Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Hehe no tak to jest niestety w Commercialach i Innych NAtionale :) Albo np dają ogłoszenie, że potrzebują na stanowisko kierownicze, ale..... musisz zacząć od domokrążcy, bo taka jest ścieżka kariery hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co komu dzis
AD ASTRA POLSKA SP. Z O.O. w Kielcach Optitel ul Okrzei 32. oferty pracy odnośnie konsultanta a tak naprawdę, szukają Jeleni do akwizycji, chodzenia i pukania od drzwi do drzwi. Zawierają umowy o dzieło, pozniej bez zadnej przyczyny je rozwiazuja w sordku miesiaca bez czekania na rezultaty. Poza tym w tej firmie są sami dyrektorzy. Więcej jest stanowisk dyrektorskich niz pracowniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeofenfifelfnfjf
Commercial Union...niby znana firma, ale... Wysłałam CV na ogłoszenie umieszczone w internecie, stanowisko: doradca klienta. Myślałam,że bardziej będzie się ta praca wiązac z siedzeniem za biurkiem i obsługą klientów, którzy do tego biura przyjdą. Dziwne było to,że nie stawiłam się na spotkanie bo wypadło mi inne, atrakcyjnieszje w podobnej godzinie. Na nastepny dzień Pan, z którym bylam umowiona zadzownił do mnie z pytaniem dlaczego się nie stawiłam. A co go to do cholery obchodzi! Kazał mi się tłumaczyć, oczywście odpowiedziałam grzecznie,że to chyba moja indywidualna sprawa i nie widzę powodów do tłumaczenia się obcej osobie. Na co Pan zaczął się mnie dopytywać gdzie jestes ubezpieczona na życie,czy wybór był przypadkowy i czy wiem że CU jest najlepszy:/ Zadzownił znowu po tygodniu z pytaniem czy może jestem jeszcze zainteresowana ofertą pracy. A widze,że ogłaszają się 3 razy w tygodniu w portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteway Corporation
Nie mam pracy, nie mam szkoły muszę się chwycić jakieś pierdoły, Choć nie udane jest życie me, W Intewayu na pewno przyjmą mnie choć istnieją tylko na łączach, na pewno kasa się jakaś przypląta, pogram se też w Cashfloł może dajcie po piątce - szczęść Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad 242
własnie dzis wieczorem dostałem tel od AD ASTRA POLSKA SP. Z O.O. w Kielcach Optitel ul Okrzei 32 z propozycją spotkania w sprawie pracy i po tym co przeczytałem na temat tej firmy REZYGNUJE dobrze że są takie stronki o naciagaczach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma DORO Automatyka Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j213
firma transportowa megapol pila.na dziendobry jestes zlodziejem niepolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merch
AGENCJA VECTRA z Poznania Jeśli chodzi o stanowiska merchandiserów, hostess itp. Umowę dają z dużym opóźnieniem. Po miesiącach pracy nie dostajesz wynagrodzenia. Wszyscy działają wspólnie, jeden zwala na drugiego, ciężko się z nimi porozumieć. OSTRZEGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co komu dzis
Do ad 242 Dobrze zrobiłaś. W tej firmie jest taka rotacja, że trudno to opisać :D Często dają ogłoszenia, ze poszukują kurierów ale tak naprawdę kurierzy rozliczani są z tego czy klient podpisze umowę, która zawarta została przez telemarketerke. Więc jeśli klient się rozmyśli to kurier ma przesrane a dodam, że klient nasz pan. Często pod ogłoszeniami konsultanów szukają osób które będą biegały od drzwi do drzwi ponieważ jeden z "kierowników" ma taką wizję, że można tak zarobić po kilka tysięcy. Telemarketerki dzwonią i dzwonią i jeśli bez efektów a te zależą od upodobań szefa to cóż krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLUB WAKACYJNY - OSZUŚCI
