Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyszla mama23

ile mnleka powinno wypic 2 miesieczne dziecko ??

Polecane posty

tak jak w temacie... zaczelam odciagac pokarm laktatorem i nie wiem ile moja coreczka powinna wypic, to znaczy pije tyle ile chce ale nie wiem czy nie za malo i wogole, prosz o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgtt
moja wypijała 90 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mysza 90 ml wypijała w 1-2 tygodniu życia. W szpitalu dawali jej 50 ml przez pierwsze 4 dni i się awanturowała że mało. Położna na drugi dzień po wypisie również mówiła że to za mało. Dodam, że moje dziecko kochane miało 60 cm jak się urodziała tak więc jest większa niż standard i potrzebuje więcej ;). Niestety nie mam pojęcia jak się to przekłada na karmienie naturalne, bo moją małą od początku musiałam karmić butelka. Wiem, że jest jakiś przelicznik - ilość zjedzonego pokarmu na kilogram ciała dziecka. Gdzieś mi to wpadło w oko ale przyznam, że dokładnie nie pamiętam. Musiałabyś pogrzebać w necie może. Przyznam, że wydaje mi się, że 50 ml dla 2 miesięcznego dziecka to stanowczo za mało no ale tak jak pisałam, nie mam doświadczeń co do karmienia naturalnego. Może taki pokarm jest bardziej wartościowy i sycący. Pozdrawiam :-) Wg. rozpiski z puszki Nana: 90 ml 1-2 tydzień 3 miarki 7 razy dziennie 120 ml 3-4 tydzień 4 miarki 7 razy dziennie 150 ml 2-3 miesiąc 5 miarek 6 razy dziennie 180 ml 4 miesiąc 6 miarek 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×