Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurka rurki

dziewczyny patrzcie w lustra!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość rurka rurki

ok, rurki sa modne, ale nie znaczy ze kazda moze je nosic. do tego trzeba miec odpowiednie nogi!!!!!!!!!!!! szlag mnie tarfia jak widze laske-łydki akurat do rurek, a uda i tyłek sie zupełnie nie nadające!!! ja nie nosze rurek, bo wydaje mi sie ze własnie mam za grube uda, chociaz milion kolezanek, mówi zebym nosiła. nie chce- wystarczy ze wydaje mi sie ze wygladam w nich zle. szkoda ze niektóre laski tak nie myśla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka rurki
szkoda-swiat byłby piekniejszy. :D no a tak krew mnie zalewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka rurki
wszedzie widze baleriny, albo takie na słupkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się..
w kącie, nie w koncie. Konto to można mieć w banku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba beda tam nadal leżec bo baleriny wyjątkowo mi sie nie podobają ,lubie szpilki z czubami takie akurat nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrttr
moim zdaniem do rurek powinno sie nosic szpilki.... nie podoba mi sie jak dziewczyna ma baletki do rurek... wydaje sie wtedy noga szczupla na dole za to stopa jak wielki człap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga--------
Ech ludzie, co was obchodzi jak ubieraja sie inni? Jesli ktos chce sie optycznie "pogrubiac" to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chuda i mam chude nogi ale rurek nie założę ever, nie podoba mi się to. ale też jak widzę kogoś ... grubszego w tym to nie podoba mi się to. każdy jest estetą, tylko może nie każdy to zauważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al o o wam chodzi :o ja nie jestem przesadnie chudla tylko szczupla i do tego niska i uwierzcie miz e rurkach wcale zle nie wygladam a zreszta zajmijcie sie zoba i nie zwracajacie dupy innym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przyznać się
Jak wyglądaja ''rurki''? :O Może ktoś pokazać na zdjęciu lub chociaż opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rurek teraz gdy idzie zimowa pora mozna zalozyc kozaczki ze szpicem. super to wyglada. ale fakt prezentuje sie to ladnie na babce co ma szczuple uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
rurki pasuja tez wpuszczone w kozaki wyzszena niskim obcasie jak sie jest wysokim do tego pasuje dluzszy np. golf z szerokim pasem w talii a na to krotki kozuszk albo niedlugi sportowy plaszczyk do tego duza torba ja lubie na ramie ale tez fajne sa do reki no i duze okulary to jest moje zdanie co do rurek no a latem fajnie wygladaja z tunika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×