Uwaga ! UWAGA !!! na firmę "KLUB WAKACYJNY". Oszuści i przestępcy działający w Warszawie, teraz chyba na ulicy Płockiej, kiedyś na Jagiellońskiej 15. link, gdzie możecie poczytać co piszą inni ludzie o tych cwaniakach: http://www.tur-info.pl/p/fo_id,2287,,,,,,klub_wakacyjny_warszawa_oszusci.htmlfo_id,2287,,,,,,klub_wakacyjny_warszawa_oszusci.html Kilka lat temu szukałam pracy - w ogłoszeniu było, że szukają recepcjonistki. Na spotkanie przyszło full dziewczyn, i akurat z nich wszystkich po przeprowadzonych rozmowach zostałam ja i jeszcze jedna osoba - arunek był taki, że musimy zostać tego wieczora od 20ej do 23ej i.... OBSŁUGIWAĆ GOŚCI (NAIWNYCH KLIENTÓW) KAWĄ, HERBATĄ - dodam, że filiżanki brudne, brak cuktu, syf - i to trzeba podać ludziom. Z tego co pamiętam szybko się zmyłam, i wiem, że dzwonią potem do kolejnych 2 dziewczyn z taką samą propozycją obsługi. Rozmowa z "szefową" wyglądała tak, że pani - w średnim wieku baba o wyglądzie ruskiej handlaty, po chamsku wyjęła na biurko jakiś tamni lakier i se zaczęła malować paznokcie. Wtedy mi klapki spadły z oczu. Mówię wam jaka byłam wściekła. Dopiero co skończyłam studia, pierwsze kroki na rynku pracy i tak się dałam nabrać. Teraz już unikam podejrzanych ofert typu recepcjonistki, sekretarki...bez wyraźnych wymagań, albo ze zbyt małymi wymaganiami i już wiem mniej więcej jak szukać, czego unikać. Tutaj macie co pisze na ten temat internauta, znalazłam w sieci: Klub Wakacyjny - Warszawa - Oszuści Treść: Byłem naiwny i zawarłem w styczniu 2005 r. umowę z "Klubem Wakacyjnym" w Warszawie ul. Kopernika (dawniej ul. Jagiellońska 15) w tzw. Timeshare wpłacając 6000 zł za dzierżawę apartamentu (dwuosobowy, jeden tydzień w roku). Oczywiście przez dziesięć lat trzeba niezależnie, czy się go wykorzystuje, czy nie, należy płacić corocznie ok. 1100 zł za tak zwane koszty utrzymania apartamentu. Po kilku dniach śledząc internet i zdanie znajomych wycofałem się z umowy. Mimo, spełnienia wszystkich formalności związanych z wypowiedzeniem umowy i potwierdzeniem przez prezesa Klubu, że pieniądze zostaną zwrócone (po potrąceniu 1000 zł opłaty manipulacyjnej) przez pół roku nie mogłem wyegzekwować pieniędzy. Spotkanie się lub rozmowa telefoniczna z prezesem lub księgową przez pięć miesięcy były nie możliwe. Personel biura uzasadniał najczęściej powody nieobecności: chorobą, urlopem, wyjazdami służbowymi, wizytami u lekarza, wyjścia do banku, przed chwilą był i nie wiadomo gdzie poszedł, itp. Były to sterowane uniki. Spotkania z prezesem, które nastąpiły z zaskoczenia w ostatnim miesiącu, cechowały się chamskim zachowaniem prezesa i obiecankami zwrotu pieniędzy. Sprawa została przekazana Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I, ul. Wilcza 21, tel. (22) 60364-11 i 60370-55, nr sprawy KW - 13014/05. Przekazanie sprawy do policji umożliwiło mi odzyskanie 5000 zł. Będę walczył jeszcze o odsetki i uzasadnienie pobrania tak wysokiej opłaty manipulacyjnej, gdyż jak się okazuje, zgodnie z prawem unijnym, nie mją prawa pobierania tak wysokich opłat Jeśli ktoś z Was również został oszukany przez powyższy KLUB WAKACYJNY, to może dostarczyć oświadczenie do policji pod podany wyżej adres powołując się na nr sprawy. Sądzę, że takich oszukanych jest więcej, gdyż tego typu zdarzenia opisywane były w Zyciu Warszawy w miesiącu czerwcu 2005 r i jak widać z Waszych głosów spotkało również Was. Georg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadniesz
