Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orisha

2 wozki oddam za darmo, Poznan, Piatkowo!

Polecane posty

wozki sa uzywane, nie najnowsze modele, ale spelniaja swoja funkcje wozkowa:)uzywalismy ich jako \"wozki u dziadkow\".uprzedzam pytania-zdjec nie mam! zapraszam do mnie na ogladanie, w niedziele wieczorem (21-22)lub w poniedzialek od rana. zapraszam rzecz jasna tylko tych naprawde potrzebujacych!! zainteresowanych prosze o maila w celu umowienia ogledzin: etnoaska@yahoo.de pozdrawiam!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze raz..nikt naprawde nie potrzebuje wozka?..nie chce ich wyrzucac, bo sa w dobrym stanie..a moze ktoras z was,poznanianek, zna jakas potrzebujaca mame,ktorej by sie przydaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda wyrzucać
Jak nikt się nie zgłosi, to możesz te wózki zawieźć do Domu Samotnej Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze nikt sie nie odzywa, bo dzis niedziela, wiec wiele osob spedza ten czas rodzinnie. Poczekaj do jutra. Na pewno ktos sie zglosi. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Mojej przyjaciółki siostra potrzebuje wózek. Właśnie do niej dzwoniłam, ale ona nie chcę nic kupować - dostawać przed porodem. Jedno dziecko urodziła chore - pewnie dlatego woli dmuchać na zimne i nic dla dziecka przed porodem nie chce. Ona rodzi w lutym, więc może później się znajdzie dobra osóbka, która będzie chciała oddać wózek. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,poczekam,zamierzalam rzeczywiscie tu czasem pooodnawiac przez najblizsze dni,moze ktos sie znajdzie..potem bede ewentualnie dzialac poza netem jakos.. do poprzedniego postu-szkoda,ze to dopiero luty...:( :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos napisz o tych wozkach.Wiadomo,ze za darmo nie mozna miec specjalnych wymagan,ale moze chociaz marke i rok zakupu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gazecie.pl jest taki dział oddam/sprzedam. Może jeszcze tam spróbuj. Wiem że tam dużo ludzi zagląda. Pozdrawiam i zapraszam na nasz topik poznanianek bo juz dawno cię tam nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula,dzieki za zaproszenie i pomysl:) postaram sie u was pojawic,ale u mnie cienko z czasem... wozki - nie mam pojecia kiedy byly kupione, tez je dostalam:( spacerowka jest \"graco\" ,duzy wozek z gondola nie mam pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orisha, może faktycznie lepiej ogloś sie w jakiejs gazecie albo lepiej nap ortalu swojego miasta. Ja w ten sposób oddalam wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhiyug
orisha! czy masz jeszcze spacerowke? jak ona sie sklada? w parasolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka6
witam chętnie wezmę te wózki dla potrzebującej kuzynki która ma już dwójkę dzieci i spodziewa się trzeciego ma trudną sytuację finansową i w trakcie rozwodu proszę tylko napisać jakiego typu są to wózki gdyż ona potrzebuje wielofunkcyjnego z góry dziękuję za odpowiedź emalka6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka6
patrz na date ostatniego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódka-procenty
sama z sobą piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka6
tu jeszcze raz ja emalka6 mój e-mail emalka6@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka6
no tak. a ma może ktoś jakiś wózek wilofunkcyjny na wydanie za darmo z poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój żaby to norma ;)
emalka orishia pisała 3 lata temu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz moje zdanko
ten topik powstał 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi0027
hej pisze w takiej sprawiemam mlodamatke ktura urodzilablizniaki i jest samotna a nie ma pieniedzy zeby go kupic moze panstwo znaja taka pania ktura oda wozek blizniaczy...?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję się o coś zapytać
Daj darmowe ogłoszenie w gazecie Oferta i je odświeżaj. Ja w ten sposób oddałam nasz stary wózek, leżaczek i wanienkę pewnej wielodzietnej rodzinie z jednej z okolicznych wsi. Bardzo szybko była reakcja. W 4 dni miałam już wizytę i było po sprawie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję się o coś zapytać
@megi0027 Jest taki serwis gdzie ludzie oddają niepotrzebne rzeczy, nazywa się "Graty z chaty" i tam możesz poszukać. Tylko że tam panuje zasada - kto pierwszy ten lepszy. Ludzie proszą osobę wystawiającą żeby im oddała oferowaną rzecz, a ta osoba wybiera spośród nich jedną osobę. Możesz spróbować i opisać sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystam
z Gratyzchaty.pl - jestem zadowolona i polecam , ogłoszenie ewidetnie nadaje się na serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hynka
chetnie przyjme wozek spacerowka dla syna. jestem matka nieslyszaca i bardzo trudna sytuacja finanasowo.napisz sms 606621671 z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Kalupa zarejestruj się na "Pomocne emamy" na dorum Gazety. Tam na pewno ktoś wam pomorze jeśli udokumentujecie swoją sytuację. Nawet nie tylko wózek możecie otrzymać, ale i dużo większą pomoc. Zgłoś się do bj32 Ja sama pomogłam tam nie raz biednej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
forum*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×