Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamanka08

niebywały temat

Polecane posty

Gość mimikka
jejku a po co rozjasniac skoro mozesz kupic wosk do depilacji twarzy i usunać za jednym machem????Nawet rozjasnione wasyki wygladaja paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie wymagania
do rozjaśniania to jest rozjaśniacz do włosków na twarzy sally hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie wymagania
ale zgadzam się, lepiej usunąć niż rozjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikka
a w szczegolnosci w sloncu...czasami widze takie lski z takimi bląd wąsami ktore az świecą w słoncu...okropnosc!wasikom mowimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikka
co ??w ciagu tygodnia???Ja depiluje sobie co miesiac a nawet 1,5 wiec wydaje mi sie to niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 29
jak zaczełam chodzić do kosmetyczki na wosk byłam przerażona zaczeły mi odrastać ciemniejsz i grubsze do czasu pózniej albo mi nie odrastały albo były słabiutkie i cienkie (zostały mi ze 3 upierdliwce ciemnuchy po bokach) dodam, że przerabiałam już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 29 - wszystko, to możesz mi przybliżyć CO konkretnie? słyszałam, że najlepiej do kosmetyczki, bo wosk w drogeriach jest słabszy, że można rozjaśniać wodą utlenioną, ale po jakimś czasie zostają żółte plamy na skórze, których nie daje się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 29
woda utleniona czy rozjaśniacz odpada tak do końca życia:( zresztą robią się sztywniejsze, prawda jaśnieją ale to ładnie nie wygląda zwłaszcza w słońcu. Wosk w domu próbowałam raz wyjdzie raz nie( nie wyszło na wesele koleżanki):O maszynka czy kremy odpadają z wiadomej przyczyny Cena wosku u kosmetyczki 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 29
za 5 kosmetyczka mi usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 29
ale jak mieszkasz w duuuużym mieście to myśle, że wszystkie tym podobne i nie podobne zabiegi są droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dodam jeszcze co mi pani doktor od depilacji powiedziała na temat tego wąsika - bo ona sobie robiła. tylka jak już laser to tylko LIGHT SHEER - jest najskuteczniejszy. (ja do niech do łodzi na depilację dojeżdżam z warszawy, bo mnie ceny warszawkowe powaliły :o) ona jest taką bardzo ciemną brunrtką z bardzo jasną karnacją - i robiła wąsik kilka razy ponad rok temu. teraz czasami jeszcze jej się jakiś włosek pojawia - więc go dopala - to zależy od karnacji i włosów, ale te 3-4 zabiegi to może być mało. ale moim zdaniem warto - ja miałam kłopotliwe bikini i po jednym zabiegu wypadły wszystkie włosy które akurat wtedy były w fazie wzrostu (dlatego robi się kilka zabiegów - bo włsoy rosną w róznych fazach) warto dla własnej wygody i komfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0
Hej dziewczyny.. Czytam to co pisałyście i zastanawiam sie czy ja majac 14 lat powinnam tak zrobic? TEz mam takie wąsiki i juz mnie szlak trafia ;( nie wiem co mam z nimi zrobic :( dziewczyny pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys 25
ja tez mam ten problem,ale nie przejmuje sie nim tak jak kiedys!jak sie komus nie podoba to niech sie nie patrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulas xD
ja jak rozjasnilam wodą utleniona to po paru tygodniach mam ciemniejsze włoski jestem w kropce, bo nie wiem co mam teraz zrobic. Nie widać ich tak bardzo z daleka, ale ja z bliska sie przyjzec mam wąsiki.I sie ich bardzo wstydze :(. A wyrwać nie chce bo bedą po paru dniach widoczne :(. Są może jakieś kremy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankalalala
Są kremy, ja używam z Bielendy Vanity- krem do depilacji ciała, twarzy i bikini dla skóry wrażliwej. włoski co prawda odrastają po tygodniu ale zauważyłam ze jest ich mniej. z tego co wiem najlepsza jest depilacja specjalnym woskiem- choć bolesna to skuteczna. Krem może podrażniać i uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaX
ja jetem blondynka z bardzo jana karnacją i niwieme jak wy ale ja mam te wąsiki nie pod nosem tylko badziej sboku tak nad kącikami ust ...... niewime czy w moim wikeu (14) opłaca mi si eje depilowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×