Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Czesc Dziewczyny!!! Bardzo Was prosze zagladnijcie na topik \"prosze o pomoc!!!\". Dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tragedia. Aga czego Ty BABO!!!!!! od siebie chcesz nic Tobie nie brakuje zresztą popatrz na Córę jaka jest śliczna, a przecież Bocian jej nie przyniósł coś ma z Mamusi. Jak przeczytałam jakie wy porządne z tym prasowaniem to aż mi się głupio zrobiło, ja robię dokładnie tak jak Aga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a posciel juz wyprasowana ja wyspana i nawet juz bylam by mi krew pobrali do zbadania jutro wyniki,ale i tak wiem ze juz beda dobre;) NIo a teraz lece cos rzucic na ruszta bo mnie strasznie ssie:O Buziale kochane babolce😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz po parowce tylk jednej bo mi sie nei cche is do sklepu sniegu pelno a ja musze jechac do miasta brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teŻ odwlekam wyjście do sklepu, pogoda paskudna robi się plucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj Jestem Babolce Kosiane :D Co do dziurki to się ją przepchnie jak M przyjedzie .... chyba że będzie wielce strudzony , nie wiem czym ale nie słysze entuzjazmu w jego głosie jak rozmawialiśmy wczoraj i czym on jest taki zmęczony hmmmmm na razie nie chce dociekać :P co do pościeli to oddaje do magla i nie muszę prasować za 10.00 mam 4 komplety wyprasowaniutkie , a prześcieradła ma z frote na gumkę :D nigdy nie przepadałam za wykrochmaloną pościelą ona drapię i zanim sie w niej położyłam deptałam. Aga ja też chce zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hb jedna paróweczka tożty z głodu nam padniesz , dbaj o siebie dziewczyno :) Rudamaxi z ta pościelą to ksiądz jako pokutę Ci zadał , bezdusznik , okrutnik tak się znęcać nad drobna istotą i kazać jej prasować i krochmalić pościel po nocach .... dziewczyno ogląda się telewizję , czerpie radość z kąpieli itp plotkuje na kaffe Joluś sypni jakimiś zdjęciami z brzuszkiem :) Manika :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
cześć dziewczynki jestem dziś po chirurgicznym rwaniu zęba ósemeczki dzięki Bogu żyje a wczoraj juz mojemu instrukcje dawalam jaka trumne mi kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benita może zadam beznadziejne pytanie ale jak było ? ja mam korzeń do usunięcia i\" robę pod siebie\" a jeszcze sie nie zapisałam ale dojrzewam do tego . podziwiam zuch dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babeczki🖐️ Ja byłam na zakupach,ale tak zimno,że zwiałam szybciutko do domu.Byłam na rynku ,błoto jak cholera i Maja podskoczyła i walnęła w to błoto na plecy.Zrobiła normalnie orła w błocie:D Tak się uśmiałam,a ludzie patrzyli na nas jak na wariatów.Jak wstała to myślałam,że padnę,calutka w błocisku.Ale orzeł na ziemi wyszedł:D Sobie już nic nie kupiłam,bo jak chodzić z tym błotem.Wszyscy nas przynajmniej omijali i nie musiałyśmy się przepychać:DKupiłam w kińcu Mai czapkę i jeszcze wełny na 2 czapki.Chciałam dla siebie też,ale w sklepie po wełny była taka koleja,że na dworze musiałam stanąć No i nic nie widziałam w tym tłumie i nie kupiłam dla siebie:( Kupiłam też kilo pierogów mrożonych i obiadek mam miodzio:) Manika ,jak tam ,do której wczoraj przed kompem/??CHłop w końcu odpuścił??:D Iza jak ja mam ci zdjęcia wysłać jak ja nie mam twojego adresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ty go nie masz benita---zdrówka.Jak przeżyłaś to nie będzie źle.A chłop i tak pewnie by ci najtańszą trumnę kupił:) Jola z brzuszkiem to ja też bym chciała zdjątko hb-jedna skromna paróweczka.............niedobrze,niedobrze:) TERAZ DO WSZYSTKICH JA NIC OD SIEBIE NIE CHCE,TO WSZYSCY COŚ ODE MNIE CHCĄ ,BO CIAGLE MI POWTARZAJĄ,ŻE PRZYDAŁOBY SIĘ SCHUDNĄĆ.a JA MAM TO GŁĘBOKO W D........... TYLKO CZASAMI PO PROSTU PRZYKRO.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie brzuszka zrobię i wam wyślę wtedy zobaczycie jaka ze mnie słodka kulka :D Benita gratuluję że już po wszystkim. Ale dzisiaj mam dzień rządzimy z Karolą w Kuchni robimy na obiad szaszłyki ryż z warzywami nigdzie nie idziemy na spacer jest paskudnie. A prać też nie mogę bo wczoraj mój M z pralni zabrał mi kawałek na szatnię dla swoich pracowników i pralki mi nie podłączyli, a jak zadzwoniłam i go ochrzaniłam to on mi na to że kobiety w ciąży mają się oszczędzać a nie ciągle coś w domu dłubać, aż mnie zaskoczył to chyba przez ten mróz coś mu się przestawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrąbałam pierogi i czuję się z tego powodu wyśmienicie:D