Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majolka2

kto pamieta dynastie??

Polecane posty

Gość majolka2

o kurcze, jak to dawno bylo !! pierwszy tasiemiec w telewizji. wszystko bylo takie WOW: limuzyny, domy, telefony, przyjecia... ogladałam przez dobre 8 lat, jak wiekszosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a teraz godnie
zastępuje drugie gówno pt. moda na sukces :O :O nie wiem czy ktos to ogląda ,bo u mnie w domu wszyscy łącznie z babcia mają uczulenie na to coś i mało sie nie pozabijają aby przełączyć jak najszybciej kanał....NIE TRAWIMY PO PROSTU TEGO FILMU I JUZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niech
moda na sukces jest kozacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a teraz godnie
jeeeezu!!!!!!!!!!! nie nawidzę modyyy na sukcesss 😠 oglądałam tylko jeden odcinek i ..nie no... paranoja ....jak już slysze tą muzyke z filmu to dostaje dreszczy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia_20
dynastie pamietam ale przez mgle bo miałam moze 7 lat... co do mody na sukces to współczuję babcią... chyba żadna nie doczeka ostatniego odcinka. a podobno Polska jest daleko w tyle....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet my nikusia
osoby koło 20-tki nie doczekamy końca Mody na sukces bo na bieżąco kręcą ten serial i chyba jeszcze dłuuuuuuuuuugo nie zapowiada sie koniec tego tasiemca:-oA odcinki emitowane teraz w polskiej tv są chyba sprzed 5-6 lat....chyba nawet nasze prawnuki nie doczekają końca tego serialu bo on nigdy się nie skończy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izsooniaaa
ja, fajny serial. Nasi sciagali od Dynastii. Polacy wogole sciagaja. wsjo z zachodu:) mogloby powtorzyc. Jak leciała Dynastia to wtedy kecono w labiryncie i sciagneli w tym filmie watke ukradzenia dziecka;) ale sie smiałam, mysleli ze tego az tak nie widac? zrabali ten sam motyw z dynastii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Polska żeczywiście jest daleko w tyle o jakieś 5 latek :) jeżeli chodzi o Mode na sukces... U nas są odcinki z 2002 roku ,a w USA podobno w ciąż to nagrywają... Chyba w tym roku było 20lecie. A w których latach była Dynastia? Bo ja to pamiętam słabo. Jakieś tam Cristal i Aleksis były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majolka2
motyw z dzieckiem pamietam z obydwu seriali. no i mega wieczną kłótnię między alexis a krisel, o blaika, i rodzine karlingtonow, zabawne to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×