Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa

Chcę zmienić pracę!!

Polecane posty

Ja pracuję w Centrum Rehabilitacji..rozliczam NFZ do 10 powinnam rozliczyć a ja jeszcze raportu statystycznego nie wysłałam..tzn wysyłałam już 3 razy ale za kazdym razem kwestionują...nie mam ochoty się tym dalej zajmować...wolałam pracę w rejestracji medycznej :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
A ja wziełam że tak powiem... olałam to wszystko,miałam dość pracy po 10 lub 12godz.i za grosze:-(chyba zwariowałam wziełam duży kredyt:-(ale za to teraz pracuję u siebie.Jest ciężko bo zaczełam niedawno ,ale cieszę się że starcza mi na opłaty czynsz za lokal rata kredytu zus itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
a ja pracowalam w brnzy prawniczej. wiem wiem... nikt w to nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Ja nawet swoją prace lubie...jestem sekretarką. Ale nie lubie tego miejsca, tego szefa , tycho godzin pracy i tych zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
do autorki - wiesz ja tez myśle o własnym biznesie tylko,że ja tchórz jestem i poprostu sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
zgadzam sie z tym, ze im wiecej ktos ma kasy tym wiekszy z niego sknera. przezylam to na wlasnej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
uu- faktycznie branża prawnicza i takie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Mój szef nigdy nikomy nie pomógł, tyle ludzi przychodzi z prośba o pomoc na biedne dzieciaczki, ja tym ludziom zawsze dam jakiegos grosza a szef nigdy i nawet nie chce z takimi ludzmi rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
wydaje mi sie, ze on czekal az sie zwolnie. przeciez gdyby chcial to by juz dawno dal podwyzke. Ja nigdy nie poszlam do niego po podwyzke. mam zebrac o 200 zl wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Branża prawnicza to naprawde małe zarobki:-(aga a podobno sekretarki tak dobrze zarabiają..ech..ja też jestem tchórz ale poszłam na zywioł co z tego będzie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
uu- ja poprosiłam o podwyzkę :-) i dostałam 50 zł . Na więcej nie mam co liczyć....nie w tej firmie. do autorki - gratuluję !!! A jesli mozna spytać w jakiej teraz jesteś branży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
dzieki tamtej pracy mam doswiadczenie, jestem operatywna, nauczylam sie zycia, mam tez nerwice. naprawde sie ciesze , ze stamtad odeszlam. a prace znajde na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Heh to zupełnie inna branża niż wasze...ale od zawsze to lubiłam projektować i szyć.Tak jak pisałam to nieduże miasto i tego u nas nie ma więc mam pracownie projektuję i szyję suknie ślubne.Obok pracowni jest salon, również inne salony też mogą kupować ode mnie suknie.Na razie są 2 właścicielki od od czasu do czasu dzwonią i zamawiają dany model są to salony oddalone o 50km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spedytor
Dziewczyny jak ja was rozumiem. tez chce zmienic prace. Niby mam fajnie 1000 zl na reke z 8 h. Zaczelam prace miesiac temu a juz mam dosc. jest tak ze pol dnia siedze i nic nie robie az nagle szef mi pisze ze mam to i to zrobic i to najlepiej na juz.Zyje w ciaglym stresie, oczywiscie wszystko robie z bledami bo nie mial mnie kto nauczyc. jak szef ma cos 2 razy wytlumaczyc to wielkie zniecierpliwienie. Mam dosc tej atmosfery i tego szefa, mam dosc tej pracy i szukam innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaaaaaaaaaaGGaaaaaaaaaaaa
Wiecie co...tak sobie myślę.....a może bym i ja założyła własny biznes??? Tylko jaki ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spedytor
Ja sie tez juz nad tym zastanawialam tylko pomyslu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×