Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama kalinka

test ciązowy-kiedy zrobić?

Polecane posty

Gość mama kalinka

hej! mam pytanie do was,dziewczyny!czy test ciązowy można zrobić w środku cyklu?słyszałam ze zazwyczaj robi sie go gdy spóznia się okres!ale ja miałam już okres,mimo to podejrzewam ciąze!mam już jedno dziecko,dlatego wiem jakie są objawy przy wczesnej ciązy,pozatym bedąc pierwszy raz w ciązy miałam okres przez 3 miesiące! czy robiąc test np.dzisiaj to jest on w stanie wykryć ciąze?przypomonam ze jestem w środku cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale dobrze rozumiem że dostałaś @ po cyklu w którym mogłaś wpaść i to jest kolejny cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kalinka
dzięki dziewczyny!no rzeczywiście troche niezbyt zrozumiale napisałam z tymi cyklami:) ale chodziło mi oto ze podejrzewam ze zaszłam w poprzednim cyklu,a w tym miałam okres(plamienie)!i wnioskuje ze skoro podejrzewam ciąze to moge już odrazu robić test nie czekając na kolejne krwawienie bądz jego brak!dzieki jeszcze raz:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie powinnas zrobic test bo jesli jestes w ciązy to powinien wyjsc jak najbardziej pozytywny.........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×