Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ekstra

Wielkość fiuta

Polecane posty

Dziewczyny jakie lubicie? Ja mam 16 cm. w porywach, moja laska mówi że to wystarczy, nic ją wtedy nie boli a i do uzi wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty uwazasz za dziwny rozmiar ?:) A penis tak to juz jest im wiekszy tym wieksza powierzchnia tarcia ... tym wieksze doznania... oczywiscie w granicach rozsadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie kumpli tak nie sluchaj , bo tylko kompleksow sie nabawisz ;) pracuj nad technika , nie liczy sie wielkosc a jakosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że rzy 16 cm nie brakuje, a technika no cóż, pracuję nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co chlopaka na prozno martwisz??? nie sluchaj go , chyba ze On wie to z wlasnego doswiadczenia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroka jestem
a obwod :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szubrawiec , a gdzies go zostawil chlopie???:D:D:D ekstra--->>>18cm i mi to jak najbardziej odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szeroka
cienki bolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikaa
mały, na prawdę mały - i na szerokości i na długości. Miałam kiedyś partnera o podobnych rozmiarach sprzętu i powiem tylko, że było średnio. nie żeby od razu jakaś tragedia, ale bez rewelacji. no i niektóre pozycjie nie były nam dane :-P ale też mu mówiłam, że jest ok, bo jak mozna powiedzieć coś innego własnemu facetowi?? teraz mam partnera o lekko ponad 19 cm członku i znacznej 9 proporcjonalnej ) grubości i jestem bardzo zadowolona :-) już na sam jego widok ( po raz pierwszy ) powiedziałam aż na głos "wow" :-D wypsneło mi się hihi no i jest super - wszystkie pozycje nam wychodzą, doznania lepsze, nic nie boli ( no..czasem) no i wizualnie miodzio! i nie zamieniłabym go z powrotem na poprzedniego za żadne skarby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×