Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa jak diabli

cos do biustu...

Polecane posty

juz mi wszytko jedno byle skuteczne:O sorki ze sie powtorze- wczoraj zalozylam taki temat na urodzie i nikt mi nie odpowiedzial:( \"Dziewczyny wlasnie wyszlam z lazienki i czuje sie fatalnie Zobaczylam w lustrze swoje cycki- doslownie tragedia, 2 wielgasne nalesniki rozlozone na klatce piersiowej Po ciazy moje cycki wygladaja doslownie obrzydliwie Poleccie mi jakis dobry zel, krem.. cokolwiek do biustu... Wiem ze one juz nigdy nie beda jak przed ale kurcze- takie jak teraz byc nie moga Cena gdzies od 45-150 zł..\" no wiec , drogie mamy... macie jakies pomysly co zrobic ze wstretnymi cycorami by choc troche przypominaly normalne piersi a nie wymiona:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettttchen
Masuj kochana, masuj. I nie sypiaj na brzuchu. Mozesz pocwiczyc, wzmocnisz miesnie klatki piersiowej to i biust sie odrobine "podniesie", ale na cud bym nie liczyla. Co do kremow - stosowalam ich mnostwo, ale zadnego idealu nie znalazlam. Efekty sa zazwyczaj ledwie dostrzegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp:) a czy te cycki jak skoncze karmic jakos sie zmienia? bo teraz jak sa pelne mleka to nie wyglada zle.. ale po karmieniu to doslownie jakby je ktos wypral, przejechal walcem i jeszcze pogniotl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam AA żel do biustu. Całkiem fajny, chyba działa, cena przystępna, jedyny mankament, skóra się po nim trochę lepi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jak skończysz karmić jeszcze opadną, na kremy nie licz i nie odchudzaj się! bo bedzie gorzej, piersi to tkanka tłuszczowa, nie mówię że masz się obżerać, ale nie rób z siebie szkieletora mnie pomogło piwko, od chmielu mi urosło - nie wiem jak Tobie, bo Ty możesz pić i pić i wpadniesz w alkoholizm minus taki że i brzuch rośnie, właściwie nic mi nie ubyło od 2 ciąż, mimo, że minęło 12 lat ale cycek niezły 75 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam jednego b drugiego c przed ciaza po urodzeniu mialam e teraz mam duze c albo d jestem chudsza niz przed ciaza waze 48 kg i caly czas chudne..wiec to raczej na korzysc moim piersiom nie dziala cycki mi opadly... cholera pamietam jak przed ciaza smialam sie z mojej matki i robilysmy probe olowka:P:P ( stojac prosto wklada sie olowek pod cyca i jak wypada to jest ok - sterczace fajowe cycki):).. moja mama mogla owinac sobie cycka wokol olowka kilkadziesiat razy:P ja sie smialam a teraz moge zrobic to samo.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skonczysz karmic to beda jak uszy jamnika -niestety:( fajne sa takie cwiczenia -łaczysz obie dłonie na wysokosci biustu i dociskasz je(dłonie do siebie) i kolejne robisz na odwrot-(tylko zachaczasz palce o siebie)tak jakbys chciała rozciagnac-jedno ujedrnia -drugie podnosi-zreszta zobacz przed lustrem-widac jak miesnie pracuja wtedy-pomaga mam nadzieje ze zrozumialas co chcialam przekazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja karmilam piersia dlugo dlug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po urodzeniu piersi są okrpne :-( ja karmiłam niestety tylko tydzień i mam \"zwisy\" i kremowałam,masowałam,nawet te ćwiczenia i nic nie pomogło!ciesze sie ze nie mam aż takich wielkich to by dopiero wyglądało :-( kupiłam sobie ostatnio biustonosz,pani powiedziała że kobiety po urodzeniu je kupują żeby podnieść biust,ale i tak nie jest super :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ma nalesniki zamiast cyckow to jak sie zdejmie stanik to tez plasko - jakby sie nic tam nie mialo tylko 2 platy skory zajebiscie przylegajace do ciala... kompleksow tez nie mam ale kurczejak sobie przypomne jakie fajowe cycki mialam przed ciaza i w czasie ciazy to normalnie mi zal dupe sciska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×