Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie idz bedziesz miec dola

Ile wydalyscie na wozek?

Polecane posty

Gość nie idz bedziesz miec dola

Ja chce wydac ok.2tys.bo chce miec 2 w1 czyli ze spacerowka.zwracam uwage na kola,zeby byly duze i zdawaly sprawdzian na dziurawych chodnikach,sam wozek zeby byl w miare lekki i wszedl do naszego malego matiza.Widzialam takie fajne promocje,ze w tej cenie jest tez nosidelko dla dzieci...Pomozcie mi,sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wydalamh
700 euro, ale takiego wozka po za mna nie ma nikt w moim miescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeee
tak malo, ja tam wydałam 15 tys. Co za matka w byle jakim wózku chce wozić dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat.lys
a ja wydalam 400 stówy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tyś
a ja chce zobaczyc ten wozek ...za 15 tys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500zl
i jestem zadowolona,wozek i tak byl ponad stan ,ale czego sie dla serca nie zrobi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkk
oglądać to ty sobie możesz jak ci twój facet pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfds
Ja wydałam ponad 2 tys. na wózek i teraz żałuję. Gondola mała- dziecko szybko wyrosło, a siedzisko niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffan z fabryki
teeeeeee srefan zajeb***s moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja, nauczona doswiadczeniem, inwestowalabym przede wszystkim w gleboki wozek, zaden tam gleboki + spacerowka w jednym. Bo jak cos do wszystkiego, to naprawde do niczego. Duza gleboka gondola, a potem porzadna spacerowka. Te wielofunkcyjne nie sprawdzaja sie jako spacerowki - przekonacie sie. Tutaj spacerowka jest zawsze jakas pokraczna/za duza/za wysoko/niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
zgadzam sie z mamusia synka ja kupilam 3w1 za 700zl sprzedalam za 350 a za 300 kupilam spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczek
ja kupilam za 720 i jestem bardzo zadowolona!!! ale niektóre zamiast patrzec sie na wygode dla dzidzi to patrza ile kosztuja? dotyczy to mamus które mysla ze im drozszy tym lepszy i na marke zeby pokazac sie jaki to ona ma fullwypas wózeczek a to jest g.........o prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
sgfds: "Ja wydałam ponad 2 tys. na wózek i teraz żałuję. Gondola mała- dziecko szybko wyrosło, a siedzisko niewygodne." a napisz prosze-o jaki wózek chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 400
,ale był prosta z hali od producenta.Nie wiem ile w sklepie.Wózek fajny 2 w 1.Tyle tylko ,że nie kupiłabym już takiego 2w1.Ta spacerówka nadaje się tylko jak dziecko ma z rok,a potem lepsza jest jakaś lekka ,mała,składana.I taka dokupiłam sobie:) Teraz kupiłabym po prostu 2 wózki oddzielne a nie 2w1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
Po pierwsze to nie chyba wy wydalyscie tylko dziadkowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 400
a niby czemu dziadkowie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
bo Niki mysli ze wszystkie zachodza w ciaze w wieku 16 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wózek to wielofunkcyjny 20kg czołg. cieżki, ale jako głęboki fajny, na paskach. Ale potem i tak go opchnęliśmy a kupiliśmy spacerówke. Teraz planuję kupić spacerówkę przystsowaną dla noworodka. Taka waży z 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niki
owszem ja kupilam z mezem!!! ale czy to wazne kto!nnych stac a drugich nie proste!!! ja z mezem musialam sama do wszystkiego dojsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
zgadzam sie ze najlepiej kupic jakas zwykła niedrogą spacerówke a pozniej lepsza fajną spzcerówke ktora na dłuzej posłuzy.tylko jak ktos kupuje wozek dla pierwszego dziecka to sie nie zna podjara sie jakimis bzdetami a potem dopiero dochodzi do tych samych wniosków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
ups soryy...na poczatek zwykła niedrogą gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
no wlasnie ja bede kupowala dla pierwszego dziecka. nie jaram sie bzdetami ale nie znam sie na wozkach. wybieram wg. koloru :D chcialam kupic taki wielofunkcyjny. spacerowka i na to nakladane nosidelko (dla niemowlaka). mam jeszcze kilka miesiecy ale oczywiscie juz sobie w sklepach ogladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
a ta gondola to jak? tak jak dawne wozki dla dzieci (chodzi mi czy to podobne do tych co byly dawno temu tak ze moglas dziecko polozyc w wozeczku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaa dla
mam wózek polskiej firmy ""emjot" wielofunkcyjny, głeboki z gądolą,spacerówka,rozkładany, dobrze składa się do samochodu,wszelkie ochraniacze,koła duże ja mam na szprychach (sa tez na felgach) kosztowal mnie ze wszystkim 600 zł. jestem zadowolona.ciekawe kolory i wzory polecam...jak narazie jestem zadowolona ps.moja tesciowa chciala kupic chico za 2500,ale wypersfadowałam jej to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
no to dobrze ze sie wczesniej intereseujesz i ogladasz jesli cos moge doradzic to kup niezbyt drogi w miare normalny wozek. dziecko pojezdzi w nim kilka miesiecy, z fotelika tez po paru miesiacach wyrosnie i jak zacznie dobrze siedziec to kupisz sobie jakas extra spacerówke i bedziesz napewno zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
no gondola musi byc bo maluszek dokad nie umie siedziec musi byc wozony w pozycji lezącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×