Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temat-kupka

kupka -ciemne bobki, jakie powinny być kupki 6,5 msc niemowlaka

Polecane posty

Gość temat-kupka

Mój bobas jest na mleku modyfik Bebiko2. Rano kaszka bobowita potem jakis deserek czasami słoiczek czasami starte jabłko, potem obiadek najczesciej zupka przeze mnie przygotowana potem jakes mleczko i na wieczór kaszka, w między czasie herbatka koperkowa, soczek ... i od jakiegoś czasu bobas robi ciemne kupki takie małe bobki... czy to normalne? czy to juz powód do niepokoju i interwencji pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no coś Ty!!!:-) bobas teraz je,a nie pije mleko wiec bedzie robił takie \"bobki\" a kolor też jest normalny,zawsze możesz sie spytać pediatry,ale mi powiedziała że to teraz tak bedzie wyglądać :-) wiadomo podawaj dalej koprek to bedą luzniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
dziecko takie kupy mialo po bananie bo mu szkodzilo.Gdy odstawilam minelo.Musisz sprawdzic po kolei wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
i od kaszki bananowej i od bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez robi bardzo ciemne. to zelzy od mleka po nhan miala zolciutkie prawie odblaskowe po nutramigenie miala zielone a teraz po bebilonie ma czarne prawie a jak podam marchewke to sa marchewkowe :) taki bobas jeszcze nie je zbyt zróżnicowanych rzeczy dlatego kupy maja taki sam kolorek jak jedzonko :) kazde mleko powoduje iny kolor kup no i wszystko zalezy od dziecka. jesli bobki sa za twarde i maluch ma problem z wyprożnieniem daj mu do picia wode ciepla przegotowana wode po lyczku i w dzien dopaja go ta woda albo herbatka. mozesz tez podac surowe jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michachalinka
A może podawaj więcej owoców, np jabłuszko ze słoiczka Gerbera? Albo soczku? łatwiej będzie mu sie wyprożniac i stolec będzie luźniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat-kupka
fakt faktem, ze ostatnio byl mniej dopajany. Od jutra będziemy pić częściej... być może przyczyną są też moje zupki robię już je na wywarze z kawałeczka indyka plus marchewka pietruszka ciut selera ziemniak czasami do tego dodam buraczka lub brokuł... mąż sugeruje, że to nasze kaszki są winne- a mamy Bobovie malinową lub jabłkową... no i moze faktycznie mleko złe bo i ulewanie jest częściej jutro chyba wybiorę się do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
ja bym postawila na bebiko:) Nie wszystkie dzieci je maga pic.A nie zastanawialas sie czasem dlaczego jest dwa razy tansze od innych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
taka kupka plus czestsze ulewanie to dla mnie ewidentny objaw nietolerowania tego mleka.Ale najlepiej podejdz do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat-kupka
no wlasnie Bebiko jest duzo tansze ale my wybralismy tylko dlatego, ze takie mleko podawano Alkowi w szpitalu potem my kontynuowlaismy Bebiko1 potem 2. Ale chyba faktycznie czas zmienić.... a kupki Waszych dzieci jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało wody - to przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
nie ma co przesądzac o mleku,,moja 5 miesiecy piła NAN I MIAŁA PO NIM CIEMNO ZIELONE KUPY....potem zmienilam jej na Bbeiko i wsyztko było oki,,,i moja jak wprowadziłam nowe jedzenie tez robi ciemne kupy ciemno zielone lub brązwoe,,lekarka pow, ze tak bedzie,,,a zauwazylam, ze po tej kaszce bananowej sa b.ceimne kupy,,,,jak nie ma w nich krwi i sluzu, to nie ma co sie przejmowac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat-kupka
dziekuje za odpowiedź. Nie ma krwi i śluzu napewno. Gdzieś wyczytałam, ze taki ciemny kolor prawie czarny moze być spowodowany własnie krwią :( a to z kolei by sugerowało jakąś wadę jelita ;/ ale teraz nie wiem czy ta krew maiala by być widoczna... JUtro lekarz to może rozwieje moje wątpliwości ja myślę, że te kaszki bobovity mogą powodować te zbite ciemne bobki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze ktoś się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoij
zdecydowanie przyjrzałbym sie kaszkom u nas poowdowały zaparcia. Mleko też można wziąć pod lupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Ja bym dawała więcej pić - soczki, woda, bobofruty, cokolwiek, ale najlepiej soczki owocowe. I deserków bym więcej dawała. A kaszkę zawsze możesz zamienić na kukurydzianą , np. Nestle - jest mniej zapierająca niż np. ryżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat-kupka
mamo Zosi -dziękuję. Jutro poszukam tej kukurydzianej... mam nadzieję,że od 6 msc można ją podawać. U nas wczoraj było troszke lepiej - kupka taka "bardziej plastyczna" juz nie taka zwarta... ale dziś za to dzień bez kupy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Na pewno można, nawet 4-miesięcznemu. Możesz też spróbować ryżowo-kukurydzianej kaszki Bifidus, też Nestle, ale nie wiem od którego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiandolazdwora
mój pies też ma taką jak po rozwolnieniu, nie wiem co jest. Sorry ale stres przed porodem itp chyba mu się udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w tych kaszkach albo
mleku jest żelazo to kupy będą ciemne. A krwi utajonej nie widać gołym okiem - stolec jest tylko smoliście czarny - tylko badanie może ją wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm
Każde mleko jest wzbogacone o żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×