Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SuRiMi

OFERTY PRACY---- .........macie, wypisujcie............

Polecane posty

Jeśli macie jakies oferty pracy ,bądz slyszeliscie i macie namiary na prace z różnych dziedzin to piszcie. Ten post postanowiłam złożć gdyż sama poszukuje pracy... Mam nadzieje ze w koncu mi sie uda ją znaleść a przy okazji pomóc jeszcze komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjggg75
Wejć sobie na stronę www.jobrapido.pl - tam są oferty ze wszystkich portali z pracą, albo na stronę swojego miasta, tam też napewno są jakieś oferty pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja tam dałem śląsk
to mi ofert z częstochowy wyskoczyły buahhahahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny do klubu
od zaraz, wysokie zarobki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam pracę w recepcji
PRACA NA RECEPCJI W WARSZAWIE.MILE WIDZIANE STUDENTKI.MOKOTÓW!MAIL EWELINAWIERZCHOWSKA@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci zalezy na znalezieniu pracy to sama poszukaj - sa tysiace stron internetowych na ten temat, gazety i sama poszukaj na stronach interesujących Cie firm troche wysilku - pracodawca zawsze ma wybor z kandydatow - nikt nie czeka specjalnie na Ciebie ps. jak zakladasz topiki to pomysl troche - nawet nie napisalas gdzie szukasz tej prtacy, o uiesz i czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa krytyka
przed ekranem co? a tak konkretnie to głupie gadanie że nikt na Was nie czeka. uwierzcie w siebie. Polacy wyjeżdżają a ci co zostali dalej dają sie zgnębić za marną kase. Nie rozumiem ludzi którzy mają wielkie możliwości pracy a zapiepszają dokładając towar za 4 zł. Bo lepiej sie nie wybijać? być niezauważonym? nie walczyć o swoje prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa krytyka
to dobry pomysł z tym topikiem. jakbym chciała jeździć po całym mieście i patrzeć na każdą witrynę czy nie ma czasem karteczki "PRACA" to chyba by mnie szlak trafił. w internecie czy gazetach nie ma wszystkiego! surimi napisz z jakiego jesteś miasta bo chyba nie pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam pracy w warszawie
ja szukam pracy i znajduje tylko jakies oferty w sklepie a chyba bym sie wstydzila jakby mnie ktos znajomy w sklepie zobaczyl bo na codzien wygladam na dame a sprzedawczyni to mi sie kojarzy z kims malo ambitnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa krytyka
zależy w jakim sklepie? są takie sklepy które przyjmują tylko wypieszczone damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina31
dobre z ta dama juz lepiej wygladac na dame i pracowac w sklepie niz głupa palic i byc bezrobotnym znam jedna taka-maz zarabia a ta sie szpanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×