Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśkkao

Co sądzicie o proszku W5 Universal z lidla?

Polecane posty

Gość baśkkao

Ostatnio usłyszałam, że jest rewelacyjny i na dodatek bardzo tani bo 5 kg kosztuje 18 zł czy coś koło tego.. Wypowiedzcie się na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'testuję\' produkty W5 i jestem ze wszystkich dotychczas kupionych bardzo zadowolona - skusiłam się więc na ten proszek ze skutkiem jak wyżej - naprawdę dobry proszek w dobrej cenie i dzięki temu, ze w pudełku bardzo wygodny do przechowywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ten proszek popsuł pralkę
bo ma dużo wypełniaczy, a moja stara pralka ybyła zakamieniona, więc ten syf dopełnił dzieła ale Wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn214
Tylko ten proszek stosuję i jeszcze mnie nie zawiódł. Zdecydowanie go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja56
Ja nie widzę różnicy między W5 a proszkami typu persil czy ariel, więc po co mam płacić więcej za to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja56
aha... jak nie ma proszku W5 to kupuje MAXITRAT, też w kartonie. To jest dokładnie to samo tylko inna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywinieta wagina
ja uzywam plynu do prania W5 i jestem zadowolona szkoda, ze plyny do plukania maja gowniane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja jestem na NIE. Nie wiem co jest grane, ale ten proszek po prostu sie nie rozpuszcza tak dobrze jak vizir, czy persil a nawet bryza. Jak wkładam czarne ciuchy to wyciągam całe w zaciekach z kuleczkami proszku (a czarne piorę w płynie). Standardowo ubrania piorę w 60 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam W5 ale Szwedzkiego, kupiłam w Polsce i jak większość proszków ten zagraniczny jest zdecydowanie lepszy. No i właśnie tak jak u Bziczka mi się ten polski jakoś źle wypłukuje.... I to tylko z tym proszkiem tak mam żeby nie było że wina pralki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow55
ten proszek jest świetny ale tak jak mówi allegrowiczka8 do jasnych rzeczy. Nie miałam jeszcze przypadku żeby ten proszek się nie rozpuścił i jestem zdecydowanie na TAK :):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciemne i jasne piorę i nie zaobserwowałam ani tego, ze się nie rozpuszcza, ani tego, ze ciemne odbarwia z reguły piorę w temp. 40 stopni - bo dla większości ubrań takie zalecenie jest na metce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka9
Zgadzam się z me_36. Nawet na opakowaniu W5 pisze żeby prać w najniższej z zalecanych temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanka123
Zazwyczaj kupowałam vizir albo ariel, ale kiedyś byłam w lidlu i robiłam zakupy i przypomniało mi się, że kończy mi się proszek, ale nie chciało mi się jechać do kolejnego supermarketu tylko po proszek, więc zaryzykowałam i wzięłam ten W5 i muszę powiedzieć, że od tamtego czasu używam tylko jego :) bo nie widzę różnicy prócz ceny :). Warto kupić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAKa.33
Ja też korzystam z tego proszku i jestem zadowolona i jak narazie nie mam zamiaru go zmieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe78
Pożądny proszek, dobrze mi się rozpuszcza i nie zauważyłam żeby spierał kolor.. Stwierdziłam, że nie będę wydawać kasy na "firmowe" proszki skoro piorą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarJola 1J99
Ja też ,uszę przyznać, że już od jakiegoś czasu kupuję tylko W5 i narazie nie widzę potrzeby przepłacać za vizir :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgujgggggg
w5 to dobra marka, choć proszku nei znam... ja lubię proszek E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka*4*5
No ten cały W5 Universal jest świetny, no genialny wręcz! Ja tam go używam do kolorów i białych, zazwyczaj piorę w temperaturze 40 st i jestem zadowolona:) Fajnie, że jest w kartonie bo tak jak zauważyła me_36 jest wygodny w przechowywaniu, nie tak jak te worki.. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilhelmina
Proszek jest naprawdę ok! Polecam też płyn do prania W5 Formil Aktiv Color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol4545
Nic dodać nic ująć. Świetnie dopiera plamy, jest wydajny i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very good
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Very Good
niezły jest niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz występuje pod nazwą
Maxi Trat, tez w kartonie. Dokładnie to samo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivetka39
Polecam z lidla Maxi trat do koloru i płyny Formil do prania delikatnieszego węłny i innych deliatesów pralniczyczy sa niedogie dobrze piorą i milo pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, słuchajcie moj facet kupil proszek formil activ w duzym kartonie (zielone opakowanie, czerwony napis formil) w Niemczech ale ja nei wiem czy on jest do kolorow czy do bialego, nigdzie nie moge znalezc tej informacji, czy ktos moze wie?prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetka39
Formil l jest do koloru i do białego ja go mam w duzych kartonach z lidla na nich pisze ze sa albo do koleru albo białego poszukaj uważnie na pewno znajdziesz informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam proszków z
lidla, sam piasek :o Używam ariel lub vizir niemieckie i tylko te spisuja sie na medal. Reszta chemii z W5 jest bardzo dobra i używam chętnie odkamieniaczy, środków do czyszczenia łazienki i kuchni, płynu do mycia szyb i jestem bardzo zadowolona, super jakość za niską cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagera
wszystkie produkty z lidla są rewelacyjnej jakości, z tego co wiem persile i te inne markowe proszki produkowane są w Polsce ze znacznie gorszych jakościowo surowców niż te niemieckie, a te lidlowskie są takie same w całej Europie- bo lidl ceni jakość :) i to mądry wybór :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankalidla
Czy używał ktoś proszku formil aktiv (są w dużych opakowaniach chyba po 8 kg). Chciałam zapytać o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×