Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnaona

żarty Waszych partnerów/partnerek...

Polecane posty

Gość pewnaona

...ale takie, które wywołały mieszane uczucia :-) czyli badanie poziomu poczucia humoru lub jak kto woli tolerancji... zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepnęła mnie w plecy kiedy spożywałem napój, o mało się nie udławiłem, dzi*ka chciała mnie zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaona
żeby nie było dorzuce coś od siebie... po łózkowej akcji On z rozbajającym uśmiechem - to ile się należy? Yyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaona
taaa... nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać - tak mnie zamurowało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczas rozmowy
o rysunkach dziecka(rysowalo potwory).. cos tam, cos tam, bla bla bla.. Ja: ale mowilam o tym potworku a nie o sobie.. On: a co za roznica... oczywiscie ze smiechem i w zartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
podczas rozmowy z moim chlopakiem o mojej kolezance, jakos wyszlo ze powiedzialam ze jest dziewica a on na to: to ja moge ja rozdziewiczyc jak zechce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana truskaweczka
no to teraz ja:)......... mój obecny ukochany tak mnie urobił podczas naszej pierwszej wspólnej nocy.... nie ukrywam jestem bardzo atrakcyjną kobietą i on w końcu zdaje sobie z tego sprawe tym bardziej,ze walczył o mnie jak"lew"....no cóz nie da sie ukryc gdzie jestem ja jest i tam zaraz grono mężczyzn... nie znał mojej przeszłosci seksualnej bo jakos o tym nie bardzo rozmawialismy,ale chyba miał mnie za niezłe ziółko! a wiec...kochamy sie pierwszy raz ,a ja mam schize na punkcie gumki..od czasu do czasu macam czy aby jest na swoim miejscu ....chyba jemu się udzieliło bo co jakiś czas on to robił:)....zrobiło mi sie głupio,że "wciągnęłam"go w ta obserwacje mowię-dobra,ja się tym zajme na to on-no tak w końcu jestes od tego specjalistką....... o matko.chyba nie muszę pisać jak sie wtedy poczułam.......a on prawie do rana ze łzami w oczach mnie przepraszał:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kochanie
tak pieknie wygladasz tylko z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmm
reakcja na moja nowa fryzure (zaznaczam - zmiana niezbyt radykalna) - fakt fryzjerka troche przesadzila i zbyt krotko mnie podciela ,ale przeciez odrosna :-) - "no nie! obcielaś sie! przedtem wygladalas lepiej teraz jak nie powiem co.. pewnie na zlosc mi to zrobilas wiec zobaczymy sie za pol roku..." ...i nie odzywa sie od 2 dni :-P very funny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój tak czasami
wyjeżdżasz na weekend? to ja pójdę na streeptease skoro cie nie ma:o pierniczę zaraz wracam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjazd aboslwentow mojego liceum popijamy czerwone winko moja dawno niewidziana kumpela ktora naprawde \"ma czym oddychac\" w pewnym momencie te swoje \"płuca\" oblewa owym winkiem na co mój facet: \"może ci zaprać?\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój tak czasami
dokładnie czasami "masz jakieś fajne koleżanki"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODBIJAMY PODBIJAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój czasem
"jesteś najfajniejszą kobietą, z którą sypiam", hm no cóż, na szczęście wiem, że to żarty, ale i tak mam ochotę go udusić. Oczywiście odpłacam pięknym za nadobne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×