Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Gość bra-bet.pl
Firma Bra-Bet sc. firma budowlana ich strona http://bra-bet.pl oszukują pracowników!!!!!!!!!!! I na dodatek inwestorzy tez się skarżą nie polecam. Mi zepsuli dobudówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech duzo by pisac
Firma z Niska-podkarpacie. Oferuja minim stawke i reszte po 3 m-cach. Fuszerka. Robota dla specjalisty a szklem tylek wytrzec. Braza stomatologia-wyroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_martyna89
Business Solution Co. Warszawa Chaubińskiego 8!!! system argentyński... nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muciek
Bussines Solutions. Kilka razy dzwoniła do mnie pani z w/w niby firmy i zapewniała, że ma dla mnie mnóstwo klientów w całej Europie. Od razu wyczułem przekręt i nie dałem się zaprosić do Warszawy na podpisanie umowy. A tu widziałem, że kogoś chcieli naciągnąć na 3600 zł. Jak już słyszę w telefonie taką wypasioną nazwę firmy, to z góry wiem, że chcą mnie naciągnąć. Prowadzę firmę już 26 lat i nie ze mną te numery. A ten cały biznes niech się wypcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie ok
Do tych co piszą o leniach ! Większość osób z tego wątku chyba nie jest leniem, skoro ci ludzie szukają pracy i idą na rozmowy. Może ktoś z Was sam prowadzi takie sztuczki? Może sami wykorzystujecie naiwność ludzi chcących szczerze znaleźć dobrą pracę! Ludzie piszą jak jest. W głowie mi się nie mieści, że ludzie mogą wymyślać takie "firmy" i pomysły jak tylko oszukać czy żerować na innych. Sama spotkałam się z ogłoszeniem na pracownika biurowego, a jak się okazuje, najpierw trzeba przejść szkolenie - w terenie !!! Praca to typowa akwizycja. Żałuję tylko, że wcześniej nie wyszukałam forum na temat tej "firmy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatosia
patrol Wrocław. Szef to cham i złodziej. Wykorzystują pracowników do granic możliwości a potem wyiana taboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razaj
REAL Bytom ul. Strzelców Bytomskich Panuje tam istny burdel, mobing i dziadostwo jednym słowem. Żonglerka pracownikami - ktoś zatrudnia się na dział RTV a za chwile przymusowo może trafić na warzywa a jak się nie podoba to spi#####ać. Poza tym pracownicy są często wypożyczani do innych zadań nie mających nic wspólnego z rzeczami którymi sie powinni zajmować np po likwidacji dawno już temu posady magazynierów (bo podobno sie nie opłacało) sporo ludzi zostało zdegradowanych do pracowników działów co skutkowało obcięciem pensji oraz czasu pracy jednak że automatycznie każdy pracownik działu otrzymał nowe obowiązki które dotychczas wykonywali kompetentni ludzie na stanowiskach magazynierów. Każdy musiał mieć zezwolenie na kierowanie wózkami widłowymi no i każdy je otrzymał ... po trzygodzinnym (!!!!!!!) kursie który polegał na zdaniu egzaminu pisemnego którego odpowiedzi dyktował pan egzaminator, dodatkowo egzamin praktyczny polegał na podjechaniu metr po lini prostej do palety podniesienie jej, opuszczenie jej, i odjechaniu kawałek do tyłu... z takim szkoleniem przymusowe manewrowanie zdezelowanymi wózkami jakie posiada real w Bytomiu wąskimi przesmykami na magazynie graniczy z cudem ale nic to bo każda kontrola jakie sie tam odbywały była ustawiona i kilka dni przed panował ogromny haos ze sprzątaniem magazynu zeby na czas wszystko było jak należy przynajmniej z pozoru. Czwartkowe wieczory (wprowadzanie nowych promocji) to istna walka w szczególności jeżeli chodzi o stawianie wysp na paletach których wiecznie brakuje i każdy podbiera drugiemu. Pozatym kierownicy działu często każą przestawiać towar z regału na regał tylko po to żeby znaleźć zajęcie dla pracowników. Malo tego bo często były sytiuacje takie