Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla niemowlaczka

butki grzechotki

Polecane posty

moja mialą skarpeteczki z grzechotkami takie z rossmana... ale byla malutka i olewala wszystkie grzechotki. jak jej teraz zalozylam te skarpetki to myslała ze to zabawka i je zdjęla. nie polecam! bo niewiadomo czy to skarpety czy to zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka miala
takie skarpetki i tez nie polecam! Cały czas próbowała je zdjąć żeby wziąc do buźki. Takie coś to raczej jako zabawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niemowlaczka
kto jeszcze mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam te fioletowe z tylu i jeszcze inne niebieskie i jeszcze dostalam od znajomej biale swinki skarpetki fakt mlody sciaga je, i prubuje trafic do buzki, ale piore je w rekach w mydelku do kapania, ale sa zajmujace dla malucha i dobra zabawa do chodzenia nie bardzo polecam ale do zabawy jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niemowlaczka
i od kiedy dziecko sie tym interesuje ? od samego urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaczela tak po 4 miesiacu wczesniej miala serdecznie gdzies wszelkie zabawki i grzechotki. po 4 miesiacu zaczela sie rozglądac zaciekawiona dookoła patrzec na zabawki oglądac swoje lapki i nozki... no i wtedy skarpetki i buciki staly sie ulubiona zabawka. taz z 15 min zajmuje ich sciagniecie po czym nienadaja sie juz do uzytku bo sa obślinione na 10 strone. dlatego mala teraz chodzi w rajstopach albo w spioszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×