Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość f.pompka

moją córkę wzdryga! ma 8 miesiecy

Polecane posty

Gość f.pompka

czy wasze niemowlaki tez tak czasmi wzdryga? tak jakby ją dreszcze przeszły. do tej pory sie tak tym nie przejmowalam, ale mialam ją dziś na kolanach i wzdrygneło ja tak mocno i dosć długo!!!!!!!!jestem przerażona! mam oczywiscie schize, ze to może początki padaczki... plis odpowiedźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.pompka
osz, od razu do lekarza!? moja mama była u znajomwj i jej wnuka (2 miesiace starszy) tez wzdrygnel), ale chce wiedzieć czy to sie zdarza większosci dzieci, bo jeden podobny przypadek to malo, zeby mnie uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.pompka
dosć długo--ok 2 sekund, czyli jak by dwa wzdrygnięcia za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.pompka
bo zaraz ktos pomyśli, ze dziecko telepało pół minuty, a ja siedzę na kafeterii spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.pompka
Ma Mani---no moją tak wzdryga od ok tygodnia. myślałam, ze to może początki przeziebienia, ale ona zdrowa jest. to mówisz, ze była badana na padaczkę...ojej, to ja też pójdę jednak do lekarza. edi33--takiej porady oczekiwałam (podpartej argumentami), a nie od razu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.pompka
moja córa miala robone usg główki 2 razy. ma małe torbielki, ale lekarze zgodnym chórem mówili, ze nic to. p.s. usg robione było profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala sie wczoraj
wzdrygnela jak zrobila kupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f pompka ja bym to skontrolowala. ja moze ejstem nadpobudliwa ale moja mała byla juz przebadana pod wszystkimi mozliwymi względami. przynajmniej mam pewnosc ze wszystko jest ok. pediatra mojaj córki jak mnie widzi to mówi ze idzie mama panikara ale co tam wypisuje mi skierowania bo jak do niej ide to jej wiecznie cos nawymyslacm ze warto by sprawdzic to i tamto a ona sie tylko uśmiecha. ja wole miec pewnosc ze wszystko sprawdzilam i niczego nie zaniedbalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka tez tak ma.ale ona robi tez czesto -i to chyba nie sa drgawki-tak dziwnie ramiona unosi do góry ,a przy tym zawsze ma usmiechnieta mine,nie wiem o co chodzi.moze poprostu ma taki nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal
moja niania wychowała 5 dzieci w czasach tetry i opowiadała mi, ze jej dzieci się tak włąśnie wzdrygały i za chwilę miała pieluchę do wymiany :) po prostu sikały, moich dwóch urwisów też tak robi i są zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie to zdarza od dziecka i tak mi zostało, nie wiem od czego, ale w niczym mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to złe porównanie ale
mój facet jest dorosły a wzdryga się notorycznie. Kiedy pytam jak on to czuje to on nie umie tego wytłumaczyć. Po prostu tak ma. Kiedy jest jakaś sytuacja stresowa to te odruchy robią się częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój 7,5 miesięczny syn też sie wzdryga jak robi siusiu:) no ale myślałam,że to norlmalne a tu chyba trzeba będzie powiedzieć lekarzowi,zresztą teśiowie mówli,że ich syn(mój mąż)też tak robił i to normalne,sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezanki syn czesto sie wzdrygal, nie tylko robiac siku - bylo podejrzenie padaczki, a okazalo sie, ze mamuska przedawkowywala mu witamine D3 (dawala tylko 1-2 krople dziennie, ale dla niego okazalo sie, ze to za duzo) i juz ladnych pare miesiecy walcza z nastepstwami - hiperkalcemia, zaburzeniami w funkcjonowaniu nerek. Ja bym nie bagatelizowala wiec, jesli to wzdryganie mnie by choc troche niepokoilo - pojsc i zapytac lekarza nic nie kosztuje, a mozna dziecku uratowac zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszzka
moja córeczka si ę też tak wzdryga ale wydaje mi się że potem robi siusiu, idziemy do lekarza to się może czegoś dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 8 miesięczna córeczka nigdy nie wzdryga. Radziłabym iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat bo moje 8 m-czne dziecko też się wzdryga, dosłownie przechodzą go dreszcze. Usg miał robione profilaktycznie w 3 m-cu zycia. Co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka tak się wzdryga gdy robi siusiu albo jak dotknie cos czego nie lubi np. trawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od alergi a alergia od grzybicy jest plesniawki od grzybicy tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Natali

Mam 6 miesięczną córeczkę i również wzdryga jak siedzi , wszyscy mówili, że robi siusiu ale nie zawsze była mokra pieluszka . Jak wylądowałam z mała w szpitalu ale nie z tego powodu to powiedzieli że to może być cewka moczowa jakieś lekkie zapalenie alllle nic nie było - krew też Ok. 

Ja myślałam że to może dreszcze bo chora ale nie miała stanu podgorączkowego nawet. Jak się okazało po rozmawiach  z mamami dużo dzieci tak ma i miało więc nie ma co aż tak przesadzać. 

Tak czy siak każda mama widzi czy coś się dzieje z dzieckiem aż tak niepokojącego - jak uważa  że tak to tym prędzej do lekarza. 

Przecież my mamy mamy instynkt. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Natali

Mam 6 miesięczną córeczkę i również wzdryga jak siedzi , wszyscy mówili, że robi siusiu ale nie zawsze była mokra pieluszka . Jak wylądowałam z mała w szpitalu ale nie z tego powodu to powiedzieli że to może być cewka moczowa jakieś lekkie zapalenie alllle nic nie było - krew też Ok. 

Ja myślałam że to może dreszcze bo chora ale nie miała stanu podgorączkowego nawet. Jak się okazało po rozmawiach  z mamami dużo dzieci tak ma i miało więc nie ma co aż tak przesadzać. 

Tak czy siak każda mama widzi czy coś się dzieje z dzieckiem aż tak niepokojącego - jak uważa  że tak to tym prędzej do lekarza. 

Przecież my mamy mamy instynkt. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×