że kierowniczka kazała mi cos przestawić po czym przychodził główny kierownik i kazał układac z powrotem wszystko jak było. Pracowałem tam 8 miesięcy zwolniłem sie i przeszłem do: TESCO w Tarnowskich Górach ul. Zagórska Pracowałem tam tydzień jako konsultant RTV z czego wiekszość tego czasu zabrało szkolenie. Po wejściu na sklep i poznania wizji kierownika działu uznałem że pracując tam można się umysłowo cofnąć. Kierownik zakazał wręcz demonstrowania sprzętów klientowi czyli klient powinien kupić np wieże stereo na ślepo. Malo tego, prawo konsumenta do zwrotu towaru ograniczył do 3 dni uznając ze to ze sie mówi że niby 2 tygodnie to jest wymysł klientów i żeby pod żadnym pozorem nie informować ludzi o tym a jakby co to mówic że tylko 3 dni. Pozatym kierownik był tak pedantyczny że co przechodził to gdzieś wycelował jakis paproch i w poniżający sposób kazał go zbierać pracownikowi mimo tego że sam miał go na wyciagnięce ręki. Takie przygody miałem będąc kilka dni na sklepie a co dopiero gdybym tam miał byc dłużej..... nie warto poza tym etaty nie pełne i zarobki daremne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan71
czy nordhaus polska jest oszukańcza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aika78
Ja mam 3: - ATV Film Łódź Piotrkowska 63 a maja swoje filie w calej polsce właściciel szukaco chwile albo sekretarki albo asystentki albo menegerow itp ...generalnie chodzi o to zeby ludziom wmawiac ze beda gwiazdami cykac im beznadziejne fotki bez przygotowania i brac za to kase .. a przy okazji spac z szefem - Hotel Górski Proszenie bez umowy pracuj na czarno jak polowa zalogi - STD Jakmar obiecanki cacanki na poczatku obiecuja a potem wywalaja z powodu zlego humoru i dlatego ze wspolniczka szefa ma za duzy tylek a ty nie ... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aika78
mam kolejna ha ha wysyłałam dziś maile w sprawie pracy i przed chwila otrzymałam odpowiedz Witam, Dostalem od Ciebie maila z zapytaniem o prace w Hotelu. Prosze wejsc najpierw na strone www.clv.pl/e i rozwiazac TEST IQ i wyslac mi wynik swojego IQ, takie sa wstepne warunki przyjecia do pracy. Pozdrawiam, Adam Faszer Business Consulting oszusci marnuja tylko nasz czas a ja nie mam kompa w domu wiec wkurza mnie to na max !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaspadlazdrzewa
ja bym to zglosila na policje. to jest zwykly naciagacz, a zeby poznac wyniki testu trzeba wyslac sms-a, ktory kosztuje cos kolo 10zl, a na stronie pisze ze jest aktualnie promocja. ja sie dalam nabrac, ale tak weszlam na strone ale gdybym takiego e-maila jak ty dostala to zglosilabym to na policje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
ALVO Grupa Gastrometal w Śmiglu - MOBING, zastraszanie, wyzysk + zwalnianie pracowników za byle co...., zero kultury pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
Chciałabym Was ostrzec przed firmą ContactPoint na ul. Młynarskiej 11 w Warszawie. Na rozmowie kwalifikacyjnej kłamią co do stawek. Obiecywali 10 zł brutto... mam 7,5 zł netto. Mówili też o prowizji od sprzedaży 10 zł. Minimalna prowizja (a większość taką osiąga) to uwaga... 50 GROSZY. Miało być płatne szkolenie 3zł za h. Ha! Przychodziliśmy tam przez 4 dni średnio po 6h i nie dostaliśmy za to NIC. Nie wspomnę już o ich "elastyczności". Nie ma ŻADNEJ!! Są godziny, które wybiorą liderzy i w takich trzeba przychodzić. Biorą teraz dużo osób do pracy, żeby jeszcze więcej zwalniać. Nie ma w ogóle stanowisk! Czasami musisz czekać 2h żeby móc pracować. Jeśli nie wyrabiasz sprzedaży a ciężko coś wcisnąć ludziom np. na pakiecie Ery to zostajesz odsyłany do domu. Trzy takie przypadki i out... wyrzucają Cię z pracy. Ta firma to złodzieje i oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W JEDNYM KŁAMIESZ JEDNAK
