Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa jak diabli

sloiczki boboowity sa do dupy

Polecane posty

nawet nie... ochydne...rzygac mi sie chce od tego.. bedac dzieckiem jesli sprobowalabym jako pierwszego normalnego w miare jedzenia zupki bobowity - chyba mialabym uraz:O jak mozna taki syf produkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
tez tak uwazam, dawałam je nieraz dziecku ale zadko i nie chciał jesc. Lepsz sa gerbera, przynajmniej tak nie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko ma przeciez inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Ładna ta twoja dzidzia,moj synek też jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie Gerber jest
najgorszy w smaku, dziecko nawet nie chce go widzieć. Woli Bobo-vitę, ale to też nie jest szczyt marzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja najbardziej lubi hippa. ma ciekawe zestawienia smakowe- spróbujcie jagnieciny z ziemniaczkami i koperkiem- pyszne mala uwielbia to danie. Z gerbera lubi to z kukurydzą a bobovity jej nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfde
to gerbera wycofali z powodu znalezionego szkla w sloiczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak podobno
w gerberze znaleziono szkło w słoiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfde
super to swiadczy i o kontroli jakosci i o linii produkcyjnej tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w jablku gerbera
znalazlam komara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nie smakuja
Dla mnie wszystkie zupki w słoiczkach śmierdzą, są mdłe i nie mogę na nie patrzeć, ale córka się nimi zajadała. Także tymi z Bobovity. Dzieci rzeczywiście mają inny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze w te warzywa kupowane na targu.. marchewka jest prosta jakby ja \"robili\" od linijki - normalne marchewki tak nie wygladaja:O to samo ziemniaki i inne warzywa.. wole zaczac od sloiczkow- poza tym deserki sa przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nie smakuja
Możemy robić same, ale gdzie ja kupię jagnięcinę, baraninę, królika i indyka? Jak kupię, to zapłacę za to majątek.:( A chciałabym, żeby moja córka miała urozmaiconą dietę, a nie tylko kurczak i kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze to jagniecina i indyk a nie kurczak i kurczak bo ja tam róznicy i tak nie wyczuje w takim słoiczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
przynajmneij widzisz co dziecku dajesz, masz pewnosc ze swieze i nie jakies ochlapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też nie smakują
Pewności nigdy nie masz, bo nie wiesz czym takie warzywa kupowane na targu były pryskane. Poza tym kiepska ze mnie kucharka. Sama niechętnie jem zupy, które sama ugotuję, a co dopiero miałabym to dać dziecku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam dałam dzisiaj. ugotowałam jak w poradniku osobno marchewke osobno miesko potem wszystko z woda mineralna do tego misiowy ogrodek zmiksowalam dalam i wycierałam z podlogi... mała zwymiotowala... ale tlumacze sobie ze to przez zabki bo dzis nic nie chce jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×