Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Gość Do Laury Diaz
Do Laury Diaz Firma Europartner istnieje i ogłasza sie na stronie www.wroclaw.gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że już padła nazwa AGENCJI VECTRA przed którą również ostrzegam... minęło ponad póltora miesiąca od stania u nich na promocji i do tej pory nie dostałam umowy, a o wynagrodzeniu nawet nie wspomne :/ i mimo dzwonienia i upominania się - cisza...Ciekawa jestem czy w ogóle cos dostane, choć wątpie... Dlatego ostrzegam nie dajcie się nabrać! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostessa
Ostrzegam o Agencji Reklamowej California w Warszawie znajdujacej sie na ulicy Ciołka. Na pocztaku jest wysztko pieknie, ale nie jestem jedyna dziewczyna, ktora musiala sie z nimi wyklucic o pieniadze. O ich oszustwie dowiedzialam sie od innej hostessy stojac na promocji a potem przekonalam sie o tym na wlasnej skorze. Robiac wielka awanture wkoncu dostalam pieniadze. Moja przyjaciolka tez miala ciezko, bo pracujac w weekend nie mogla pojsc do pracy w naiedziele, bo niemogla sie podniesc z lozka z powodu bolacych nerek. Zadzwonila. Przeprosila i powiedziala, z nie podola a oni jej, ze musi dostarczyc kopie zaswiadczenia lekarskiego. Dostarczyla po czym dostala telefon, ze do czwartku ma byc orginal na pytanie dlaczego uslyszala, bo tak! Poniewaz zaswidczenie juz oddala do szkoly nie miala orginalu, ale kolega ja poratowal podrabiajac je. Po 2 miesiacach dostala pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-VECTRA
ostrzegam przed agencja Vectra z Poznania:brak słów,na kase i umowe czeka sie w nieskonczonosc.Do koordynatora ciężko się dodzwonic-o kase trzeba sie prosic.OSTRZEGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksowata
Firma Orsay - Wrocław Magnolia Park Firma sprzedająca zegarki [niepamiętam nazwy]- pasaż Tesco przy ul.Długiej [dawny Hit] oraz wszystkie inne gdzie zanim przyjmą Cię do pracy każą Ci "na próbę" stać i obsługiwać klientów przez parę godz lub dni , tylko po to by się wiecej nie odezwać lub stwierdzić że się nie nadajesz. W Orsay'u zarzyczyli sobie żebym przez 3 godz stała i wieszała ciuchy na swoje miejsce jakie ludzie zostawiają wychodząc z przymierzalni. Nie wiem jakiej demonstracji moich zdolności miało to służyc...ale przynajmniej mieli frajera na 3 godz co odwalał brudną robotę za darmo :) W tej firmie z zegarkami za to zażyczyli sobie bym pół dnia stała za darmo i wciskała ludziom zegarki, powiedziałam bye bye i poszłam bo już się sfrajerować drugi raz nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meritum Dąbrowa G.
Dostajesz służbowy telefon i siedzisz w domu dzowniąc po ludziach tj biznesmenach i namawiasz do naycia telefonów z Orange, przepracowałam ponad miesiąc i co z tego mam... nawe 1zł nie mam a ile nerwów-normalny telemarketnig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z Kalickim
Popieram przedmówcę - prezes i jednocześnie właściciel Log Inmedia to pazerny, chamski , mający poważne problemy psychiczne oszust. Radzę omijać jego i jego cyrk z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ComBridge szkoła języków obcych - fatalne traktowanie przez właściciela Jacka Molskiego lektorów i pracowników administracyjnych jak również klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiatrzysko u mnie na wsi
firmy zatrudniające inwalidów i rencistów ZPCH wyzysk oszustwa mobing wszystko za przyzwoleniem Państwa Polskiego .Zresztą czytając wpisy uważam że Państwo Polskie dało szerokie przyzwolenie oszukańczym firmom na traktowanie pracowników tak jak tu piszecie .i jeszcze chcą zmieniać prawo pracy po cichu oczywiście na niekożyść pracownikoów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profi Lingua
Profi Lingua na Śląsku!!! W obsłudze klienta każą pracować w ramach szkolenia przez miesiąc po 4 godziny dziennie za darmo! Czemu?- Bo w sezonie urlopowy szukają naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saia Burgess- Jonshon Electric
Jesteś sobie roboluchem, zasuwasz za te 800zł,bo wiadomo przez pośrednictwo., masz umowę podpisywaną aż co tydzień, nie można rozmawiać-za nie długo zakażą również oddychać-no ale to wspaniała praca, czego chcieć więcej-tak mówią do młodych stare weteranki, no nie ma nic bardziej budującego, każda spiskuję na każdą no ale jest pięknie, normalnie pełnia życia! Chodzi Don Pedro i obserwuje kto i co robi :P skrada Ci się za plecami i podsłuchuje... ;/ no bez sensu! nie polecam tego miejsca pracy, dostać się tu można przez pośrednictwo stegmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztyplg
Rzeczpospolita online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanitariusz co zwią go Mariusz
A ja to nie bede w ogule pracował, bo nie po to przed szkołom ja sie chowoł. ja se bedem wiejski menel,a żyć se bede z łokolicznych wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnak
