten wieczór:)Życzę naprawdę super imprezy i buziaki dla małego z gorącymi życzeniami w tym ważnym dniu 🌻 hb------rosołek to rozumiem ,a nie tylko te parówy i parówy :D u mnie tez zimno.Dopiero co padał śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee.potem bedzie kurczaczek z rozna,a parowy na jutro zostawialm sobie 3! ja tez chce jakies wasze foty ,kurcze ja zamieszczam na forum zawsze cos a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudimaks ja tez poprosze haniab-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×