Chciałam wam powiedziec cos na temat firmy "Dobry Kredyt" miało byc pieknie cód miód normalnie pracowałam tam przez 3 miesiace 2miesiace na czarno. Szef miał płacic najnizsza krajowa tzn 937 zl a dostawałam 700. robiłam dosłownie wszystko łacznie z wystawaniem na róznych targach w upale i rozdawaniu ulotek po 12 godzinn dziennie. za to jeszcze dostawałam ciagle opier*** bo wiecznie cos bylo zle w biurze musiałam siedziec od 7 do 17.nie mogłam miec zadnej przerwy. szef z dnia na dzien mnie zwolnił bo stwierdził ze za duzo gadam a tak naprawde mial nowa naiwna dziewczyne na moje miejsce. chce dodac ze swoje biura ma w :białej podlaskiej,radzyniu, łukowie, Miedzyrzecu Podlaskim,Rykach, Deblinie, Lubartowie. nie pamietam gdzie jeszcze. ludzie uwazajcie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la
937 to jest najniższa krajowa, ale brutto. Netto wychodzi niecałe 700 zł. To tak a propo. A poza tym, to współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallala
Ja ostatnio dostalam na maila cos takiego (jestem zarejestrowana w różnych portalach pracy) "Jestem osobą odpowiedzialną za tworzenie struktur sprzedażowych w dużej firmie i sądzę, że świetnie mogłaby Pani się realizować w naszej firmie. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o aktualne CV na adres" Z ciekawosci wylalam po 2 dniach Pani zadzwonila i powiedziala ze chodzi o prace asystenta agenta ubezpieczeniowego w pzu, umowilam sie na rozmowe okazalo sie ze mam pracowac jako agent ubezpieczeniowy na wlasnej dzialanosci, przy rozmowie wypytala mnie czy nie mam jakis znajomych ktorzy mogli by tez podjac taka praca-MASAKRA. jakies 2-3 lata temu poszlam niby na rozmowe kwalifikacyjna do trolla w katowicach na ul.3-maja, rozmowy nie bylo tylko 3 godzinna "próba" podziekowali mi po tych 3 godz i powiedzieli ze jak zadzwonia to jeszcze nie bedzie znaczylo ze mnie przyjma bo jeszcze mnie bedzie czekac 2 tygodnie bezplatnej próby, ogloszenie w tym sklepie wisialo jeszcze chyba przez rok i przez ten rok mieli caly czas darmowych pracownikow. Kolejna firma to miesny w Piekarach Slaskich niedaleko bazyliki na ul. Bytomskiej, koles powiedzial ze za etat placi 1400zl wiec fajnie, ale etat to nie bylo 40godz tygodniowo ok 56-60godz, moja kolezanka pracowala tam 4 dni na czarno po 4 dniach powiedzial jej ze znalazl gogos innego z doswiadczeniem dal jej 200zl i wziol nastepna naiwna, to bylo ok marca tego roku, oglo0szenie o tym ze poszukuja kogos do pracy wisi w dalszym ciagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallala
Aha no i ktos tu juz pisal, chociaz ta firma to bardziej oszukuje klientow chyba a nie pracownikow. TELE2, Zrezygnowalismy z ich uslug pol roku temu, nie dawno przyslali fakture za uslugi ( z ktorych dawno jzu nie korzystamy) a jeszcze pozniej przyslali nastepna fakture za uwaga uwaga "oplata za wyslanie ponaglenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awizycja Precz
Firma Handlowa Michał Doliński- rózne stanowiska teraz można znaleźć na stronach internetowych: konsultant, sekretarka, osoby do marketingu, specjalista ds sprzedaży itd. Wszystko ściema! AKWIZYCJA! powiesiłabym takiego za jaja za to oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awizycja Precz
dodam że firma z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhfrui
