Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agida

mamy wiosenno-letnie 2007 niezrzeszone na innych topikach!ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość agida

witam! sa tu topiki majowek 2007, czerwcowek itp, ale wszystkie tak zaawansowane i zazyle, ze jak ktos sie zablakal ;) i trafil po czasie to bardzo trudno sie dolaczyc to zzytego ze soba od miesiecy grona. Moze sa tu mamy z tego roku, ktore chcialyby dzielic sie doswiadczeniami, codziennoscia, a nie naleza do zadnego innego topiku? :) Jesli tak to zapraszam :) Ja mam cudowna coreczke- urodzona w czerwcu tego roku :) I chetnie poznam inne mlode stazem mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera_27
dopisuję się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berci-a
ja tez:)))ja tez:))))jest tu ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mimo wszystko... zapraszam do konkretnych topików :) my majówki jesteśmy baaardzo chętne nowym :D kwietnówki na 100%też! a czerwcóki, myslę, że podobnie! zapraszam do majowek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa tu
nadal chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera_27
Ja z chęcią pogadałabym sobie z jakąś czerwcową mamą:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furious
Estera- witaj :) opowiedz cos o sobie- masz synka? coreczke? ja mam corcie z czerwca :) czytalam czerwcowki- jakos nie udalo mi sie wczesniej do nich dolaczyc, mialam na glowie przeprowadzke, urzadzanie sie, czesc ciazy bardzo zle znosilam, czesc przespalam ;) Ale teraz chetnie pogadalabym z jakimis mamami z tego okresu! zajrze tu jutro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam moze ktos
sie znajdzie do pogaduch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Witam!Ja mam córeczkę z 07.03.2007 r....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk- 🖐️ moze sie jednak zbierze grupka mam chetnych na codzienne pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castaya Twoja córcia urodzila sie w dniu moich urodzin:) A ja mam córeczkę z maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
co porabiacie?tzn.ja już wróciłam do pracy i z małą jest babcia?a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beami- witaj :) tez jestem spod znaku lwa ;) mkk- ja nadal jestem z mala w domu. I nie zanosi sie na szybka zmiane. Jestem na wychowawczym. Moja mama ma jeszcze pare ladnych lat do emerytury, a tesciowa daleko :). No i zawsze jakos sobie tak marzylam, zeby sama sie dzieckiem zajmowac- i tak sie szczesliwie ulozylo, ze mozemy sobie na to pozwolic. Choc bywaja dni, ze mam dosc ;) My idziemy teraz na spacerek, po swieze pieczywko i troche sie przewietrzyc. Zajrze potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zniknelyscie? ale u nas burza byla ufff, ale teraz przynajmniej jest czym oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beami-- dla mnie to baaaardzo szczesliwy dzien :-))))) kurcze tez dzisiaj nie posiedze dlugo na kafe bo musze leciec do corci :-) od wczoraj mamy bardzo wysoka temperature :-( wczoraj Amelka miala 39,4 stopni ale juz dzisiaj naszczescie troszke spadlo i nie przekracza 38,0 podobno to ta trzydniowka ale juz sama nie wiem nie wiecie moze po jakim czasi wystepuje ta wysypka po trzydniowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castaya- najczesciej po tych trzech dniach, ale z tego co czytalam o trzydniowce w necie jak moja mala raz goraczkowala i podejrzewalam wlasnie trzydniowke to moze byc roznie. Niektorzy pisali, ze u nich i po jednym czy dwoch dniach sie zdarzalo. Zdrowka dla coreczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie lekarz nam powiedzial ze goraczka trzydniowa moze trwac od 2 do 5 dni a raz mial przypadek ze dziecko mialo 7 dni goraczke i sie skonczyla wysypka... w sumie to mam nadzieje ze to wlasnie trzydniowka ... wolalabym miec juz to za soba :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja miała trzydniówkę jak miała 10 miesięcy,,ale goraczkę wysoką miała tylko 1 dzień, bo potem jje zbijałam syropem,,,ale od rauz nie wiedziałam, że to to...myślałam, że zęby albo jakaś choroba..ale lekarz stwierdził, że trza czekac...i po 3 dniach miała wyspke na buzi i tułowiu, ale syzbko zniknęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×