Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa

Chcę zmienić pracę!!

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa

Pracuje w pewnej prywatnej firmie po 10 godzin za 800 zł. Mam dość!!!!!!!!! Od miesiąca szukam pracy.... i nic. Chce mi się płakać, załamuje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
pracuje po 10 godzin dziennie.Nie mamy listy obecnosci a prace wykonac trzeba. Szefa nie interesuje jak dlugo siedze w pracy. Mam umowe na czas nieokreslny i zarabiam 800 zł na m-c. Co moge zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
aga - mozemy sobie podac rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Widzę że nie jestem sama. Z mojej firmy ludzie non stop odchodzą. A ja juz tu siedze rok czasu. Mam szefa chama!! Traktuje mnie jak śmiecia. Mam rodzinę ...muszę pracować, ale ..... ja już tu nie daje rady....na samą myśl mdli mnie że muszę tu przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic
Ja mialam pracowac za 800 zł 8hodzin dziennie ale przez cały tydzien, razem z weekendami!! Po tygodniu zrezygnowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
uu - witaj w klubie marnie zarabiających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic
I szukam pracy przeszlo miesiąc i tez znajduje takich podobnych wyzyskiwaczy.... co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też, wytrwam do końca miesiąca...zarobki nie sa złe, ale ja się w takiej pracy nie czuję dobrze :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Ja za nic w świecie nie chcę pracować w weekendy.A zwłaszcza w niedzielę. To jeszcze nic----- dobrze zrobiłaś......ja moze tez kiedys się odważe z tąd odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Vinga - a Ty co porabiasz?? Na jakim stanowisku pracujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno jest tak cudownie... :( A później jeszcze pieprzą w TV, że praca jest tylko Polakom pracować się nie chce. Tylko nikt nie wspomni za jakie pieniądze i na jakich warunkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic
Zrobiłam moze dobrze ale ponad miesiac jestem na utrzymaniu chlopaka i bardzo mnie to męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
aga - ja pracuje tam juz 2 lata. 2 tygodnie temu zlozylam wypowiedzenie. szef byl w szoku, bo najwiecej prcy jest teraz a ja zlozylam wypowiedzenie. Nie mam innej pracy, ale to jest wyzysk. zaluje ze tak dlugo zwlekalam z wypowiedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
A skąd jesteś jak tak czytam to mam wrażenie że to ta sama firma w której ja pracowałam po 10 godz.800zł.szef cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic
Zrobiłam moze dobrze ale ponad miesiac jestem na utrzymaniu chlopaka i bardzo mnie to męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Pytasz się skąd jestem . szczerze.....to ........boje się powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
aga - ja moglabym zalozyc identyczny topik. Jakbym czytala o swojej pracy i swoim szefie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
to jeszcze nic.......miesiąc na utrzymaniu to jeszcze nie jest tak źle. Szukaj pracy.....trzymam kciukasy za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Nie ok jeżeli nie chcesz zrozumiem:-)ja mieszkam w małej miejscowości i wszędzie tak ludzi wyzyskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
dziewczyny - czy wy mialyscie w pracy liste obecnosci lub liste ulopów? u mnie nie istnialo cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
U mnie była lista obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Jej jak wspomne:-(małe dziecko a ja po tyle godzin w pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
zaluje, ze 2 lata potrzebowalam , aby zlozyc wypowiedzenie. Nie mam innej pracy na oku a poczulam ulge ze stamtad odchodze. Poza tym stres w pracy byl potworny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
agaa, piszesz, że za nic w świecie nie chcesz pracować w łikendy...ja nie-STETY pracuje, w 3 niedziele w miesiącu, i w soboty. Ale ma to swoje plusy-biorę 1500 zł + premia. A skoro tak sie zarzekacie, w łikendy nie, na noce nie, to nie dziwie sie, że nie mzoecie znaleźć dobrze płatnej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Dobrze zrobiłaś ja nawet jak do wc wychodziłam to już krzyk :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
3 niedziele w miesiącu i w soboty jak się ma rodzinę to nie jest to za wesoła sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
z perspektywy czasu uwazam, ze nie ma co wybrzydzac. Jesli zarobki sa wysokie to mozna pracowac w soboty i niedziele. wiadomo, ze w tygodniu bedzie wtedy przyslugiwac dzien wolny. Najwazniejsze aby nie bylo w pracy wyzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
i jeszcze jedna rzecz jest wazna - szef powinien docenic fakt, ze siedzisz dluzej w pracy. jesli udaje, ze nie widzi tzn. ze to jest wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
do autorki - ja tez mam małe dziecko i widuje się z córką 2 godzinki dziennie. Tak bardzo za nią tęsknię. I tez jak wychodze do wc to jest krzyk.Dzis mi się oberwało że przełaczyłam telefon na handlowy dział. uu- ja i tak Cie podziwiam za to że zrezygnowałas z tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
uuu - u mnie jest lista obecności ,a le co z tego jak nie wpisuje sie tam godzin. A dostac urlop to już jest w ogóle szczyt marzeń. Miałam maksymalnie 3 dni urlopu w maju i 3 dni we wrzesniu. A zachodu przy tym urlopie bylo tyle co nie miara. Chcoałbym pracowac po 8 godzin choć za 1000 zł. Chciałbym widziec się z moim dzieckiem , miec życie prywatne. Czy tak dużo chcę ??? Może faktycznie się użalam, ale teraz córka poszła do przedszkola i brakuje mi na opłaty. Muszę coś zrobić!!! Tylko co jak ofert pracy dla kobiet jest tyle....ze szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×