Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwww

33t c

Polecane posty

Gość wwwwwwwww

kto jest w 33 t c niech sie zglosi.Prosze napisz mi jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunek
38tydzień:) pamiestam ze w 33 tyg robilismy z mezem remont w domu i czulam sie b.dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
a ile warzył w tym czasie dzidzius.juz bym chciala byc na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
basia a ile warzył w 33 tc Twoj dzidzius??Ja jak narazie czuje sie dobrze ale raczej bede miala ciecie cesarskie bo mam polozenie miednicowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzidziś ważył 2200g w 31/32 tc pani doktor powiedziała ze całkiem spory , ułożenie juz było główką w dół tak jak do porodu, u Ciebie dzidziuś może sie odwrócić wiec jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
tylko moj w 32 mial 2338kg i lekarz powiedzial ze prawdopodobnie sie juz nie przewroci glowka w dol bo jest juz za duzy.ale i tak sie trzeba cieszyc bo bede miala duzego dzidziusia.a teraz ile Twoj wazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
a pani doktor nie mowila Ci ile bedzie dzidzius prawdopodobnie wazyl przy porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona troszkę
hej dziewczyny, ja jestem obecnie w 31 tc a mój dzidziuś waży 1343 g, czy to trochę nie za mało? jak tak czytam że Wasze ważą ponad 2 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko,bo planuje na 33 tc daleka podroz autobusem...teraz mam 27tc.co sadzicie o tym? P.S.Slub brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
nie matrw sie napeno jeszcze dzidzius przybierze na wadze.Ja sie matrwie bo jest odwrocony glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
jak sie tylko dobrze czujesz to jedz na slub,ja w 33 lepiej sie czuje niz na poczatku ciazy.a przeciez ruch jest wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile teraz waży bo juz na usg nie ide, poza tym często waga z usg jest nieprawidłowa bo to tylko przypuszczenia... jak bedzie tak bedzie trzeba czekac i tyle. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×