Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

i prawidłowo:D a jak jeszcze ci to w dupę nie idzie to dopiero możesz pożreć:D może ja też coś upiekę????? hb ,co to za biszkopt? trudny jakiś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb ślinka leci i zazdroszczę że w d**ę nie wchodzi ojjjjj zazdroszczę . Aguś a Ty kochaniutka nie jesteś na Drugim Dziecku , ja podczytuję się od razu przyznaję , nie to że śledzę , broń panie ... a z ciekawości gdzie naszą Manikę wyśledziłaś :P Manika przyznaj się z którym temacikiem nas zdradzasz :P oprócz hej hej mamuśki gdzie i ja się pojawiam , ale cosik pustawo się dzieję na starach śmieciach . coś mi kafe dziś nie chodzi u was podobnie bo sie rbi dramatycznie co napisze to ginie mieli mieli i bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,piszę czasami na tamtym temacie jak mi sie nudzi.Ale raczej już nie będę,bo troszkę te dziewczynki raczej nie dla mnie:)Jak mam cały czas gadac o dzieciach,zupkach i kupkach to wolę wcale:) Wolę tutaj o ekscesach erotycznych Maniki,cyckach,depresjach itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co za mną łazisz po tematach????????? w pracy jestes to się weź do roboty!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Aguś już się biorę pani prezes to się więcej nie powtórzy , wiesz ja wchodziła bo myślałam że sa tam starające ,ale sama nie wiem ja sie nie staram o co to nie jak na razie może kiedyś tak gdzieś za dwa lata choć z roku na rok to .. juz mi sie nie chce , ale leniwa sie robię ojjojj , a Ty kochaniutka dziecie masz już duże no może w przyszłym roku zaowocujesz coooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale was wymiotło haloooooooo obiad nie zając nie ucieknie :P hop hop hop :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przylazłam z miseczką ogórkowej,ale takiej lurki buuuuuuuuu Trzeba jednak trochę tłuszczu spalić.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z ta drugą dzidzią Aga ... kiedy planujesz coooooo ? ogórkowa ? mniam mniam życze smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Tylko robie przygotowania bo jutro ma przyjechac moja tosiana kuzynka ze Szczecina z rodzinka a jej corcia to chrzestna Vikuni.Znowu w domciu bedzie wesolo.Wczoraj mamcia zrobila pierogi wiec potezna porcja czeka w zamrazalniku na piatek .Ja juz tez wyszlam z kuchni;) teraz umyje barek a potem lece na miasto zrobic jakies zakupy. Nie mam czasu sie pouczyc a w sobote mam zajecia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ruda.Może poucz się zamiast w nocy pościele krochmalić????:) Iza ,decyzja już podjęta;)I żaden tpoik mi do tego nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a moja ogorkowa sie gotuje hhahah a zamiast wysokiego biszkopciku wyszedl nalesniczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga posciel juz byla wykrochmalona jakis czas temu i cierpliwie sobie czekala az bede miala natchnienie do jej wyprasowania;) aga powiedz mi bo mnie nurtuje ten twoj poprzedni nick,juz jak weszlam kiedys na ten drugi topik to mnie to zaintrygowalo pisalas kiedys do mnie i o mnie na kwietniowkach 2007?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ruda,ja nie byłam nawet na kwietniówkach nigdy.A co??A poza tym nie mam drugiego nicku:) To aaaaa555555 to był czyjś,bo go już parę razy widziałam ,a to nie byłam ja:) a ciebie nie widziałam chyba nigdzie więcej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorrki......napisalam raz do ciebie,żebys tu wracała.....wtedy o tych prezentach:) a tak to ,to nigdzie więcej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kur........ to nie ja!!!! Ja nie oddzywam się na tematach,gdzie dziewczyny cos piszą od dawna ,bo po co? Cholera przestaję pisać na pomarańczowo,bo potem będzie cyrk!!! Ja tak sobie wpisałam to aa i nie liczyłam ani tych aa ani tych 55.Kur........,ktoś jeszcze tego używa???RUDA TO NIE JA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpisałam 5 a i 3 piątki.No to mam nauczkę..........A tak poza tym to ja tak pisałam ze 3 dni może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to wiecie czemu używam czsami pomarańczowego??? bo wydaje mi się,że jak jest ktoś ,kto często pisze na czarno to zaraz za tą osobą łazi pełno pomarańczowych i cały czas komentują.Nie chciałam przywlec dziadostwa tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam o co chodzi....z tym nickiem innym ale co tam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko......ale zmarzłam!!Jak ja nie lubię zimy brrrrrrrr a dziecię jeszcze sobie śmiga po dwórku.Ja wymiękłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ników to to może hb coś nam o tym powie tu cytaty \" HB W KTORYM TYG ODKLEJALA SIE TOBIE KOSMOWKA??PROSZE NAPISZ JA JESTEM W 10TC I STRASZNIE SIE BOJE! hb kurcz eta kosmowka to porazka mi od razu powiedz z esie odkleja ale biore luteine 3 razy po 2 tablety tez sie boje ale wierze ze bedzie ok!!!!!!!!Tobie tez tego zycze!a co mowia lekazre kazdy? \" Hb przepraszam za kopiowanie jeżeli to Ty ale to z dzisiaj , czy jesteś w ciąży ? jeżeli tak to gratulacje i uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz tnę na spacer z młodym do usłyszenia dziewczynki postaram sie cosik napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój.........nie warto sobie głowy zawracać:) Każdy może wpisać nick taki jak miał poprzednik jak jest na pomarańczowo:) I tyle w tym temacie!!!!!!!!!!!!!!! koniec!!!!!!!!!!!! hb hehehe jesteś w ciąży?????????????? to by tłumzczyło twoje humorki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki rozłożyło nas dzisiaj grupowo leżymy w łóżku i oglądamy \" czterech Pancernych i psa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy piszecie????????????????????1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co wam przyszlo do glowy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×