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osób korzystających z usług firmy Tele 2! Przykładowo okrez rozliczeniowy od 5 lutego do 4 marca! Rezygnacja 6 lutego! Umowa zostanie rozwiązana z dniem 5 KWIETNIA! A jak nie płacicie FV myśląc, ze juz nie korzystacie z usług tej firmy to i jest \"opłata za wysłanie ponaglenia\". a najlepiej...nie pakujecie się w to \"gó...\" :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaaaaaaaaaaaaa
ABSOLUTNIE pilne! Stanowiska biurowe, fizyczne oraz dział handlowy, 10,- /h. ABSOLUTNIE pilne! Stanowiska biurowe, fizyczne oraz dział handlowy, 10,- /h. 012/ 633-66-91. 012/ 633-66-91. Poszukujacy uważajcie na ten numer telefonu i nie odpowiadajcie na to ogloszenie, zamieszaczane też na Dzienniku Polskim Naciaganie naiwnych. Na poczatku Wam nie powiedzą co to za praca, kazą wam sie ladnie ubrac na drugo dzien i w teren z roznymi pierdolami. Chyba ze chcecie stracic na dojazd, ale miec satysfakcje ze w biurze pracujecie za darmo, dokladając z wlasnej kasy.! sami to rozważcie. czyli "Euroaction" Kazimierza Wielkiego 36 , 30-074 Kraków woj. małopolskie powiat krakowski gmina Kraków TEL (12) 6336691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaaaaaaaaaaaaa
wpiszcie sobie w google nr tel. ogłoszenia pokazuja sie cyklicznie gdzieś od marca 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intway piramida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie firmy Ad Astra \\\"OPTITEL\\\"z Kielc Ludzie nie dajcie sie oszukiwać tej firmie!!!!!!! Pracowałam tam przez miesiąc grudzień, na początku stycznia zrezygnowałam i teraz czekam na zapłatę, której mogę w ogóle nie dostać :/ Ci którzy zostali to otrzymali zapłaty mniejsze niż powinni. Oszukali ich na ponad sto zł. !!!!!! A rotacja jest faktycznie niesamowita. Przez ten miesiąc kiedy tam pracowałam przewinęło sie jakieś 50 osób!!!! Można by napisać na ten temat książkę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie firmy Ad Astra "OPTITEL"z Kielc Ludzie nie dajcie sie oszukiwać tej firmie!!!!!!! Pracowałam tam przez miesiąc grudzień, na początku stycznia zrezygnowałam i teraz czekam na zapłatę, której mogę w ogóle nie dostać :/ Ci którzy zostali to otrzymali zapłaty mniejsze niż powinni. Oszukali ich na ponad sto zł. !!!!!! A rotacja jest faktycznie niesamowita. Przez ten miesiąc kiedy tam pracowałam przewinęło sie jakieś 50 osób!!!! Można by napisać na ten temat książkę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awizycja Precz
Awizycja Precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka włoszka
cukienia DOLCE VITA Sosnowiec mobbing to mało powiedziane obcinanie połowy pensji zostawianie ludzi na koniec miesiąca z 150zł:((( dodam ,że nie uzasadnione Brak pieniędzy na czas jedno wielkie upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldlockchen
sklep awaprzyborowski wojciech praca dobrze platna ale .....szef uprawia mobing na pracownikach,na papierze dostaje sie najnizsza krajowa a reszte placi w kopertach i tym samym manipuluje pieniedzmi pracownikow bo zawsze znajdzie powod zeby obciac,obcina za urlopy20 zl za dzien ,za opieke nad dzieckiem itp.wszyscy sie go boja bo nie wazne dla niego jest czy pracujesz dwa piec czy dziesiec lat wyrzuci cie bez mrugniecia okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej listy powinna dołączyć firma z Poznania Lobo Media która pod szyldem Model 1 i Multibaza ma sklepy w całym kraju jeśli macie jakikolwiek wybór nigdy nie idźcie tam do pracy.Tyle skarg ile jest na tą firmę w Inspekcji Pracy w Poznaniu to nie świadczy o niej najlepiej. Wiem z autopsji niestety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×