hmmm dzis dostalam tel z firmy Astra z siedziba na Okrzei 32 w Kielcach w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej. Po przeczytaniu watku zastanawiam sie czy wogole tam isc :/ poszukuja oczywiscie konsultantow telefonicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Calina
DC Group w Szczecinie - czysta akwizycja łażenie z perfumkami po mieście, tudzież wciskanie kablóweczki... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina0602
Ostrzegam wszystkich przed oszukańczą firmą BUSINESS SOLUTIONS CO., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Zaproszono nas na rozmowę informując, że zostaliśmy poleceni przez inną firmę jako bardzo rzetelni i uczciwi. Obiecywano nam, że po podpisaniu z nimi umowy o współpracę będą nam składać oferty współpracy z innymi równie rzetelnymi firmami, by ułatwić nam zdobywanie rynków zbytu i wzajemną współpracę. Należało wpłacić na ich konto 3 660 zł. Firma BUSINESS SOLUTIONS CO. miała nam przydzielić swego koordynatora, który miał zabiegać o kontakty z kontrahentami z naszej branży produkcyjnej, tak by ułatwiać wzajemną współpracę owocującą zawieraniem umów. Z tej wzajemnej współpracy między dwoma przedsiębiorstwami BUSINESS SOLUTIONS CO. miała "czerpać" korzyści w postaci odpowiednich procentowych profitów. W efekcie za tę kwotę (3 660 zł) otrzymaliśmy 6 ofert z przedsiębiorstwami o zupełnie innym profilu produkcji. Dlatego ostrzegam wszystkich przed firmą BUSINESS SOLUTIONS CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3012
Dodam - AUREA (siec salonów jubilerskich) - na rozmowie wszystko ładnie, pięknie ......Chyba, że ktoś lubi jak się nim jezdzi jak po szm....cie i nie ma własnej godności to gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intway oszustwo
intway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwemer system
Piotrków Trybunalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustwo goni oszustwo
jedna firma z warszawy znana pod kilkoma: ican hbrp - harvard business review polska canadian international polska totalna porazka, oszukuja na kazdym kroku, szkola niby menagerow, a sami takowych nie posiadaja, do tego nie wyplacaja pieniedzy bylym pracownikom, wystarczy poszukac na google na ile oszukala bylych pracownikow, sprawy w sadzie maja, straszne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVANT CERAMIKA REKLAMOWA - jesli masz ochotę byc wykorzystywany, robić z siebię idiotę przez telefon i oglądać humory personelu z rodzinki polecam. zreszta co spodziewać się po firmie, która ma na swojej stronie non stop ogłoszenie o wolnych stanowiskach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to przechodziłam
jeszcze 3 lata temu, oszukańcze firmy, prace na czarno, gdzie wyciskaja cie jak szmatę, jeszcze masz dziekowac, a zarobek marny. Jak was czytam to az sie cieszę, że wyjechałam, 2 lata cięzko tyrałam, nauczyłam się języka i znalazłam wspaniała szefową, nigdy nie sadziłam, że pracodawca może byc człowiekiem, a nie świnią pazerną na zysk. Nie wracam do Polski, za żadne skarby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma WIGOR, Poznań chodzą po domach i sprzedają płyty CD w cenie 20 PLN, ponoc na niepełnosprawne dzieci nie wiem na co kasa idzie tak naprawde, ale napewno nie na dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vniighiqg
firma Etap lub E-tap przy ulicy kleczkowskiej we Wrocławiu szukaja np. 10 osob do działu handlowego albo hostess , sprzedawców , pracowników magazynu gówno prawda -Akwizycja i tyle \ trzeba ludziom płyty wciskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiototo
TP Emitel w warszawie uważac na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukańcy to...
Witam Oszukańcza firma to: Work Express jest to posrednictwo pracy centrale ma w Katowicach Oddziały : Kraków, Poznań , Bielsko-Biała;Grodzisk Mazowiecki Masakra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A20
Contact Point w Warszawie, ul. Marynarska 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiaa
a znacie firme Partner z Zawiercia??Proponuja prace chalupnicza przy koszulkach??Pytam bo chcialbym sprobowac??A sie boje kolejnych oszustow w sieci;/ do oszustow moge napeno zaliczyc firme LENOX teraz juz IREX ktora proponuje prace chalupnicza przy dlugopisach po wplacie 6 zl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma Nordhaus przy
przy ulicy Św. Marcina w Poznaniu, chociaż swoje siedziby mają także w innych miastach. Proponują umowę zlecenie na zasadach umowy o pracę (pełny etat), robisz za darmo. :/ Ostrzegam także przed firmą Artemida przy ul. Wolskiej 7, też Poznań. Czysta akwizycja i nagabywanie ludzi, chamstwo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaak
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPP ciekawe!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×