Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna julie

Sposób na samotnośc

Polecane posty

Gość samotna julie

Rozpoczęłam walkę z samotnością. Umieściłam swoją ofertę matrymonialną na www.julie.pl/panie To jest poważny serwis i wiem, że napiszą do mnie tylko naprawdę zainteresowani trwałym związkiem panowie. A jaki jest Wasz sposób na znalezienie męża? Może przyłaczą się do mnie wszystkie panie szukające stałego partera tak jak ja i podziela się swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka32
Dlaczego chcesz od razu szukać męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna julie
Czuję się samotna. Latka mi lecą a ja ciągle jestem sama. Chyba serwis matrymonialny to jakaś nadzieja na znalezienie męża. Krąg moich znajomych jest już sparowany. Tylko ja jedna nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____to prowokacja___
śmierdzi nagonką do komercyjnego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oganika
Chyba nie wesz co to samotnosc. Jak ktos ma szanse cos z tym zrobic to robi to. I ma prawo sie tym cieszyc. Ja nie mam nic przeciwko serwisom randkowym. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____to prowokacja___
-> oganika - ochłoń na chwile. Mam profil na portalu ale nie na takim na którym sie płaci.... widzisz że to nowy portal - jeszcze nie wszystko działa , bardziej nastawiony na kasę niż wszystkie inne. Pod pozorem elitarności mydli oczy szukającym swojej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh m
to reklama nowego portalu moi mili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oganika
Bylam tam i było napisane, żejest bezpłatny. I w regulaminie też nie było nic, ze jakieś opłaty mogą byc w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mara_
usługa VIP jest płatna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oganika
juz wszystko w ramach oferty promocyjnej zjadlam 2 kg kupy dzieki czemu otrzymalam bezplatny dostep:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciaKrysia
a ja założyłam swój profil na mydwoje.pl i chociaż nie jestem najmłodsza to wierzę, że jeszcze znajdę drugą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejna
babciaKrysia, a co to jest to mydwoje.pl? też jakiś portal na którym można poznać miłość swojego życia? możesz powiedzieć o nim coś więcej? szukam takiego serwisu, najmłodsza też już nie jestem, i te wszystkie "randki" i "sympatie" nie są dla mnie, za dużo tam nastolatków i oszustów. potrzebuję czegoś poważnego. może ten mydwoje jest jakiś lepszy, skoro mówisz, że tobie się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell46
Ja też nie jestem najmłodsza, a miłość mojego życia znalazłam już po 3 miesiącach w normalnej agencji matrymonialnej. Tam trzeba podać swoje dane osobowe dlatego mniej się kręci różnego sortu typów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciaKrysia
na tej stronie mydwoje wypełniasz najpierw test osobowosci i dopasowujesz się do partnera a on do ciebie. to w sumie tak jak w biurze matrymonialnym, tylko wszystkie "wstepne formalności" załatwiasz z domu przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell46
No nie za bardzo. Test osobowości pisany z fantazją w domu, to co innego niż dane personalne spisane przez osobę prowadzącą biuro z dokumentów.. Do tego trzeba podać np. nr. sprawy rozwodowej. Ja próbowałam tu i tu i z całą pewnością stwierdzam, że jak facet już się pofatyguje do takiego biura to naprawdę mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginia38
oczywiście że są różne sposoby na to, żeby znaleźć kogoś dla siebie. ja osobiście nie zdobyłabym się na normalne biuro matrymonialne, bo to i nie w moim stylu, i jednocześnie trochę za bardzo jednoznaczne. wolę właśnie takie internetowe, ale "poważne" sprawy,takie jak choćby to wymienione wyżej mydwoje.pl. byłam na tej stronce i czytałam trochę o niej, oni tam też sprawdzają w miarę możliwości każdego z użytkowników, aby wykluczyć podszywaczy i "sponsorów". bardzo fajnie ten serwis wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakte
ja mam profil na mydwoje od jakiegoś czasu. miłości mego życia jeszcze nie spotkałem, ale wszystko przede mną. na razie poznałem za to kilka uroczych pań, z którymi świetnie się rozmawia i dobrze się dogadujemy. wg mnie warto było spróbować, choć ciągle czekam na tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzet
grucha pomaga zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja znajoma znalazła swoją miłość życia na tym mydwoje. Wysłała im z radości do biura tą wiadomość, a oni grzecznie poprosilli i czy mogą opublikować i tak jest na ich stronce. Ma ze swoim Grzesiem 87% dopasowania i obydwoje mówią, że ten test doboru naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak taaak
Ja nie moge, nie rozumiem ludzi, którym chcę się bawić w takie rzeczy. Tak to jest jeżeli widzi się w życiu tylko jeden cel (jak najlepiej przeżyć) i nic poza tym. Wtedy to naprawdę wspołczuje, ja myśle, że jeżeli ktoś mi jest przeznaczony to napewno go spotkam. Po co robić z siebie desperata, albo rozczulać się nad mijającym życiem, tym samym zartuwając je sobie. Co ma być to będzie, a nie, uzależnienie od poczty i codzienne myśli: "ciekawe ilu napisalo? A może któryś z nich to ten jedyny itp. itd." A jak się okaże, że poczta pusta to pełne rozczarowanie i deprecha. Życie to nie tylko narzucone scenariusze. Żyć, spełniać się można na wiele sposobów. Pewnie wile osób się ze mną nie zgodzi, ale to tylko mój punkt widzenia. Może komuś pomoże. Pozdrawiam Desperados!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopka_
ja nie lubię płatnych serwisów to bez sensu płacić za to że się z kimś po prostu koresponduje Popieram takie projekty jak np. maszrandke.pl. Też poważny, też mają Test a nie biorą kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała 123
Uważam że to bardzo dobry sposób. Gratuluję. Ja znalazłam w koncu w internecie ale trochę to trwało, miałam wczesniej różne rozczarowania. Pisali do mnie głównie napaleńcy na sex kilkanaście czy nawet 20 lat młodsi. W pewnym momencie też myślałam już nad biurem matrymonialnym, ale jeszcze poczekałam i znalazłam stały związek z mimś z portalu randkowego - tez 13 lat młodszy ale szukał na stałe takiej kobiety jak ja i odnaleźlismy się. Warto było troche poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucza Brunetka
Ja zdecydowanie preferuje flirtowanie z przepastnosci mojego fotela w duzym pokoju :) A w mydwoje.pl to nawet teraz - tak jak w normalnym biurze - dokumenty sprawdzaja. Nadaja Certyfikat wiarygodnego profilu. To jest dobrowolne, ale ja sobie wzielam ten certyfikat. Od razu widac, kto ma uczciwe zamiary i na powaznie szuka partnera i ze tego samego oczekuje od innych. A korespondencja jak najbardziej na poziomie i fajnych ludzi tam poznaję, wiec liste biur matrymonialnych tradycyjnych to ja już dawno schowałam do lamusa... tzn. trzymam je w najniższej szufladzie mojego wielkiego biurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam różne strony biur matrymonialnych widoczne w sieci. jak wybrać to najlepsze i skuteczne w oferowaniu swoich usług. Przejrzałam z list pierwszych 5 i mam już jakieś pojęcie. Kilka biur to raczej portale randkowe....raczej z nich nie skorzystam. Moja koleżanka ma złe i nie miłe wspomnienia. Trafiła ona na żonatego kochasia, którego raczej interesował sex i przygoda. Najlepiej prezentuje się Biuro matrymonialne Serenada. Zajrzałam na stronę www.serenada.pl Widać, że biuro jest popularne i co najważniejsze prezentuje oferty matrymonialne. Nie podaję swojego e-maila przed natrętami...jednak będę śledzila wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już dawno spisałam na stratę te wszystkie portale randkowe, korzystałam kiedyś z edarling.pl i tylko wyciągnęli ze mnie kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baragosas
Jak ja czuję się samotnie to wtedy wchodzę na jakiś czat tematyczny i wybieram z kim by sobie tu popisać. Wtedy czuję się od razu lepiej :) http://www.rockshock.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6349
Witam samotne panie,ja mam 44 lata kawaler 175 i 65kg jestem z okolic Gorzowa Wlkp.Nie szukam romansu ani przygody,tylko stały związek.Tylko przemyślane oferty prosze,moje gg 44136771.....Pozdrawiam panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×