MÓWISZ , ŻE OBIECALI 10 zł brutto , A DALI 7,50 netto. TY WIDAĆ NIE ROZUMIESZ SŁÓW netto , ani brutto. POCZYTAJ , NAUCZ SIĘ ZANIM PONOWNIE ZROBISZ Z SIEBIE IDIOTĘ NA FORUM. Do reszty się nie wypowiadam , bo nie znam firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waternymph
10 zł brutto czyli z VAT, 7,5 zł netto czyli bez VAT. nie wiem co widzisz w tym trudnego? dla mnie nic, ale najwyraźniej są ludzie, którzy tego nie rozumieją... ech :/ żal. a i nie komentuj jeśli coś przerasta możliwości Twojego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waternymph
a i jeszcze! podatek od umowy zlecenie to 13%, także myślę że w tym polegał błąd TWOJEGO myślenia. to się popisałeś... brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGENCJA TECHNOSERVICE GDAŃSK
Pół roku temu pracowałem za posrednictwem AGENCJI TECHNO SERVICE Z DAŃSKA w hurtowni farmaceutycznej w OSOWEJ w gdańsku o nazwie FARMAKOL. Do dziś nie dostalem pensji za przepracowany miesiąc!!! Chodze i pytam: a głupkowata sekretarka z tapetą na pół cm z AGENCJI PRACY TECHNOSERVICE mówi mi - "ale my juz nie mamy podpisanej umowy z hurtownia FARMAKOL".... powiedzcie co ja am robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialkis
///Commercial Union...niby znana firma, ale... Wysłałam CV na ogłoszenie umieszczone w internecie, stanowisko: doradca klienta. Myślałam,że bardziej będzie się ta praca wiązac z siedzeniem za biurkiem i obsługą klientów, którzy do tego biura przyjdą. Dziwne było to,że nie stawiłam się na spotkanie bo wypadło mi inne, atrakcyjnieszje w podobnej godzinie./// To już wiele mówi o tej osobie. Roszczeniowiec szukający ciepłej posadki, gdzie można sobie paznokcie malować i gadać na gg. ///Na nastepny dzień Pan, z którym bylam umowiona zadzownił do mnie z pytaniem dlaczego się nie stawiłam. A co go to do cholery obchodzi! Kazał mi się tłumaczyć, oczywście odpowiedziałam grzecznie,że to chyba moja indywidualna sprawa i nie widzę powodów do tłumaczenia się obcej osobie./// Oczywiście dać znać, że się nie będzie na spotkaniu to tak zaawansowany savoir-vivre jak jedzenie Homara na przyjęciu w Ambasadzie. Brak szacunku do innych i do ich czasu = brak szacunku do siebie. Polecam szukać pracę w urzędzie, chociaż kończą się już czasu eldorado, fochów i picia kawy przez 3 godziny. ///Na co Pan zaczął się mnie dopytywać gdzie jestes ubezpieczona na życie,czy wybór był przypadkowy i czy wiem że *** jest najlepszy:/ Zadzownił znowu po tygodniu z pytaniem czy może jestem jeszcze zainteresowana ofertą pracy. A widzę,że ogłaszają się 3 razy w tygodniu w portalach./// Oczywiście ubezpieczenie na życie jest dla frajerów i jepiej sobie zrobić sobie tipsy czy kupić kieckę. To, że firma się ogłasza a ten Pan dba o swoje interesy to też bardzo podejrzane i dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy to podstawa! ja też na pewno nie poszłabym do takiej pracy gdzie nie można sobie malować paznokci i siedzieć w Internecie. W końcu po to się chodzi do pracy, helołłł. Zupełnie nie rozumiem tego faceta! dzownił i pytał dlaczego nie przyszłaś? a co go to interesuje? Może Ci się nie chciało? a Co z tego że on zarezerwował swój czas dla Ciebie? ŻAL!!! Nie wróże Ci dobrej kariery! Ja na pewno nie zatrudnia takiej osoby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialkis
sorry , ale jestem pp_je_bana piszę teksty z sufitu , i nawet nie zauważyłam , że nie ma już Comerc. Union tylko aviva Kórna , kto znowu zabrał te pie...ne klamki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibee
