Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki głupi problemik

Chciałbym jakoś ozdobić książke- tylko czym?

Polecane posty

Gość Taki głupi problemik

Niedługo moja ukochana ma urodziny, kupiłem jej piękny tomik wierszy... ale to takie jakieś ascetyczne :-( Napisałem piękną dedykacje ale i tak wygląda skromnie, a chciałbym by wyrażała ona jakoś moje uczucie Niewiem, może jakiegoś ususzonego kwiatka wsadzić do środka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu upierasz sie przy ozdabianiu książki? moze bukiet JEJ ulubionych kwiatow? lub romantyczna kolacja? pomyśl, co ONA lubi i z czego bedzie się cieszyć - zawsze skutkuje :) a słowa...cóż, tyle rzeczy możesz powiedzieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki głupi problemik
Ponieważ nie mieszkamy w tym samym mieście i niestety ale prezentu nie będę mógł jej wręczyć osobiście tylko wyśle pocztą Dlatego też chce aby oprawa była najwyższa klasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącz jako zakładkę
zdjęcie swojego fajfusa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Świnki
No, eternity1302 ma świetny pomysł. Jeśli masz zdolności manualne to zrób takie pudełeczko. Napewno się Twojej dziewczynie spodoba nawet jak Ci średnio wyjdzie :) Ukochana doceni Twoje wysiłki i będzie szczęśliwa, że ma takiego kochanego misia. Możesz też kupić pudełko jakieś fajne, do środka włożyć tomik i np. serduszka jakieś plastikowe wsypać itp. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×