Teraz idę sobie zrobić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i słusznie. Ja wczoraj upiekłam rogaliki a dzisiaj non stop je podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj założyłam sobie konto maila podaję adres iza75j@buziaczek.pl mam nadzieję że działa jolu M ma racje nie powinnaś sie przemęczać , korzystaj bo po porodzie już tacy mili nie są a może u ciebie jest inaczej . kulde ale brzydko , a ja muszę śmigać po pracy do mojej mamy, obiecałam KLA i jechane , M zabrał samochód i postawił na parkingu w poznaniu dramat a ja podmiejskim będę ujeżdżać brrrrrrrrrrrrr leje deszcz też nie miało kiedy , a musze bo moja mama ma czasami minę jak coś nie po jej myśli albo na coś sie nastawi i nie wyjdzie jak skrzywdzony psiak lub nadondana lolita i ja mam wyrzuty sumienia że jej przykrość sprawiłam , taka dziwna jestem i dziś mama czeka na mnie i dziecię wsadzę w wózek i heja ale mi sie chce nie ma co a rozmawiał z nią i mówię taka pogoda a ona na to nienajgorsza więc co robić . to tyle mojego smęcenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga, masz rację, znajomi zawsze dokuczają i wytykają nam re kilogramy, ale olać ich, ja mam ostatnio ich więcej i mam to w dupie:D :D :D wczoraj o 24.20 poszłam spać;) mąż już spał:) a rano sobie odespałam:P Benita, fajnie że to już za tobą:) zazdroszczę;) Izka, kiedy założysz maila, i czemu wieczorkami nadal ciebie nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Izka, chociaż muszę przyznać że mój M chyba się starzeje haha od ponad roku jest jakiś inny twierdzi że trzeba żyć a nie przejmować się pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś tak trzymać , ja jem chleb ryżowy i mandarynki też dobre... wczoraj poszłam w super humorze spać , tak na sekundkę jak młody poszedł spać o 23.00 włączyłam TV i jakimś cudem Big Brother a tam dziewuszki za zadanie miały się ważyć na wadze i każda wchodzi z miną zbitego psiaka i coraz większa rozpacz , każda podchodziła pod 70 kg , od razu miałam lepszy nastrój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, już masz maila:P no ja nie mogę się zabrać do segregacji zdjęć, żeby wam wysłać:( pogoda paskudna i rodzinka mnie co chwila odwiedza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, teraz w modzie są zaokrąglone panie, a nie wieszaki:P kiedyś ważyłam 54kg i rodzina nazwała ten okres\"nasza szkapa\" każdy mi mówił, że koszmarnie wyglądam i czy nie jestem przypadkiem chora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika młody nie chce iść spać a przy nim nie rozłożę laktopa bo już jeden klawisz wyrwał a jest pierwszy a to cudeńko M przecież cały czas nosi przy szacownych 4 literach , i jak by coś młody urwał to by mnie się dostało a jak młody idzie o 23 -j spać to ja z nim padam może dziś pójdzie 22-j to oczywiście wejdę . a z tymi przyjemniakami od kg to moja św. pamięci babci zawsze była w tym najlepsza od niej zawsze wychodziłam zdołowana i moja mama też . ja wypinam sie na tych ludzi , pamiętam jak mój M zostawał chrzestnym 3 lata temu u dalekiej rodziny z jego strony i nawet nie zdążył wejść do środka a kuzyn do niego ale sie spasłeś przy całej rodzinie , powtórka była przy stole a to dostało mu się od kuzynki i te same słowa aż ziemniaczek stanął w gardle , odechciewa się jeść . uważam że każdy niech patrzy na siebie i na swoje kg a nie liczy innych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam sobie zrobić kawkę,a wy pół strony natrzaskałyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza buziaczku.pl:) zdjęcia poszły.A to 75j to rozmiar biustu czy co??? Jak tak to gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie ja jak rano siadam do komp to ma 3 stroniczki do przeczytania aby być w temacie zanim napisze pierwszego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś uchachałam sie po pas ,a wiesz nawet nie pomyślałam, ale tu tez sie nie pomyliłaś ale misy już nie podam :P zaraz oglądam zdjęcia to narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie poszły:( wróciły Co jest? Napisz no jeszcze raz swój adres.I sprawdź skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza75j@buziaczek.pl właśnie sprawdzałam i nic kulde mam nadzieje że cosik nie spierdziuliłam zobaczmy teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tu wyświetla,że masz przepełnioną skrzynkę.Zwiększ no sobie skrzynkę ze 100 mb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś zwiększyłam do 1 gb i nic jedynie onet ze swoimi inf . dostał sie na skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×