Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chce pracowac

LUKAS bank i ING B.Ś.

Polecane posty

Gość Chce pracowac

Szukam obecnie pracy w banku, znalazlam ogloszenia w moim miescie w Lukas banku na st. Doradca Junior i w ING Bank Śląski na stanowisku Doradca Klienta detalicznego. jest tu ktos kto pracuje/pracowal na tych stanowiskach? Albo chociaz na zblizonym w tych bankach? Co mozecie mi powiedziec o pensji i pracy? Dodam ze nie mam jeszcze doswiadczenia w banku, ale mam w sprzedazy i obsludze klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka75
Hej, niedawno byłam na rozmowie w ING BŚ, na początek jest 2000brutto, gwarantują szkolenia, na tym stanowisu robisz wszystko: obsługa klienta: lokaty kteryty i tp, także siedzisz na kasie.Pracuje sie tam na zmiany: tydzień na tydzień, akurat w moim mieście jedna zmiana jest od 7 do 15, a druga od 11 do 19. A w lukasie pracuje moja kolezanka , już 2 lata i żadko zarobi 2000 brutto,nie jest za bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce pracowac
A orientujesz sie jaka ona ma podstawe? No i na jakim stanowisku pracuje. Mowili ci na tej rozmowie jak wyglada wykonanie planu sprzedazowego? Tzn czy nie ma jakis glupich pomyslow typu telemarketing jak np nie ma klientow? W sumie takie zajmowanie sie wszystkim wydaje sie ok, przynajmniej sie czlowiek nie nudzi... no i zmiany w porzadku. Mowili cos o ewentualnych podwyzkach po okresie probnym? Jestes z duzego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka75
Nie wiem na jakim jest konkretnie stanowisku, ale podstawy ma 1500 brutto, na początku miała 1300 brutto. Nie radzę Ci tam iść podobno muszą roznosić ulotki w urzędach po drodze do domu lub przed pracą. O telemarktingu nic nie słyszałam. Wiem że ona też szuka innej pracy, tez stara się w ing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka75
A jeśli chodzi o ING to wyrobienie planu należy do całej grupy, trzeba poprostu się starać podejściem do klienta i argumentacją, o marketingu nic nie mówiła. Zapewniła że nigdy nikogo nie zwolnili za nie wykonanie planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupup
Ktos jeszcze ma doswiadczenie z tymi bankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×