Przez ostatni miesiąc pracowałam w firmie Call Centre w Łodzi. Niesety nie doczekałam się żadnej umowy i obawiam się że nie dostane należnej mi wypłaty za miesiąc. Mają płacić dopiero pod koniec listopada. Strasznie kręcą i boje się tam pracować kolejny miesiąc bo mam podejrzenia że oni wykorzystują ludzi. Proszę doradźcie mi co mam zrobić w tej sytuacji?? A może ktoś miał podobną sytuację... Z góry dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły pracownik
Witam, dzisiaj otrzymałam ofertę pracy w firmie LOG PLUS mieszczącej się przy ul. Wolska 7 poznań czy ktoś pracował dla tej firmy ? chciałabym zasięgnąć opini na temat tej firmy, przede wszystkim na czym polega praca w tej firmie, jakie są zarobki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Strzałkowicz
Witaj. Ja pracuję w tejże firmie tj. LOG PLUS . Tak w skrócie jest to firma zajmujaca się spedycją. Zarobki bardzo dobre , ja mam podstawę 2500 brytto plus 2,75 za jedną RWBS. Dziennie jestem w stanie przerobić 20-30 RWBS , czyli średnio 25 X 2,75 = 68,75 X 20 dni roboczych = 1375 zł + 1680 netto to daje obłożone 3.000 netto mieś. A rekordziści to robią dziennie do 45 RWBS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły pracownik
co to jest,,RWBS.,,? co należy do Twoich obowiązków? może pamietasz rozmowę kwalifikacyjną? o co się Tobie pytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Strzałkowicz
Nic nie jarasz , a do pracy chcesz iść. RWBS to skrót od czynności , które będziesz wykonywał: R - ręcznie W - wydobyta B - beczka S - szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK WALCZAK
BARDZO POPIERAM POMYSŁ UTWORZENIA OSZUKAŃCZYCH FIRM NA TYM FORUM !!! BRAWO TAK TRZYMAĆ,DOŁĄCZYŁ BYM JESZCZE FIRMY KTÓRE OSZUKUJĄ NA TAK ZWANYM POŚREDNICTWIE KREDYTOWO-POŻYCZKOWYM-FIRMY TYPU PROFI -CREDIT,BOCIAN,PROMINENT,OPTIMA,DOBRA POŻYCZKA,DOBRA POŻYCZKA GOTÓWKOWA, DUO,, CHWILÓWKI,, ITD. OCZEWISTE ,ŻE DOŁANCZAM TURBO-MEGA OSZUSTA WYZYSKIWACZA GRASUJĄCEGO PO CAŁEJ POLSCE ,SIEDZIBE MA W WARSZAWIE PRZY UL .TANECZNEJ18 A NAZYWA SIĘ............TOTOLOTEK SA. ZAKŁADY BUKMACHERSKIE.......................JEST TO WYJĄTKOWO PERFIDNA GRUPA OSZUSTÓW.SZCZEGÓŁY OD JAKIEGOŚ CZASU PODAJE W MYCH ARTYKUŁACH O TOTO........... NA TYM FORUM ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK WALCZAK
KOREKTA DO POWYŻSZEGO ; CHODZI MI O UTWORZENIE NA FORUM LISTY OSZUKAŃCZYCH FIRM A NIE OSZUKAŃCZYCH FIRM ...... ,,ZJADŁEM WYRAZLISTA,, PARDOMAS I POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szaleńca Marek Walczak
Myślę , że wystarczy intensywny kurs czytania ze zrozumieniem. Bo pisać to my umiemy , ale przeczytać i zrozumieć................ \ Niestety , Polacy jako Naród kochają , jak ich ktoś robi w Ch_uja. Gdybyśmy przeczytali , ze zrozumieniem programy wyborcze to w sejmie nie powinno być ani jednej osoby sprzed 2000 roku !!!!!!!! Bo nie ważne kto rządzi , wzyscy mają mten sam złodziejski program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYPRIO SUN HOLIDAYS
W WARSZAWIE, TRAGEDIA JAK POCZYTAŁAM NA INNYCH FORACH. NIE IDŹCIE TAM PRACOWAĆ. BYŁAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ, PANI KATERINA (STARA CYPRYJKA) WŁAŚCICiELKA JUŻ NA SAMEJ ROZMOWIE POWIEDZIłLA, ŻEBYM POMOGŁA JEJ ZADZWONIĆ DO OPERATORA KOMÓRKOWEGO BO ONA NIE WIE CO ZROBIĆ I JESZCZE KAZAŁA MI ZNALEŹĆ W INTERNECIE JAKĄŚ FIRMĘ, KTÓRA ZROBI WIZYTÓWKI W TYM Z MOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM. ZAPALIŁA MI SIĘ W GŁOWIE CZERWONA LAMKA Z JAKIEJ RACJI MAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ JUŻ SIEDZIEĆ W JEJ BIURZE I ZAŁATWIAĆ SPRAWY....POMYŚLAŁAM...W TAKIM RAZIE OD CZEGO MA PRACOWNIKÓW? WIDZIAŁAM JESZCZE 2 LUB 3 BIURKA W DRUGIM POKOJU. ROZEŚMIAŁAM JEJ SIE W TWARZ I WYSZŁAM. MIAŁAM JESZCZE 2 INNE ROZMOWY KWALIFIKACYJNE TEGO DNIA. PO POWROCIE DO DOMU POCZYTAŁAM SOBIE NA FORACH "OSZUSTKA" ,"WYZYSKIWACZKA" ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×