Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

igusia777

Co sadzicie o środkach czystości W 5 , które można kupić w sklepach LIDL ?

Polecane posty

Otworzyli u nas kilka dni temu sklep LIDL. W przystępnej cenie można tu kupić środki czystości W5. Jestem ciekawa, czy ktoś z was używał ich i jaka jest wasza opinia o ich skuteczności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfde
a ja jestem ciekawa jakiej wyszukiwarki uzylas szukajac odpowiedzi na swoje pytanie. Bo cos chyba szwankuje skoro nie znalazla blizniaczych topikow na tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre i tanie
wszystkie , które używałam są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
najlepsze za tę cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam,szczególnie przypadły mi do gustu te ze spryskiwaczem od osadów i kamienia,ja czyszczę nimi baterie i lśnią potym jak nowe.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak polecacie
sie sprawdza ten płyn do szyb z tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaW5
Z serii W5 sprawdza się wszystko! Od płynu do mycia szyb do proszku do prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo wszystkim za opinie. A ty asfde bardzo zgryźliwa kobieta jesteś- a może masz okres? Uśmiechnij sie - będzie ci łatwiej iść przez życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonny
Tak, rzeczywiście W5 działa rewelacyjnie. Płynem do kuchni doczyściłam szybę w piekarniku, której żadne inne środki wcześniej nie dały rady. Niestety po tym wyczynie przez dwa dni bolało mnie gardło. Podczas przecierania obudowy starej lodówki razem z płynem ścierał się również biały lakier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam WB do szyb i jest rewelka, nie ma żadnych siwych mazów jakie się pojawialy kilka dni po uzyciu innego spryskiwacza, proszku do prania jeszcze nie próbowałam, ale płyn do naczyń również rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypróbowała z tej serii nabłyszczacz do zmywarek- niczym nie rózni sie od tych najdroższych, kosztuje niecałe 5 zł. Dziś rano umyłam też pierwsze okno płynem do szyb. Bardzo dobry- te które ostatnio stosowałam zostawiały koszmarne smugi. Będę próbowała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyści super ale strasznie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena111111119
witam, są rewelacyjne najlepsza jest pianak do czyszczenie okien oraz płyn do czyszczenia kabin prysznicowych wystarczy spryskać i spłukać wodą i nie ma żadnych zacieków od mydła czy osadu z kamienia od wody. właśnie skończył mi się płyn do prysznica a w lidlu można go kupić tylko gdy jest akcja W5, dlatego moje pytanie brzmi czy można w internecie kupić gdzieś właśnie środki czysztości z serii w5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja cala chalupe przelece plynem do naczyn, nie kupuje 100 swinstw jak inne osoby i chalupa az lsni, czego nie moge powiedziec o domach, w ktorych az sie roi w kazdym zakamarku od srodkow czystosci, a syf wszedzie......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc nawet myjac plynem do naczyn jest syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są wcale takie najgorsze. Ale ja jednak wole środki sprawdzone od lat. Najczęściej to używam ludwika - płyn do mycia naczyń czy mleczko do czyszczenia. Z wszystkimi produktami grupy inco możesz zapoznać się na stronie http://www.inco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jakość szczególnie nie mogą się pochwalić dobrym działaniem. Znam wiele innych środków czyszczących lepiej w podobnych cenach. Sprawdź sobie np. na www.domowy.expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj łatwo się naciąć na słabego dostawcę więc środki czystości wolę zamawiać w takiej firmie jak www.hurtoownia.pl gdzie cena idzie w parze z jakością i produkty są z odpowiednimi atestami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×