Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżola Dżola

Myślicie że w tym sklepie internetowym sprzedają oryginały???

Polecane posty

Gość Dżola Dżola

Bo ceny wskazywałyby, że to oryginalne rzeczy. Ale kupować torebke za 10 tys złotych bez "macania" to ja dziękuje... Co myślicie o tym, jak to sam sie reklamuje, "luksusowym butiku"? http://www.deluxury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Jakiś taki podejrzany dla mnie ten "butik"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edvard
skoro stać ciu na ciuchy od Versace to nie bedzie pewnie problem dla ciebie kupic bilet lotniczy do mediloanu i tam sobie wybrać cos, wybacz te ceny w tym butiku są o wiele wyższe niz we Włoszech a jak pojedziesz na wyprzedaż to ci to ile zaoszcedzisz phi....w ogóel nie rozumie jak ktoś ryzykuje tak duza kase i kupują przez neta marki które oficjalnie nie są dostepne na naszym rynku .......a tak w ogóle to daj na obiad jakiemuś bezdomnemu i kup sobie coś o połowe tanszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżola Dżola
"daj na obiad jakiemuś bezdomnemu i kup sobie coś o połowe tanszego " Jak ja to kurwa lubie- rządzenie cudzymi pieniedzmi :o Cala swoja pensje mozesz oddac bezdomnym, nikt ci nie broni, a gowno ci do tego za ile ktos sobie kupuje torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ... :) Dobre z tymi bezdomnymi :) Dam, dam ale najpierw Ty daj. Wracając do tematu nie sądze, żeby opłacalo mi się kupować bilet lotniczy + hotel + jedzenie + nieprzewidziane wydatki typu badziewne soczki na zakupach po jedną torebke ........... Co innego lecieć po pare rzeczy. I jaką mam pewność, że znajdę coś dla siebie ? Chce, żeby była czarna legancka ze zlotymi dodatkami. Na ramię. Nie duża ale też nie malutka. najlepiej lakierowana. Taka jak moja stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistigri
Co Wy w ogóle piszecie.. pewnie, że to są oryginały. I o jakim ryzykowaniu mowa… sklepy internetowe to nie Allegro ani eBay gdzie jacyś ludzie z ulicy sprzedają podróbki z Chin… Przecież to jest normalna firma i normalny sklep, poza tym jak ktoś słusznie zauważył możesz zwrócić towar zawsze. Ja kupiłam tam już 3 rzeczy i jestem bardzo zadowolona. A fakt, że stać mnie na bilet lotniczy wcale nie oznacza, że musze specjalnie jeździć do Włoch żeby sobie kupić jakąś rzecz. Te produkty też przecież przywiezione są z Włoch więc na to samo wychodzi, tylko, że nie musze się ruszać z domu i wszystko mam w jednym miejscu.. Poza tym nie musze kupować od razu naszyjnika za 50tys, jest wiele tańszych super rzeczy.. Jeśli chodzi o ceny to chyba normalne, że są wyższe bo w Polsce wszystko jest droższe, agd, TV, auta itd. I jak chce kupić telewizor to wcale nie jadę specjalnie do Niemiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkim pisze i polecam www.artmixer.pl to jest sklep- galeria i tam są dopiero piękne rzeczy do kupienia i ceny normalne mają! Artyści robią wszystko ręcznie i nikt nie będzie miał takich kolczyków jak ja. Znacie jakieś galerie internetowe w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabanaaa
Zgadzam sie z mistigri w 100%. Sama tez jestem klientką tego sklepu. Kupiłam bransoletkę, z której jestem bardzo zadowolona - jest przepiękna i na pewno oryginalna - dostałam wszelkie certyfikaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×